З Києво-Печерської лаври зникло кілька цінних ікон

9 січня 2019, 10:51 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

Інвентаризація Києво-Печерської лаври виявила зникнення кількох цінних ікон.

Про це в ток-шоу "Ехо України" на "Прямому" розповів міністр культури Євген Нищук.

"Повну інвентаризацію вже частково зробили. Повні звіти нам зараз надсилають. Є деякі втрати з ікон в Києво-Печерській лаврі. Так, ми робили ці звірки. З іншого боку, не треба казати, що вже щось там вивезено. Ці втрати могли бути дуже в попередні часи, ще до 2003 року. Зараз на базі цієї звірки йдуть кримінальні провадження. Вся документація направляється в правоохоронні органи", - розповів Нищук.

Міністр також зауважив. що стосовно зникнення цих ікон буде окремий брифінг, після опрацювання всіх документів.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Михаил | 9 січня 2019, 11:35
    Коментувати коментар

Конечно, Денисенко же не может уйти с пустыми руками. Наверняка в 1992 году, когда его выгнали из Церкви и Лавры, он прихватил с собой не только всю казну Киевской митрополии, но и все самое ценное, что смог утащить. Настоящий герой темных дел!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 23 серпня 2019, 22:01

Останнє рішення вл. Епіфанія суперове! Перекрити грошові потоки вл. Філарету! І тоді (вже й зараз) стане зрозуміло, чи вл. Філарет є УКРАЇСЬКОГО СПРЯМУВАННЯ, чи він є "патріарх" з ПРИМУСУ

• barni | 22 серпня 2019, 22:08

Як на мене, то рішення вл.Епіфанія ПРОСТО СУПЕРОВЕ, це потрібно було зробина на слідуючий день після об"єднавчого собору. Оце б ще клєрки від "культури і духовності" перекрили

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

• barni | 21 серпня 2019, 22:17

"людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

Популярні статті місяця