Не чекайте на політичного месію, а самі йдіть у політику, — владика Венедикт (Алексійчук) українським християнам

5 травня 2019, 13:45 | Релігія і суспільство | 6 |   | Код для блогу |  | 

У львівському Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла 3 травня відбулася презентація книги “Таїнство зутрічі” (видавництво “Свічадо”) владики Венедикта (Алексійчука).

Архиєрей єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго своєю книгою та виступом хотів донести важливі меседжі, які стосуються розвитку й покращення взаємин із собою, ближнім та Богом, — розповідає власкор РІСУ Оксана Войтко.

“Молитва — це зустріч з Богом. Кожна зустріч з Богом, як і молитва, має бути унікальна і неповторна. Тому досвід Бога, який я пережив вчора, це є вчорашній, інший досвід. Тож такі зустрічі має кожна людина”, — переконаний владика Венедикт.

На його думку, Всевишній постійно промовляє до нас через інших людей, а також через різні життєві обставини ми можемо краще пізнавати себе, зокрема бачити свої “світлі” і “темні” сторони. Тому ми повинні розвивати і мати “хребет християнських цінностей”, позбуватися комплексу меншовартості та не боятися приймати ті чи інші рішення.

“Все життя — це розпізнання того, що від мене хоче Бог, це зустріч. Куди Бог мене кличе?! Тому думаю, що кожен з нас має бути відкритим на Бога, вслухатися у Бога і у те, що Бог хотів би від мене. Бо у кожній ситуації я можу щось зробити. Апостол Павло казав: “Все я можу в укріпляючому Христі”. Кожен з вас має своє унікальне й особливе покликання. Коли ми кажемо про покликання до монашого, священичого стану — це правда. Проте ми  маємо також покликання до подружнього життя, покликання бути президентом. І його треба розпізнавати”, — пояснює Владика Венедикт.

За його словами, людям варто робити добро заради самого добра та Всевишнього, а не жити примарними очікуваннями. Ба більше, вірянам слід (більше) свідчити про свою віру, зокрема американці не бояться цього робити, бо цим пишаються.

Владика Венедикт (Алексійчук)

“Я вважаю, що криза сучасного християнства у тому, що ми пишемо багато книжок, проводимо чудових реколекцій, але як християни цим не живемо. Коли б християнське життя стало для нас на першому місці, то ми б виконували те, що говорить державний закон. Наприклад, для американця — велика ганьба не заплатити податок. Тож ми повинні почати жити як християни на своїх місцях”, — поділився своїм баченням та досвідом автор книги.

Окрім цього, він прокоментував питання щодо виборів в Україні та чи відбуваються зміни в державі. “Проблема в тому, що суспільство намагається обрати не Президента, а Месію. Однак Спасителем є тільки Ісус Христос. Якщо ми поставимо Бога на перше місце, то все інше стане на свої місця. І коли ми з Богом, то політика не є щось зле, чи добре. І чим більше людина має влади, то тим більше вона може послужити іншим людям... Християнам не треба боятися йти у політику, не треба навіть бажати мати багато добра. Проте суть у тому, що ти мусиш бути з Богом, щоб уміти дати собі раду. А коли ти будеш з Богом, то можеш дати раду на будь-якому місці”, — стверджує владика Венедикт.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
6коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 5 травня 2019, 20:21
  Коментувати коментар

  Для де-кого "плоди" - це, як в шахматній грі, НАПЕРЕД ВІДОМІ, бо завідомо заплановані-запрограмовані,- очікувані результати...А для мудрих аналітиків , вибачте шановні панове,- тема для порожніх і нікому не потрібних балачок....Україна НІКОЛИ не отримає ніякого-жодного месію...Його ПОТРІБНО З А С Л У Ж И Т И !!! І, будь ласка, залишіть на ці теми всі пусто-порожні балачки ...Амінь!!!

  • velovs@ukr.net | 5 травня 2019, 21:10
   Коментувати коментар

   Месію і Спасителя світу Ісуса Христа НІХТО, НІЯК і НІКОЛИ не "заслужив"!!! Він - це суто МИЛІСТЬ і ОБІТНИЦЯ Бога Отця для врятування всього грішного й занепалого людства. Іншими словами, "заслужити" в Господа люди НІЧОГО не можуть! Отак. :)

 • velovs@ukr.net | 5 травня 2019, 19:43
  Коментувати коментар

  "Проте ми маємо також покликання до подружнього життя, покликання бути президентом. І його треба розпізнавати”, — пояснює Владика Венедикт." ------------- І як знати: чи, бува, ці - ледь не приголомшливі (і для багатьох - відверто несподівано-негативні) результати нещодавніх президентських виборів в Україні: чи не були вони якраз реалізацією - для певної людини - цього Божого "покликання бути президентом"? ---- Принаймні, Господь може визначити й покликати на виконання будь-якої місії і служіння - як духовно-церковних, так і суто світських - КОГО Йому ЗАВГОДНО й ПОТРІБНО!!! І навіть на президента - популярного і явно талановитого телевізійного актора-шоумена і продюсера (в т. ч. сатирично-комедійного жанру)... При цьому, абсолютно і ніяк не радячись і не враховуючи міркування й думки когось з людей! ---- В усякому разі, як каже Слово Боже, "по ПЛОДАХ їхніх пізнаєте їх". Тобто: поживемо - побачимо, якими саме направду будуть конкретні вчинки і справи (тобто ці ПЛОДИ) команди новообраного глави держави. Коли він, звичайно, вже офіційно візьме це президентське владне кермо безпосередньо своїх рук і почне - разом зі своїм оточенням - реально ДІЯТИ... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 18:29

  Р. S. От у Вікіпедії знайшов, зокрема, таку інфу. Тобто, що у с. Сартана (недалеко Маріуполя) була збудована нова ГРЕЦЬКА церква Святого Георгія (2005 р.) – за активної участі Маріупольської

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 17:51

  А, може, в Маріуполі є? Як відомо, це місто було засновано і заселено, переважно, етнічними греками, яких царський уряд виселив з Криму...

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:15

  Назовіть хоча одну грецькомовну громаду на сході України будь ласка. Хоч одну!

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:11

  Ой так, так 12 листопада!!! Які ви професйонали.

 • Ігор Затятий | 22 жовтня 2019, 14:28

  Під гаслом: "Згинь нечисть!"

Популярні статті місяця