Івано-Франківська облрада прийняла звернення до керівництва держави про захист інституту сім’ї

8 грудня 2018, 09:08 | Релігія і суспільство | 7 |   | Код для блогу |  | 

8 грудня, під час засідання обласної ради, 56 голосами народні обранці висловили підтримку зверненню від Івано-Франківської ГО «Рух за життя», у якому йдеться про недопустимість впровадження змін до Конституції України, які стосуються інституту сім’ї та гендерної політики.

«Зараз створена робоча група при конституційній комісії Верховної Ради України, яка підготувала зміни до статті головного Закону держави, яка регламентує родинний союз двох осіб, а не конкретно – чоловіка  і жінки, - пояснює заступник голови Івано-Франківської ГО «Рух за життя» Мирослав Возняк. – Також маємо план дій від Кабінету Міністрів України з реалізації національної стратегії з прав людини, де є чотирнадцять пунктів щодо одностатевих шлюбів, які мають бути виконані до 2020 року. Таким чином, є чимало реальних загроз для української родини та держави. Також ми вимагаємо не допускати ратифікацію «Стамбульської конвенції», у якій ідеться про сексуальну орієнтацію та гендерну рівність. Насправді слово «гендер» у перекладі з англійської мови означає – «середній рід», а не рівність між чоловіком і жінкою».

Зі слів Мирослава Возняка, зараз у нашому суспільстві є безліч інших проблем, які потрібно вирішувати на державному рівні, а не сприяти загрозам родинним цінностям.

«Ми, як християни, розуміємо, що одностатеві зв’язки є великим гріхом, - каже він. – А люди, які мають такі нахили, насправді потребують допомоги».

Окрім Івано-Франківської обласної ради такі ж звернення прийняли ще десять обласних рад в різних регіонах України та загалом -  близько сімдесяти рад різних рівнів – від районних до міських. Про це повідомляє Наталія Палій.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
7коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 9 грудня 2018, 21:36
  Коментувати коментар

  Коли духовенство, живучи у світському суспільстві, де закони держави мають перевагу і повинні поважатися та виконуватися, як фарисейське насліддя агресивно нав"язує людям певні норми як моральні, проте саме їх не дотримується, нівелює їх, тому не може бути авторитетом і втрачає довіру та підтримку. Держава встановила чіткі правила співіснування різних громад та осіб, а деякі представники релігійних спільнот з гордині самозакохано просувають свої застарілі догми, наче вони найправильніші у світі. Тепер чимало релігійних організацій прийняли толерантне ставлення до ЛГБТ і не утискають їх , а навпаки ставляться з повагою. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C_%D1%96_%D1%81%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE?fbclid=IwAR0-tod0CFRwaKsEBzC-n0qmCPwWEsli_405K7SLAWVhivHAHziHnVYaPPM Зважаючи на різні історичні традиції та звичаї різних народів людям відомо, що в минулому ЛГБТ мали загальне прийняття і толерантне ставлення в спільнотах, де була повага до гідності людини і не табуювалися сексуальні стосунки. Проте, коли християнство було просунено як єдиноістинну релігію, такі стосунки почали переслідуватися як і сама сексуальність людини. І до сьогодні так звані "істинні християни" чинять наругу над гідністю людини та усіляко таврують інакомислячих, прикриваючись Христом, а найчастіше незрілими давніми єврейськими порадами-традиціями. https://zik.ua/news/2018/11/18/dymovi_shashky_y_postrazhdali_u_kyievi_zirvaly_marsh_transgenderiv_1450659 У 21 століття таке ставлення до людини неприпустиме і повинне засуджуватися як дискримінаційне. Оскільки новітні християни в Україні не змогли полюбити своїх ближніх як самих себе, прийняти їх з належною гідною повагою, вони не можуть називатися послідовниками Христа! А ставлення Христа до фарисеїв відоме з Нового Заповіту! Свою нагороду фальшиві проповідники псевдоправедності отримають сповна - так обіцяв Христос!

 • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 20:32
  Коментувати коментар

  Так справді: Христос любить усіх людей і заповідає нам любити своїх ближніх. І навіть ворогів. --------- Разом з тим: священик о. Марк Морріс - і саме, керуючись цією Христовою любов'ю до грішних людей і бажанням спасти всіх і кожного для Царства Божого, - вчинив абсолютно правильно: і якраз згідно євангельської науки Христа. ----------- Ну а те, що Його правдиві учні й послідовники, а особливо сміливі й безкомпромісні проповідники й навчителі істинного Слова Божого, часто-густо будуть "покарані" - утискувані і гнані, переслідувані й ненавидимі та злобно оббріхувані у цьому гріховному, безбожному світі, який лежить у злі, Ісус - неодноразово і прямо - попереджав християн. Натомість на них чекатиме велика Господня нагорода й вічне - неймовірно радісне блаженство у тому Царстві Христа Спасителя!!! :)

  • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 21:10
   Коментувати коментар

   І ось ДОСЛІВНО що - і якраз з цього приводу - казав і наголошував Сам Син Божий у Своїй Нагірній проповіді до тих, хто є "сіллю землі" і "світлом для світу": "Блаженні гнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне. Блаженні ви, коли ганьбитимуть вас і гнатимуть, і зводитимуть на вас усяке лихослів'я на наклепи - Мене ради. Радуйтесь і веселіться, бо велика нагорода ваша на небесах" (Мт.5:10-14). ------ І далі в часі, вже безпосередньо перед Своїм Вознесінням, "Ісус сказав їм [Cвоїм апостолам]: дана Мені всяка влада на небі і на землі. Отже, йдіть, навчайте [тобто робіть Моїми учнями] всі народи, хрестячи їх в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам; і ось Я з вами по всі дні, до кінця віку. Амінь" (Мт.28:18-20).

 • fedirtsiv | 9 грудня 2018, 19:31
  Коментувати коментар

  Відома істина Христа: віддавайте кесареві кесареве, а Богові - боже. Це означає, що земне не потрібно змішувати з небесним. І навпаки. Тобто кожному своє: вірянам одне, невірянам - інше. Хто зазіхає на чуже - отримає справедливе покарання: http://catholicnews.org.ua/universitet-glazgo-zvilniv-katolickogo-kapelana-cherez-molitvu-nadoluzhennya-za-provedeniy-gey-parad Робімо висновки. І любімо ближніх так, як нас полюбив Христос! Слава Богові за все!!!

 • velovs@ukr.net | 8 грудня 2018, 19:52
  Коментувати коментар

  В Сумах відкрито Виставку вуличного сімейного руху в Україні: https://vsirazom.ua/vchinki/u-sumax-vidkrito-vistavku-vulichnogo-simejnogo-ruxu-v-ukra%D1%97ni

 • velovs@ukr.net | 8 грудня 2018, 19:24
  Коментувати коментар

  Заклик до місцевих громад сказати "ні" прогендерній Європейській хартії: https://crs-center.org/zaklik-do-mistsevih-gromad-skazati-ni-progenderniy-yevropeyskiy-hartiyi/

 • fedirtsiv | 8 грудня 2018, 17:14
  Коментувати коментар

  А з якого дива ревні захисники сім"ї лізуть до справ ЛГБТ? Їм за одним столом точно не сидіти. Тому нема чого пхати свого носа до життєвих потреб та пріоритетів інших людей. Держава покликана подбати про захист прав усіх соціальних груп. А ледарі від релігії хай свої проблеми із насильством у сім"ях, неповагою до старших людей, поганим вихованням юнацтва самі вирішують, а не гвалтують чиновників та урядовців своїм навіженим лементом і не спихають свої церковні проблеми на інших мудрих людей!!!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 9 грудня 2018, 22:34

  Каждый честный вносит свой вклад в очищение Украины от гнилой коммунистической, атеистической, советской идеологии, философии, политики и пропаганды.

 • RODOVID | 9 грудня 2018, 22:09

  А юридично, інвентаризація Почаївської лаври представниками Кременецько-Почаївського заповіднику(в присутності працівника СБУ) підтвердила, що всі цінності і майно в повному порядку! Отже питання -

 • fedirtsiv | 9 грудня 2018, 21:36

  Коли духовенство, живучи у світському суспільстві, де закони держави мають перевагу і повинні поважатися та виконуватися, як фарисейське насліддя агресивно нав"язує людям певні норми як

 • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 21:10

  І ось ДОСЛІВНО що - і якраз з цього приводу - казав і наголошував Сам Син Божий у Своїй Нагірній проповіді до тих, хто є "сіллю землі" і "світлом для світу": "Блаженні гнані

 • velovs@ukr.net | 9 грудня 2018, 20:32

  Так справді: Христос любить усіх людей і заповідає нам любити своїх ближніх. І навіть ворогів. --------- Разом з тим: священик о. Марк Морріс - і саме, керуючись цією Христовою любов'ю до грішних

Популярні статті місяця