УГКЦ готова передати медикам свої храми під шпиталі

22 березня 2020, 14:35 | Релігія і суспільство | view video | 0 |   | Код для блогу |  | 

Українська Греко-Католицька Церква готова тісно співпрацювати з медиками, у разі потреби може надати їм свої храми. Про це сьогодні, 22 березня, у своїй проповіді заявив Патріарх УГКЦ Святослав.

«Шановні працівники охорони здоров’я, ви сьогодні перебуваєте на передовій, ви віддаєте своє здоров’я і життя, щоби врятувати здоров’я і життя потребуючих хворих людей. Ваша Церква є разом з вами! Ми молимося за вас», - сказав він.

Патріарх УГКЦ запевнив, що Церква зробить усе можливе, щоби не настала хвилина, коли лікарі через брак медзасобів будуть змушені вирішувати, хто має жити, а хто помирати.

«Як у часи Майдану усі наші парафії, церкви, монастирі відкрилися і вмить перетворилися на лікарні, підпільні шпиталі.

Як буде потрібно, увесь церковний, духовний простір стане такими шпиталями, де будемо разом з вами рятувати людські життя. Але ви навчіть нас як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом з вами рятувати життя людини, яка помирає», - наголосив Патріарх Святослав.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 31 березня 2020, 16:29

Мабуть, ці люди, ініціатори й потенційні учасники такого хресного ходу, - а, тим паче, з точки зору "взірців" цього грішного й безбожного світу - виглядають, м'яко кажучи, не надто

• velovs@ukr.net | 31 березня 2020, 15:56

Дуже "євангельська" ця постава...

• Ігор Затятий | 31 березня 2020, 15:13

"Баба з воза -коням легше"

• enzian | 31 березня 2020, 11:08

РПЦвУ реально становить небезпеку для суспільства.

• velovs@ukr.net | 31 березня 2020, 10:32

Звичайно, ці молодики вчинили дуже грубо і, вочевидь, протиправно. ----- Одначе, з іншого боку: хто цій журналістці надав такі ось "повноваження" і "завдання", що вона, мовляв,

Популярні статті місяця