Митрополит Павло (Лебідь) продає свій маєток за $1,3 млн, - ЗМІ

30 листопада 2018, 14:47 | Релігія і суспільство | 9 |   | Код для блогу |  | 

На сайті нерухомості виявлено оголошення про продаж за 34 млн гривень маєтку настоятеля Києво-Печерської лаври.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст "Схем" Михайло Ткач.

"Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло, схоже, продає той самий маєток під Києвом. Точної адреси в оголошенні немає, але на фото будинок один в один із тим, який я вперше знайшов і зняв у далекому 2012-му.

Тоді владика так і не покликав нас у гості, але тепер можна оцінити не лише екстер'єр, а й інтер'єр.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
9коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • velovs@ukr.net | 1 грудня 2018, 11:05
    Коментувати коментар

А, може, і справді: цей скандально відомий і, як мовиться, "на всю голову" проімперськи налаштований "скромний монах-аскет" і (перепрошую) "каноніческій" шут гороховий, виставивши на продаж цю свою "убогу хатинку", щось "ТАКЕ ЦІКАВЕ" замишляє?! ---- Наприклад, у такий спосіб - на всяк випадок - готує собі належно фінансово запезпечений "віхід" (втечу) на "запасний аеродром": себто "обітовану землю святої матушки - Московії-Расєї"... :)

• Ігор Затятий | 1 грудня 2018, 10:04
    Коментувати коментар

Расєйський кітч.

• Ігор Затятий | 1 грудня 2018, 10:02
    Коментувати коментар

Расєйський кіч.

• lerer10225@com.ua | 30 листопада 2018, 21:13
    Коментувати коментар

Ага, келія... Ні стида, ні сорому... "Служитель" церковний...

• В. Ясеневий | 30 листопада 2018, 15:49
    Коментувати коментар

Михаил. Где ваш комент? А. У вас ночное дежурство. Вы спите? А жаль.Здесь очень нужны ваши злобные коменты.

• Михаил | 1 грудня 2018, 10:30
      Коментувати коментар

Я уже здесь, просто вчера была не моя смена в фсб, а сегодня я опять на дежурстве. Поэтому не волнуйтесь, уж не брошу вас на произвол судьбы, кто ж ещё наставит Вас на путь истинный. Я вижу, что без моих комментариев Вы уже жить не можете. Значит не совсем заблудились во тьме кромешной и ищите путеводную звезду для выхода к свету. Помоги вам Денисенко! И не забудьте съездить в Турцию, на поклон стамбульскому папе (уточните, пустят ли к нему без обрезания?).

• velovs@ukr.net | 30 листопада 2018, 14:58
    Коментувати коментар

"Хатинка скромного монаха-аскета"... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• fedirtsiv | 20 січня 2019, 22:34

Поки релігійні фанатики у рясах та фелонах, а також їхні наївно-агресивні прислужники не зрозуміють, що любити ближніх потрібно по-справжньому завжди і всюди, а не лише для показухи на піар-заходах

• velovs@ukr.net | 20 січня 2019, 21:47

Зрозуміло, що вступати тут в якусь - детальну й конкретно-предметну (аргументовану) - полеміку з адептом-тролем ЛГБТ-зграї - це абсолютно марна й безсенсова справа. Ба більше - нижче людської

• fedirtsiv | 20 січня 2019, 21:02

Увесь прогресивний світ осуджує тих заангажованих осіб, хто зневажає ближніх з відмінними поглядами та прикривається благими ділами й намірами, християнськими цінностями і біблією, щоб себе

• Стефан | 20 січня 2019, 20:42

Православная церковь Украины близка верующим по единому духу в отстаивании правды, справедливости и следованию Истине и Пути Господа Бога Иисуса Христа.

• velovs@ukr.net | 20 січня 2019, 20:12

Вочевидь, усі чули й почули!!! ----- Так нехай же потім НІХТО із затято-мерзенних грішників і злочинців, включаючи адептів ЛГБТ-зграї тощо, не бреше, не волає і не мімікрує, що, мовляв, нічого такого

Популярні статті місяця