Представники різних конфесій висловилися проти продажу землі

4 грудня 2019, 10:31 | Релігія і суспільство | view video | 1 |   | Код для блогу |  | 

Представники різних конфесій вважають, що відкриття ринку землі неможливе, адже Біблія говорить "земля належить Господу".

Про це вони сказали в програмі "Добро і зло" на телеканалі НАШ.

Так, за словами настоятеля Сафронівського приходу м. Березань Олександра Клименка, люди переживають стосовно відкриття ринку землі.

"Тут є небезпека. Мене лякають ці виключно неймовірні цифри (концентрації землі в одних руках - прим. ред.). Біблія мало що говорить про цю ситуацію...", - сказав він і додав, що не знає, що робити з купівлею земель транснаціональними компаніями, бо вони для нього "безликі"".

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко в свою чергу вважає:

"Біблія чітко говорить: "А земля не продаватиметься, бо земля моя, а люди є тимчасовими і використовують її"... Тому більшість людей проти цього. Суспільство наше не готове до такого як продаж чи купівля землі. Я проти цього".

Представник УПЦ МП Віктор Коцаба зазначає, що до земельного питання треба ставитися вкрай серйозно.

"Християнство говорить про те, що верховним власником землі та інших благ є Господь, оскільки він все створив та привів до життя. Тому людина, яка живе тут на землі, є лише орендарем цих благ, користується ними, адже Господь їй дав їх в користування".

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • velovs@ukr.net | 4 грудня 2019, 10:48
    Коментувати коментар

На цьому - секулярно-розпусному телеканалі "Наш" зібралися "представники різних конфесій"... І "дуже компетентно" висловлюються щодо цього - вельми складного й заплутаного - соціально-економічного й політико-юридичного питання... --------- Щось не дуже я впевнений в - належній і достатній - компетенції і обізнаності оцих "представників" (саме і якраз) в цій проблематиці. А тим паче, щоб могти - фахово, аргументовано й переконливо - щось авторитетно казати й рекомендувати з цього приводу...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 2 квітня 2020, 10:06

Хто - за здравіє, а хто - за упокій... :)

• velovs@ukr.net | 2 квітня 2020, 10:04

Разом з тим: цей "новий переклад" Біблії мовою жестів - як і їхній звичайний - містить цілий ряд відредагувань і навіть прямих перекручень текстів Божого Слова. Тобто у відповідності до

• Ігор Затятий | 2 квітня 2020, 09:34

І в Україні потрібно термінового налагодити відправу над померлими від вірусу через інтнрнет.

• velovs@ukr.net | 2 квітня 2020, 08:07

Кожна церковна парафія, незалежно від традиції, деномінації та юрисдикції, має стати і надалі бути воістину ЖИВОЮ євангельською громадою - місцем благословенної зустрічі і спасенного й зцілюючого

• velovs@ukr.net | 2 квітня 2020, 07:57

А enzian та їй подібні - провокатори й розсадники запекло-параноїдної злоби та ворожнечі в Україні! :)

Популярні статті місяця