УКУ створив Аналітичний центр для пошуку ціннісних рішень на глобальні виклики

18 грудня 2018, 11:51 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

У Київському центрі УКУ відбувся дискусійний форум “UCU global: лідерство цінностей як відповідь на глобальні виклики сучасності”, в рамках якого презентували Аналітичний центр УКУ.

УКУ1.jpg

Цим форумом УКУ започаткував серію щорічних дискусій, на яких буде шукати ціннісні рішення на глобальні виклики майбутнього. Цьогоріч на дискусії були присутні віце-прем’єр-міністр з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш – Цинцадзе, президент УКУ єпископ єпархії святого Володимира Великого УГКЦ в Парижі владика Борис (Ґудзяк) та президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, а також керівники університету та запрошені гості.

Іванна Климпуш – Цинцадзе зазначила, що університет має дуже велику можливість що саме запропонувати світу – у тому числі є частиною великих міжнародних мереж – він має представництва та партнерські інституції у світі”.

УКУ2.jpg

Директорка Аналітичного центру УКУ Оксана Кулаковська розповіла, що “Аналітичний центр був створений, щоб транслювати цінності, які лежать в основі рішень, що приймає університет, у розробку і впровадження публічної політики”. Вона додала, що Аналітичний центр почав працювати в 4-х напрямках: порозуміння заради майбутнього, освіта, впровадження публічної політики та людина в цифровому світі. “Порозуміння заради спільного майбутнього - бо все, в що ми плануємо включатися - це все про майбутнє. Ми хочемо знайти точки дотику, які поділяють представники всіх регіонів країни: те, на чому можна будувати спільне майбутнє. Наступна рамка досліджень – освіта: що потрібно зробити, щоб українська освіта відповідала викликам майбутнього. Ще одна рамка - “Людина у цифровому світі” і всі виклики, які стоять навколо: від формування спільного розуміння простору майбутнього (як ми можемо захищати себе, свій персональний простір для того, щоб ми залишили за собою приймати власне рішення) до дуже прикладних досліджень у сфері діджиталізації, роботизації, автоматизації. І остання тема - “Посилення спроможності інституцій” - ми працюємо з людьми в публічних інституціях для того, щоб допомогти їм в розробці внутрішніх чи зовнішніх політик і забезпечити їх необхідним інструментом для того, щоб ці політики були впроваджені” – зазначила Оксана Кулаковська.

Декан Факультету суспільних наук УКУ Володимир Турчиновський наголосив, що одним із завдань УКУ є виховувати вільних людей у вільному суспільстві, бо «лідери не з’являються нізвідки. Вони переживають певні стосунки – і в цьому їх успіх».

За словами владики Бориса (Ґудзяка), на далеку перспективу важливо дивитися з позиції гідності людини. “Свідомість гідності і безстрашність не дає гарантії щодо смерті, але коли ми маємо перспективу вічності, то не боїмося смерті. Європейська цивілізація будувалася на перспективі не боятися смерті” - підкреслив владика Борис.

До дискусії долучилися представники державної влади, політичних структур, релігійного і громадського середовищ, бізнесу, медіа, освіти та культури в обговоренні і пошуку спільних відповідей на актуальні проблеми сьогодення.

Всі погодились на важливості запуску Аналітичного центру як одного з інструментів Університету в реагуванні на глобальні виклики. 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Учкудук | 18 грудня 2018, 21:17
  Коментувати коментар

  Що тут шукати:християнські біблійні цінності--основа буття.За 2000 років не знайшли цінностей? Будуть шукати способи обминути заповіді і виправдати гріх,зло назвати добром, а брехню- істиною, щоб пристосуватися під гейропейські цінності?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • Ігор Затятий | 18 липня 2019, 17:17

  Цей, вибачте, патріарх хронічний брехун. Згадаймо, як він брехав про годинник у сам Великий Піст. Для цієї особи немає нічого святого.

 • Михаил | 18 липня 2019, 15:12

  Моя Святая Римская Церковь под понтификатом Вселенского Архиерея Папы всегда была, есть и будет! Возникали и рушились империи и государства, менялись границы и люди, а Вселенская Римская Церковь и её

 • barni | 18 липня 2019, 15:02

  ""НУ привет"феесбешно-гундяєвському провокатору (зауважив!?) Те що ти є на цій сторінці, то є клас. Бож ми, поки ти не поміняв назвисько, знаємо, що ти - ВОРОГ ! Ось ти "всегда

 • enzian | 18 липня 2019, 11:54

  Нехай Бог помагає!

 • enzian | 18 липня 2019, 11:53

  Цікаво, а в твоїй Московії РПЦ теж плює на світську владу?

Популярні статті місяця