Томос в обмін на цукерки: Патріарх Варфоломій відповів жартом на звинувачення у хабарі

25 грудня 2018, 09:09 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Константинопольський Патріарх Варфоломій на зустрічі з дітьми розповів, що взяв за автокефалію для Української Церкви з президента Петра Порошенко не гроші, а цукерки і шоколад, інформує bigmir.net з посиланням на грецьку газету Kathimerini.

Вселенський Патріарх пояснив, що Порошенко має шоколадну фабрику і, як і президент США Дональд Трамп, є підприємцем.

"Хоча Російська Церква звинувачує мене в тому, що я взяв гроші за цю автокефалію, я взяв не гроші, а багато цукерок і шоколаду з фабрики Порошенка", - сказав Патріарх Варфоломій.

Після цього він також роздав цукерки дітям, які прийшли колядувати в резиденцію Патріарха в Фанарі.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• В. Ясеневий | 22 березня 2019, 22:35

Да нет! Бес это уж слишком...Говорят, что даже и среди гэбешников былвали и нормальные люди, но это как исключение. А дебил - дебильный пост, это совсем то, что и есть на самом деле. Простите

• sandy1966 | 22 березня 2019, 15:54

МихУил, бес гэбешный, ты хоть посрать можешь ли сходить, чтобы не помянуть "Денисенко", которого ты даже тени не достоин???

• enzian | 22 березня 2019, 15:24

Православні малороси такі самі брехуни, як і їхні кремлівські господарі.

• В. Ясеневий | 22 березня 2019, 13:56

А какая разница? Главное ляпануть...

• В. Ясеневий | 22 березня 2019, 12:39

Браво, шановний КИЄВЛЯНИНЕ!!! Та ВАШУ, воістинно, мудру думку мали б, найперше, озвучити Глави та Ієрархи УГКЦ і УПЦ... Дуже шкода що вони до цього ще не додумалися. А чому? Може ще не доросли,

Популярні статті місяця