УКУ створив Аналітичний центр для пошуку ціннісних рішень на глобальні виклики

18 грудня 2018, 11:51 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

У Київському центрі УКУ відбувся дискусійний форум “UCU global: лідерство цінностей як відповідь на глобальні виклики сучасності”, в рамках якого презентували Аналітичний центр УКУ.

УКУ1.jpg

Цим форумом УКУ започаткував серію щорічних дискусій, на яких буде шукати ціннісні рішення на глобальні виклики майбутнього. Цьогоріч на дискусії були присутні віце-прем’єр-міністр з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш – Цинцадзе, президент УКУ єпископ єпархії святого Володимира Великого УГКЦ в Парижі владика Борис (Ґудзяк) та президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, а також керівники університету та запрошені гості.

Іванна Климпуш – Цинцадзе зазначила, що університет має дуже велику можливість що саме запропонувати світу – у тому числі є частиною великих міжнародних мереж – він має представництва та партнерські інституції у світі”.

УКУ2.jpg

Директорка Аналітичного центру УКУ Оксана Кулаковська розповіла, що “Аналітичний центр був створений, щоб транслювати цінності, які лежать в основі рішень, що приймає університет, у розробку і впровадження публічної політики”. Вона додала, що Аналітичний центр почав працювати в 4-х напрямках: порозуміння заради майбутнього, освіта, впровадження публічної політики та людина в цифровому світі. “Порозуміння заради спільного майбутнього - бо все, в що ми плануємо включатися - це все про майбутнє. Ми хочемо знайти точки дотику, які поділяють представники всіх регіонів країни: те, на чому можна будувати спільне майбутнє. Наступна рамка досліджень – освіта: що потрібно зробити, щоб українська освіта відповідала викликам майбутнього. Ще одна рамка - “Людина у цифровому світі” і всі виклики, які стоять навколо: від формування спільного розуміння простору майбутнього (як ми можемо захищати себе, свій персональний простір для того, щоб ми залишили за собою приймати власне рішення) до дуже прикладних досліджень у сфері діджиталізації, роботизації, автоматизації. І остання тема - “Посилення спроможності інституцій” - ми працюємо з людьми в публічних інституціях для того, щоб допомогти їм в розробці внутрішніх чи зовнішніх політик і забезпечити їх необхідним інструментом для того, щоб ці політики були впроваджені” – зазначила Оксана Кулаковська.

Декан Факультету суспільних наук УКУ Володимир Турчиновський наголосив, що одним із завдань УКУ є виховувати вільних людей у вільному суспільстві, бо «лідери не з’являються нізвідки. Вони переживають певні стосунки – і в цьому їх успіх».

За словами владики Бориса (Ґудзяка), на далеку перспективу важливо дивитися з позиції гідності людини. “Свідомість гідності і безстрашність не дає гарантії щодо смерті, але коли ми маємо перспективу вічності, то не боїмося смерті. Європейська цивілізація будувалася на перспективі не боятися смерті” - підкреслив владика Борис.

До дискусії долучилися представники державної влади, політичних структур, релігійного і громадського середовищ, бізнесу, медіа, освіти та культури в обговоренні і пошуку спільних відповідей на актуальні проблеми сьогодення.

Всі погодились на важливості запуску Аналітичного центру як одного з інструментів Університету в реагуванні на глобальні виклики. 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Учкудук | 18 грудня 2018, 21:17
  Коментувати коментар

  Що тут шукати:християнські біблійні цінності--основа буття.За 2000 років не знайшли цінностей? Будуть шукати способи обминути заповіді і виправдати гріх,зло назвати добром, а брехню- істиною, щоб пристосуватися під гейропейські цінності?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • Стефан | 26 березня 2019, 21:01

  Митрополиту Онуфрию Сам Бог велел быть в Украинской Православной Церкви.

 • muhamuha33 | 26 березня 2019, 20:52

  "... є Патріарх, але Патріархату визнаного ще немає." - старикан марить-хто визнав твоє ПЦУ? дурник!

 • Михаил | 26 березня 2019, 11:43

  Хоть что-то правильно сделал, хоть за это спасибо. А то опять бы отдал своей любимой незаконной "пцу".

 • Михаил | 26 березня 2019, 00:32

  И недругов, и врагов, и соперников и конкурентов, если это люди сильные, принципиальные, твёрдые, последовательные в своих делах и убеждениях - обычно уважают все. И не допускают по отношению к ним

 • barni | 25 березня 2019, 18:01

  Ну почему же столько ненависти, г. Михаил ???? РПЦ, почти полтораста лет тоже никто не визнавал ??? А сегодня претензии на третий Рим !? Для Украини Москва не мать, а Рим не отец. Небило би

Популярні статті місяця