Івано-Франківська облрада прийняла звернення до керівництва держави про захист інституту сім’ї

8 грудня 2018, 09:08 | Релігія і суспільство | 25 |   | Код для блогу |  | 

8 грудня, під час засідання обласної ради, 56 голосами народні обранці висловили підтримку зверненню від Івано-Франківської ГО «Рух за життя», у якому йдеться про недопустимість впровадження змін до Конституції України, які стосуються інституту сім’ї та гендерної політики.

«Зараз створена робоча група при конституційній комісії Верховної Ради України, яка підготувала зміни до статті головного Закону держави, яка регламентує родинний союз двох осіб, а не конкретно – чоловіка  і жінки, - пояснює заступник голови Івано-Франківської ГО «Рух за життя» Мирослав Возняк. – Також маємо план дій від Кабінету Міністрів України з реалізації національної стратегії з прав людини, де є чотирнадцять пунктів щодо одностатевих шлюбів, які мають бути виконані до 2020 року. Таким чином, є чимало реальних загроз для української родини та держави. Також ми вимагаємо не допускати ратифікацію «Стамбульської конвенції», у якій ідеться про сексуальну орієнтацію та гендерну рівність. Насправді слово «гендер» у перекладі з англійської мови означає – «середній рід», а не рівність між чоловіком і жінкою».

Зі слів Мирослава Возняка, зараз у нашому суспільстві є безліч інших проблем, які потрібно вирішувати на державному рівні, а не сприяти загрозам родинним цінностям.

«Ми, як християни, розуміємо, що одностатеві зв’язки є великим гріхом, - каже він. – А люди, які мають такі нахили, насправді потребують допомоги».

Окрім Івано-Франківської обласної ради такі ж звернення прийняли ще десять обласних рад в різних регіонах України та загалом -  близько сімдесяти рад різних рівнів – від районних до міських. Про це повідомляє Наталія Палій.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
25коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 17 січня 2019, 17:48
  Коментувати коментар

  Особливо у школах та гуртках треба перевіряти чи немає серед вчителів і тренерів осіб схильних до сексуальних злочинів http://cripo.com.ua/news/?p=224457/ Свого часу на фейсбуці люди описували свої спогади з дитинства і підліткового віку, коли їх домагалися вчителі чи інші дорослі особи http://cripo.com.ua/opinion/?p=215077/ Це яскраво свідчить про те, що діти та юнацтво у суспільстві незахищені від маньяків навіть серед духовенства, яке хоч формально і проповідує добропорядне життя, а насправді напряму займається з дітьми у недільних школах і можуть вчинити наругу над дитиною. А хлопці-підлітки та юнаки часто запрошуються монахами у монастирі на різні реколекції та підготовку до можливого вибору монашого життя (пожити деякий час в монастирі) і часто мають розмови тет-а-тет з монахами. Чим вони закінчуються нам невідомо, але не виключено, що там могли бути різні домагання, про які юнаки замовчують досі. Тому такі випадки треба озвучити і запобігти можливим зловживанням у майбутньому!!!

  • velovs@ukr.net | 17 січня 2019, 18:39
   Коментувати коментар

   Ага: проводити - скрізь і всюди - тотальні "перевірки" на можливі подібні сексзлочини... Але головне: доручити такі "перевірки" цим гидотним сексзбоченцям з ЛГБТ-зграї... :)

  • velovs@ukr.net | 17 січня 2019, 19:03
   Коментувати коментар

   Р. S. Як людські особистості презентантів ЛГБТ правдиві християни дійсно: мають жаліти й любити. А от щодо цих їхніх мерзенно-огидних сексзбочень, то ставлення -однозначно й принципово - негативне! :)

 • velovs@ukr.net | 17 січня 2019, 15:39
  Коментувати коментар

  Я теж за те, аби в Україні, зрештою, торжествувала справедливість: і саме ГОСПОДНЯ справедливість, викладена і зафіксована у Його вічному Слові Божому! ---- І - в т. ч. і зокрема - за те, щоб у КК України була повернута стаття про відповідальність за ці гидотні й мерзотні - одностатеві сексзбочення. :)

