Печерська лавра здивувала киян патріотичним нововведенням

6 листопада 2018, 09:55 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

На дзвіниці Києво-Печерської лаври почали видзвонювати мелодію державного гімну України. Вперше нововведення було помічене о 12:00 5 листопада.

На патріотичне музичне вітання монастиря звернула увагу журналістка Валентина Бикова і написала про це на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Обозреватель.

"А що сталося? На дзвіниці Києво-Печерської лаври щойно видзвонили гімн України", — зазначила вона, додавши, що наступного разу постарається встигнути записати це на відео.

Новина викликала пожвавлення серед користувачів мережі, і вони залишили під нею багато кумедних коментарів, у яких припускають, що причиною змін стало наближення надання Україні Томосу про автокефальну Церкву.

"Ну як? Московський патріархат, давай, до побачення!", "Дядько Томос прийшов", "Білий дим не пішов? Тоді ще не рахується", "Так з ватників вже давно і білий, і чорний дими клубами валять", "Нарешті", "Це вони про всяк випадок, щоб їх не чіпали", — пишуть люди під постом журналістки.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• muhamuha33 | 21 січня 2019, 21:49

velovs@, не треба робити з себе святого, якщо я висловлюю свою думку, то я аж ніяк не " запекло-матерщинного і злобно-українофобствуючого троля "русского міра" - як ти, олух мене тут

• muhamuha33 | 21 січня 2019, 21:49

velovs@, не треба робити з себе святого, якщо я висловлюю свою думку, то я аж ніяк не " запекло-матерщинного і злобно-українофобствуючого троля "русского міра" - як ти, олух мене тут

• velovs@ukr.net | 21 січня 2019, 21:32

Так, Михаил, достаточно уже озвучивать и постоянно полоскать всё это грязное бельё! Всё равно, как та - (извините за прямоту и откровенность) черноротая и злоязыкая базарная баба: мерзкая сплетница и

• velovs@ukr.net | 21 січня 2019, 21:21

"Ненавидел и боялся", однако, по сути, НИЧЕГО не смог поделать и как-то кардинально изменить в этой - по-своему всесильной и вездесущей структуре и системе репрессивно-карательных спецслужб

• Михаил | 21 січня 2019, 21:10

В 1991, в отличии от 1966, все уже хорошо знали о жене, детях, жутком управлении, аферах и супердружбе Денисенко с КПСС и КГБ. Все его боялись, даже патриарх Пимен. Он говорил: "Филарет это

Популярні статті місяця