У суботу в Києві пройде велелюдна Хода на захист традиційної сім’ї

6 червня 2019, 09:58 | Релігія і суспільство | 3 |   | Код для блогу |  | 

У суботу, 8 червня 2019 року, в Києві пройде щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей під гаслом: «Сім'я — серце України!»

Про це повідомляють організатори заходу на своїй Фейсбук-сторінці.

Збір всіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться 8 червня о 10:00 у парку імені Т. Шевченка, де пройде святковий концерт. Після цього об 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушать центром столиці по вулиці Хрещатик до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Мета Ходи – привернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка та жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже вчетверте. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України.

Після завершення Ходи біля Верховної Ради відбудеться урочистий захід, під час якого заплановано відзначити в різних номінаціях заохочувальними нагородами сім'ї, а також просімейних активістів.

Сімейна політика — одне з найактуальніших питань для українського суспільства, яке має стати пріоритетним в державі. Адже органи влади разом із громадськістю не повинні стояти осторонь таких суспільних кричущих проблем, як:

⚡ збільшення розлучень і, як наслідок, неповні сім'ї, в яких діти не отримують належної любові та виховання;

⚡ домашнє насильство та жорстокість, особливо проти жінок і дітей;

⚡ недостатнє обмеження реклами пива, слабоалкогольних напоїв та алкоголю, зловживання якими стає причиною домашнього насильства та інших злочинів;

⚡недружня до сім’ї інформаційна політика як суспільного, так і комерційних мовників;

 ⚡ комерційне сурогатне материнство, яке знецінює життя дитини до рівня товару та часто руйнує гідність жінки як матері (заборонено у багатьох країнах Європи на відміну від України);

⚡ заохочення до абортів, зокрема на етапі діагностики, замість створення належних умов для виношування дитини;

⚡ законодавче просування гендерної ідеології, яка спотворює поняття “статі” та “гендерної рівності” як рівності прав чоловіків і жінок, пропагуючи натомість протиприродні аморальні одностатеві стосунки та розбещуючи дітей;

⚡ відсутність власного житла та недостатній розвиток інфраструктури для сімей з дітьми.

Організатори запрошують долучитися до Ходи кожного українця, який поділяє мету та завдання заходу та бажає у мирний спосіб висловити підтримку сімейним цінностям. Минулого року у Ході взяло участь близько 10 тисяч осіб.

Інформаційна довідка: Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) утворена в грудні 1996 року як міжконфесійна інституція з метою об'єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України й координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами. До складу ВРЦіРО входять 16 церков і релігійних організацій, серед яких православні, греко- і римсько-католицькі, протестантські та євангельські церкви, а також юдейський та мусульманське релігійні об'єднання й одна міжцерковна організація. Відтак Рада Церков представляє біля 95 % усіх релігійних організацій України. Єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні, Ординарій Київсько-Житомирський Віталій Кривицький з 06.03.2019 року є головуючим у ВРЦіРО.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • magdaljuk2000 | 7 червня 2019, 08:31
  Коментувати коментар

  Стосовно ходи. Частково згоден з тими хто проти : подібні методи застарілі і в суспільстві окрім ( в кращому випадку) іронії нічого не викличуть. В час комп'ютерів та інтернету, всі й так все знають і розуміють. А щодо захисту сім'ї та цінностей, то для того є народні обранці,котрі і мають ці цінності відстоювати. І думати треба кого вибирати у владу.

 • barni | 6 червня 2019, 21:08
  Коментувати коментар

  Шановні "ходуни", Колись одного дуже знаменитого радянського ведучого програми "Взгляд" запитали, а как ви относитесь к сексменшинам? Он ответил я к ним не отношусь. То я до чого: Краще ви б пішли до лєбєдя і запитали "А як то настоятель такого монастиря може ПРОКЛИНАТИ людей"; чи в село п. Березовського і подивилися на його маєтки; чи поцікавились, а які і головне, ЗВІДКИ, мільйонні статки у пп Легкого та Саввіна? Думаю це було б набагато КОРИСНІШЕ для суспільства !!!

 • fedirtsiv | 6 червня 2019, 18:11
  Коментувати коментар

  Скільки не ходять - а проблеми не вирішуються. Чи є сенс ходити проти прав ЛГБТ, самозакохано ущемляючи їх, а потім по церквах розповідати про любов до усіх ближніх? Чи добре ставити свої "сімейні" права вище за права кожної людини? Хай кожен сам вирішує як має прожити своє життя і з ким хоче кохатися. Демократія - рушій прогресу!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • Agiopolis | 22 липня 2019, 23:13

  Отож "дехто" з СБУ і робить це, прикриваючись "московськими попами"...

 • Михаил | 22 липня 2019, 22:58

  Тогда надо отменить и общие молитвы, и молитвы в храмах. Может в вашей "пцу" Сирожа Думенко-Чокалюк скоро так и сделает, но канонические Церкви молятся уже две тысячи лет и, слава Богу, не

 • Михаил | 22 липня 2019, 22:42

  В Европе никто не водит "крестных ходов" под флагами, лозунгами и транспарантами. И хорошо живут при этом! Хотите в Европу - берите пример. А не хотите - отменяйте Статью 35 и объявляйте

 • barni | 22 липня 2019, 22:15

  КПССесна пропоганда і агітація. Бо написано, якщо хочеш помолитися, ЗАЧИНИСЯ В КОМІРЧИНІ, щоб тебе ніхто не бачив і не чув і молись. Господь ВЖЕ ДАВНО ЗНАЄ, ЩО ТИ ХОЧЕШ!!! А тут така помпа.Блазні.

 • barni | 22 липня 2019, 22:08

  "привіт" попсько-феесбешно-гундяєвському пропогандону. Енний раз пропоную тобі подивитися, ну хоча б в Вікіпедію (вже мовчу за Біблію !!!), що таке "Церква", а тоді бризкати

Популярні статті місяця