  • velovs@ukr.net | 17 січня 2019, 16:06
   Коментувати коментар

   Крім того, має бути прийнятий новий закон, яким би заборонялась ПРОПАГАНДА і ЛОБІЮВАННЯ гомосексуалізму та передбачена відповідальність за його порушення. ------------- Із усіх сфер державного і суспільного життя-буття, а особливо сфери освіти і виховання, неодмінно має бути геть вилучено і заборонено все те, що - прямо чи непрямо - пов'язане з усуціль антинауковою і шкідливою - т. зв. "гендерною ідеологією". В т. ч. і саме вживання цього терміну - "гендер", включаючи офіційну термінологію і лексику тощо. ------------ А також. Має бути відновлена діяльність міжвідомчої Комісії на захист суспільної моралі. Із обов'язковим наданням їй РЕАЛЬНИХ і достатніх повноважень і прав - для здійснення повномасштабного, ефективного і успішного її служіння. :)

 • fedirtsiv | 17 січня 2019, 15:15
  Коментувати коментар

  Даремно віряни бояться ЛГБТ - там дуже багато адекватних розумних патріотів, котрі на Майданах стояли і в АТО воювали. Саме тому вони мають право на повагу до своєї гідності та захист своїх прав. Нормальне суспільство толерантно ставиться до людей різних поглядів і переконань. Натомість випадки наруги над людиною є неприпустимими https://svidok.online/u-frantsiyi-sudyat-katoly-ts-kogo-svyashheny-ka-za-pedofiliyu/. Отже, правильно приймають рішення, що секс без взаємної згоди є згвалтуванням. Натомість добре, що у світі активно розслідують справи пов"язані зі сексуальними злочинами священиків: http://cripo.com.ua/news/?p=88583/ Уже майже 10 років ці справи почергово розглядають і ухвалюють справедливі вироки. Тому і в Україні варто активніше виявляти випадки педофілії серед духовенства, щоби такі жахливі злочини не покривалися зокрема і вірянами, бо бачте на батюшку не можна нічого поганого говорити. Я за справедливий суд для всіх без винятку! Хай в Україні нарешті торжествує справедливість!!!

 • fedirtsiv | 10 січня 2019, 23:42
  Коментувати коментар

  Багато видатних людей різних епох мали нетрадиційну орієнтацію. Зокрема серед чоловіків Сократ, О.Македонський, Л.да Вінчі, П.Чайковський, О.Уайльд, Е.Воргол, Ф. Меркюрі, Р.Нурієв, Ж. Маре, Е.Джон, С.Параджанов... Серед жінок Сафо, М.Дітріх, Т. Янссон... Нетрадиційні є в різних професіях, не лише у мистецтві. Нелюбителі геїв, ви таки шануєте хочаб одну із перелічених мною персоналій. Тому кайтеся і замолюйте свою ненависть.

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2019, 09:03
   Коментувати коментар

   Чимало цих сексзбоченців (у т. ч. геїв та лесбійок) було, скажімо, і серед НАЦИСТІВ, включаючи і їх верховодів. Наприклад, той же Ернст Рьом (Рем). І т. д. й т. п. -------- Так що їх будемо ШАНУВАТИ і ВОЗВЕЛИЧУВАТИ?! --------- Вся справа полягає якраз у тому, що вся ця нинішня, по суті (де-факто), сатанинська зграя піар-лобістів і тролів ЛГБТ - СВІДОМО й ЦІЛЕСПРЯМОВАНО - пересмикує і перекручує певні і дуже чіткі: біблійно-християнські погляд і позицію щодо цих речей. --------- Тобто всемогутній і преблагий та водночас - ПРАВЕДНИЙ і СПРАВЕДЛИВИЙ Бог дійсно: однаково любить УСІХ людей - як Свої створіння. Але разом з тим ЗАСУДЖУЄ і НЕНАВИДИТЬ ті УСІ гріхи й беззаконня, які вони чинять. У т. ч. і сексуальні. І такий - вичерпний "реєстр" усіх гріхів і злочинів у Біблії наводиться дуже часто! --------- Іншими словами, люблячи й приймаючи ВСІХ людей, Христос - у той же час - закликає і запрошує їх РОЗКАЯТИСЯ та, відповідно, залишити, геть покинути всі ці свої гріховно-безбожні й огидні вчинки, пристрасті і залежності. Включаючи і сексуальні збочення. І милостиво пропонує ім - у цьому - Свою Батьківську допомогу і сприяння. --------- Ну а хто (чомусь) ніяк НЕ ПРАГНЕ і НЕ БАЖАЄ стати на такий шлях покаяння й виправлення, зцілення і спасіння, то це вже його - вільний і свідомий ВИБІР. З усіма тими неминучими наслідками, що з того випливають. Ну а які саме, то в Божому Слові про це - вельми ясно й однозначно - вказано, наголошено і застережено. Причому, теж - БАГАТОРАЗОВО!!! --------- Так що тут оцей ВИБІР - вільний і свідомий - за нами, людьми. :)

