Порадник для голосування на Виборах - 2019 розробили євангельські християни баптисти

24 січня 2019, 09:42 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Всеукраїнський Союз євангельських християн-баптистів оприлюднив порадник українцям «Вибори-2019: кого обрати?». У документі, підписаному Головою ВСЦ ЄХБ Валерієм  Антонюком,  визначено 5 критеріїв, за якими християни, як свідомі громадяни країни, повинні зробити свій правильний вибір кандидатів у владні крісла.

вибори.jpg

«Всяка влада від Бога, але слід пам’ятати: не всяка влада Божа. Саме тому, обираючи, необхідно виявляти не тільки громадянську, а й передусім християнську свідомість та відповідальність», - наголошується у пораднику до виборів і вказано про що насамперед слід пам’ятати християнам обираючи владу.

1.Свобода віросповідання

 «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати жодної, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність» (Стаття 35 Конституції).

Тому, обираючи владу, ми обираємо тих, хто цінує свободу і готовий її забезпечувати й надалі.

2. Відповідність програм кандидатів біблійним (духовним) цінностям

Успішний розвиток країни бере свої витоки із духовних джерел. Духовна необізнаність, безпринципність або відверте відступництво від Божих законів кандидатів на високі посади є сигналом для християн утриматися від їх підтримки. Такий критерій у виборі допоможе нам розрізнити дешевий популізм від серйозних духовних переконань тих, хто бореться за право обіймати державні посади в Україні. Варто дізнатися, яке ж бачення кандидати мають у питаннях віри, моралі, Церкви, духовної розбудови країни. На жаль, ці питання часто взагалі не висвітлюють або ж свідомо про них не говорять.

3. Небезпека атеїстичної ідеології

Християнин, який допомагає безбожнику-атеїсту “прийти до влади”, – чинить гріх. Ми не можемо віддавати голос за тих, хто дотримується  безбожної ідеології  (комуністичної, неомарксистської, сатанізму тощо). Ми розуміємо, що такі люди будуть руйнувати країну, навіть якщо вони здібні професіонали.

4. Моральні (християнські) чесноти людей, які йдуть у владу

Справедливість, чесність, порядність, щирість, уважність, безкорисливість – необхідні риси характеру людей, які покликані приймати важливі рішення на рівні держави. Слід зважати на те, наскільки кандидат готовий зважати на рани суспільства: алкоголізм, наркоманію, ігроманію, поширення аморальності тощо, усе те, що руйнує моральні устої суспільства.

5. Професійність і досвід в управлінні

Сьогодні у суспільстві великий попит на “нові обличчя” в політиці. І багато “нових” готові прийти до влади. Однак слід пам’ятати, що не кожна людина, яка претендує на відповідальні державні посади, має необхідний досвід і здібності у сфері управління. Не кожен може бути керівником на рівні держави.

Популізм і амбіції кандидатів не варті того, щоб християнин втратив пильність і розуміння реальної ситуації. Аби зробити правильний вибір, потрібно відповідально ставитися до цього питання і можновладців вибирати за критеріями, що відповідають Божому Слову та нашим християнським переконанням.

Тому, нагадують баптисти, церкви у 2019 році щоп’ятниці мають піст і молитву за нашу державу, а  29 березня проходитиме Всеукраїнський піст і молитва за вибори, аби Україна мала духовне пробудження та економічне процвітання.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 10:08

   Р. S. Й, між іншим, в незалежній Україні цей (де-факто) людиноненависницький - заздрісно-братовбивчий і самогубний "дух Каїна" (він же - дітовбивчий "дух Тараса Бульби"), в т. ч.

  • velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 08:57

   Оккупанты уже давно отказались от "марксистско-ленинской идеологии", на смену которой пришла мифология т. наз. "русского мира". -------- Что же касается "губителей душ

  • Стефан | 17 жовтня 2019, 21:11

   Охотное впрягание называющих себя христианами в гнилую партийно-политическую повозку марксистско-ленинской идеологии оккупантов, диверсантов и сепаратистов, действующих против верующего украинского

  • Стефан | 17 жовтня 2019, 20:42

   Признать очевидное, самостоятельность Православной Церкви Украины (ПЦУ), это не доблесть, а честный, благородный поступок, но отрицать, противодействовать верным служителям Господа Бога Иисуса

  • EksTRIM | 17 жовтня 2019, 19:56

   Це колишній казначей Києво - печерської лаври, просто таких, як він прив'язати за шикарну бороду до поїзда і відправити до кирюші..

  Популярні статті місяця