Оцінку інтерв’ю Філарета російським ЗМІ має дати СБУ, - Разумков

10 липня 2019, 10:03 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

На інтерв’ю почесного Патріарха Православної церкви України Філарета російським пропагандистам, яке він дав у Києві, має реагувати СБУ і суд.

Як передає УНІАН, про це голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив на брифінгу, коментуючи інтерв’ю, яке дав в Києві російським журналістам з державного телеканалу РФ почесний Патріарх Філарет.

Разумков зазначив, що оцінку присутності в Україні російських пропагандистів має дати Служба безпеки.

"Буде правильно, якщо це коментуватимуть не політики, а прийматимуть рішення відповідні органи і суд. Причому, мені все рівно, це журналіст з Росії, чи з іншої держави - якщо він працює проти інтересів України, то реакція СБУ, правоохоронців, суду має бути в рамках закону і абсолютно компетентною", - сказав Разумков.

Також він додав, що його особиста позиція в тому, що ряд телеканалів є не засобами масової інформації, а одним із видів озброєння у гібридній війні.

Нагадаємо, в інтерв’ю пропагандистському телеканалу владика Філарет заявив, що Предстоятель ПЦУ і екс-президент Петро Порошенко його зрадили і нагадав, нібито він повинен був керувати церквою в Україні, а митрополит Епіфаній - за кордоном.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 24 липня 2019, 05:46

З Господнього благословіння, думаю ворожнечі немає, а от конкуренція за вірних ...??? Хоч тут є і свої великі плюси. Недалекий час покаже хто, особливо, з попів є хто. Хто за Україну, а хто ...???

• Ігор Затятий | 23 липня 2019, 23:32

А що, між ними ворожнеча? Зрозуміло, що не згадуючи мацкалів, які цілий світ ненавидять

• barni | 23 липня 2019, 22:51

Одне питання до попсько-феесбешно-гундяєвського пропогандона - назви Європейську країну і час в якій був останній раз т.зв. хресний хід?

• barni | 23 липня 2019, 22:43

Звичайно,не дослівно, але я передав зміст одного вірша з однієї Великої Книги, напевно ти попсько-феесбешно-гундяєвський пропогандон ЇЇ в руках не тримав. Я не тільки про РПЦвУ, я про всі і всякі

• Agiopolis | 22 липня 2019, 23:13

Отож "дехто" з СБУ і робить це, прикриваючись "московськими попами"...

Популярні статті місяця