  • velovs@ukr.net | 11 січня 2019, 09:53
   Коментувати коментар

   А також. Увесь світ, наприклад, справедливо шанує і почитає такого великого російського письменника - причому, воістину щирого християнина - як Ф. М. Достоєвський. --------- Водночас правдою є і то, що у своєму світогляді він віддавав немалу данину, зокрема, ідеології і практиці московського великодержавного імперіалізму і територіальної експансії. В т. ч. - у контексті прихильності цій ідеології і практиці - поділяв деякі виразні шовіністсько-ксенофобні її упередження... ---------- Іншими словами, дуже поважаємо і шануємо цю велику і геніальну особистість за оте перше і разом з тим: ніяк не поділяємо і не підтримуємо ці його явні помилки і спотикання. ------------ Аналогічно і з тими видатними й відомими особами - геями і лесбійками... :)

 • fedirtsiv | 5 січня 2019, 13:09
  Коментувати коментар

  Цікаво відмітити те, що в Україні є топоніми, які стосуються геїв. Зокрема на Закарпатті є декілька назв, які містять слово Геївці. У луганській і харківській областях є Геївки. На Львівщині є села Мужиловичі та Сторонибаби, які явно свідчать про орієнтацію чоловіків, котрі там жили. Відома колядка "Тиха ніч" містить рядки "Гей, утри сльози з віч" теж засвідчує повагу до таких людей. І загалом багато народних пісень починаються словом Гей. Як бачимо, гени себе проявляли не одне століття. Тому надія на порозуміння і визнання Є :)

  • velovs@ukr.net | 5 січня 2019, 18:32
   Коментувати коментар

   А ось по-моєму тут - все-таки - варто піти й перевіритися до досвідченого ПСИХІАТРА! :) ----- Тим паче, що - вже навіть за означенням - ГЕЙ психічно вповні нормальною і адекватною людиною бути НЕ МОЖЕ! :)

 • velovs@ukr.net | 3 січня 2019, 19:54
  Коментувати коментар

  Вітчизняні науковці підтримують секретаря РНБО щодо захисту суспільної моралі та сімейних цінностей: https://crs-center.org/naukovtsi-pidtrimuyut-oleksandra-turchinova-shhodo-zahistu-suspilnoyi-morali-ta-simeynih-tsinnostey-v-ukrayini/

 • fedirtsiv | 13 грудня 2018, 02:06
  Коментувати коментар

  Ось правдива і справедлива реакція на усілякі стурбовані звернення депутатів різних рад: http://catholicnews.org.ua/ombudsmen-vvazhaie-zakliki-do-zahistu-simyi-zagrozoyu-nacbezpeci А розпалювачі ненависті до ближніх будуть викриті і посоромлені.

 • velovs@ukr.net | 12 грудня 2018, 08:03
  Коментувати коментар

  https://glavcom.ua/news/turchinov-vistupiv-proti-genderu-ta-rozkritikuvav-ideologiyu-lgbt-552437.html

 • fedirtsiv | 10 грудня 2018, 18:02
  Коментувати коментар

  Любов не може бути гріхом. І сердечну прихильність двох людей таврувати можуть люди, які мали невдалі стосунки або егоїсти. Бог дав людям дар любити і натхнення творити прекрасне, а вони перетворили цей безцінний Божий дар у засіб для досягнення своїх егоїстичних цілей та кар"єрний успіх. Тому є сенс вчитися любити ближніх знову і знову або й заново. Є сенс позбуватися гордині та самозакоханості, перестати таврувати ближніх, розуміти, що люди є особистостями із своїм неповторним душевним світом та світоглядом. Бо не можна любити Бога ненавидячи ближніх. Бог є Любов і доброму люблячому Богові слава навіки. Амінь.

