Прихильники Московського Патріархату написали заяву у поліцію на адвокатку, яка захищає ПЦУ

17 січня 2020, 12:07 | Релігія і суспільство | 3 |   | Код для блогу |  | 

У Вінниці Прихильники Московського Патріархату написали заяву в поліцію на адвоката Сніжану Чубенко, яка веде справи щодо перереєстрації громад до ПЦУ. Прибічники УПЦ МП також хочуть позбавити її адвокатського свідоцтва.

Про це Чубенко розповіла у коментарі Релігійній правді.

“Станом на сьогодні Московський Патріархат організував “гоніння на відьом”. До числа “відьом” внесли і мене. Подали дві заяви в поліцію, що я є злочинницею, бо я не люблю Московський Патріархат. І вони зовсім не Московський Патріархат, вони є Українська Церква, тому я зобов’язана їх любити”, – повідомила адвокат.

Також прибічники УПЦ МП подали на Чубенко скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів (КДК), щоб у неї забрали адвокатське свідоцтво:

”Бо я не люблю поліцію, кажу, що вони корумповані і неправильно діють, у тому числі щодо Московського Патріархату, а це – розпалювання міжконфесійної ворожнечі”.

“На їхню думку, я маю ставитися однаково і до одної, і до іншої Церкви і не маю права захищати Православну Церкву України”, – додала Чубенко.

Засідання КДК має відбутися вже сьогодні об 11 годині.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • lerer10225@com.ua | 17 січня 2020, 14:12
    Коментувати коментар

Нахабству мососковських попів і їх прибічників немає меж і совісті вони не мають і Бога не бояться, бо вся їхня віра - це не віра в Христа Бога, а віра в свою безгрішність і виправдання своєю "правдою" і своїми "канонами" своїх дій, і Євангеліє Христове - то вони ним крутять, як їм вигідно... Ото ж і виходить, що вони не слуги Божі, а слуги батька брехні і нахабства- диявола...

• velovs@ukr.net | 17 січня 2020, 18:39
      Коментувати коментар

Так що: ВСІ "московські попи" такі? Чи серед них - все-таки - є і якась кількість правдивих "слуг Божих"? :)

• velovs@ukr.net | 17 січня 2020, 20:34
      Коментувати коментар

Ось, наприклад, були ж серед них отакі видатні й широко відомі та високоосвічені священнослужителі і душпастирі-інтелектуали, як ті ж протоієрей Олександр МЕНЬ чи митрополит Антоній СУРОЗЬКИЙ... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Ігор Затятий | 8 квітня 2020, 23:23

КПЛ -джерело зарази?!

• sai | 8 квітня 2020, 17:14

Бутинський

• sai | 8 квітня 2020, 14:54

Ігор Ісіченко З приємністю повідомляю, що в телефонній розмові єпископ ПЦУ Митрофан запевнив мене, що Харківсько-Богодухівська єпархія ПЦУ не має відношення до зазіхань окремих осіб на

• bopa | 6 квітня 2020, 17:03

Лаври, в плані управління, підпорядковуються безпосередньо Патріарху. Тому "Синод УПЦ (МП)" їм не указ!

• Halo | 6 квітня 2020, 13:52

При цьому, чомусь не бачити такої ж неприязні до Київської Лаври, натомість згадуються конкретні імена людей, що знеславили себе своєю поведінкою.

Популярні статті місяця