 • velovs@ukr.net | 10 грудня 2018, 10:00
  Коментувати коментар

  До речі, начало цьому процесу - і саме СВІТОГЛЯДНО_ПРАКТИЧНОГО - переходу тематики одностатевих сексзбочень із сфери суто ПРИВАТНОЇ у порядок денний ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНИХ обговорень і дискусій, а затим і їхньої поступової толеранції та, врешті-решт, юридичної "легітимізації" та активної пір-пропаганди й примусового накидання, було покладено, мабуть, ще десь понад 40 років тому. І було це прямо пов'язано з наслідками сумнозвісної - т. зв. "сексуальної революції", що вибухнула й охопила західне суспільство, починаючи з кінця 60-х рр. ХХ ст. ------------ То був період нової і досить потужної й масштабної хвилі наступу всіх сил сатанинсько-демонічної темряви, очолюваних самим "дияволом", що - тим паче й значно сильніше - й нині перебуває "у великій люті, знаючи, що небагато йому лишається часу" (Одкр.12:12). -------------- І тут, вочевидь, варто зауважити, що тоді, по суті, у (фізично) ВИДИМОМУ авангарді цього наступу виступало очолюване Л. Брежнєвим кремлівсько-совдепівське керівництво. Те, що, починаючи з середини 60-х рр. і далі, здійснювало стратегічний курс на відверту і тотальну (де-факто) РЕСТАЛІНІЗАЦІЮ: як у царині внутрішньої, так і зовнішньої політики. Й що, зрештою, призвело - поміж різного іншого - і до вибуху нових повномасштабних збройних конфліктів (1967 і 1973 рр.) на Близькому Сході, і до військової інтервенції в Чехословаччині (1968 р.), і до військового вторгнення (1979 р.) та подальшого - майже 10-літнього тяжкого військового протистояння в Афганістані. І т. д. й т. п. ------------- В т. ч. і до різкої активізації криваво-терористичної та іншої підривної ("революційної") діяльності різних, а особливо лівоекстремістських та "національно-визвольних", угруповань і рухів у різних країнах і регіонах світу. Й, зокрема, у Західній Європі. І в контексті чого і спалахнули й оті - масово-"анархічні" (а направду - добре підготовлені й підступно-спритно спровоковані та збурені, включаючи, безумовно, і зусилля агентури-креатури КГБ) студентсько-молодіжні "протести" 1968-1969 рр. у Франції та деяких інших західноєвропейських країнах... --------------- Так що, вочевидь, ця сучасна правляча - агресивно-авторитарно-ФСБшна верхівка РФ - досить "гідний" і послідовний правонаступник отих своїх комуно-безбожних попередників і предтеч у Кремлі!!!

  • velovs@ukr.net | 10 грудня 2018, 10:17
   Коментувати коментар

   Р. S. Іншими словами, пішло вже ДРУГЕ століття, як оті - відомі ФАТІМСЬКІ (1917 р.) пророцтва Пресвятої Діви Марії і, зокрема, стосовно РОСІЇ, продовжують ЗДІЙСНЮВАТИСЯ!!! Дуже наочно, реально й конкретно.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • barni | 24 лютого 2020, 19:10

  п. Веловс, Адвентисти 7-го дня вже двічі чи тричі об"являли про кінець світу, може й ви знаєте коли ж прийде той час !?

 • Paraeklezyarh | 24 лютого 2020, 18:32

  Нема коли забивати голову подібним " дріб'язком". Все вперлось в побутові питання... ПЦУ дала втягнути себе в ці безкінечні і мало потрібні баталії. І тепер, замість того, аби зосередитись

 • velovs@ukr.net | 24 лютого 2020, 14:34

  Р. S. Спричинена (певними й відомими) історичними та сучасними обставинами - практична (чи майже повна) відсутність СПРАВЖНЬОЇ ("високоякісної" - фахової і дійсно компетентної) вітчизняної

 • velovs@ukr.net | 24 лютого 2020, 14:15

  Якраз такий "меседж" і є основною й головною "страшилкою-лякалкою" нинішньої порохоботської піар-пропаганди та істерії. Тобто того квазі-"патріотичного" -

 • shkuleta | 24 лютого 2020, 13:56

  velovs@ukr.net, абсолютно так, Ви як завжди маєте рацію

Популярні статті місяця