• Головна
  • Новини
  • Супрун розвіяла міф, що в медицині священнослужителі лише освячують приміщення...

Супрун розвіяла міф, що в медицині священнослужителі лише освячують приміщення

21.09.2018, 11:32
Супрун розвіяла міф, що в медицині священнослужителі лише освячують приміщення - фото 1
В Україні є міф про те, що Церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання. Це дуже несправедливий міф, але він поширений і глибоко вкорінений.

В Україні є міф про те, що Церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання. Це дуже несправедливий міф, але він поширений і глибоко вкорінений.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє ТСН.

Вона переконує, що релігійні представники надають величезну психологічну допомогу людям, які борються з хворобою, та їхнім сім’ям. Також дуже важлива їхня підтримка медичних працівників.

«Релігійні організації тісно співпрацюють з медзакладами. По всій країні ними постійно проводяться благодійні акції та збір коштів на нове обладнання, ліки та оплату медичних послуг. Вони щодня спілкуються з людьми з питань здоров’я, тож глибоко розуміють потребу пацієнта і лікаря та допомагають комунікувати їх решті суспільства, у тому числі центральній та місцевій владі», - зауважила Уляна Супрун.

За її словами, в процесі розгортання реформ перед нами постають ще масштабніші завдання. Їх складно втілювати самотужки.

«Вперше після тривалої перерви розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Серед пріоритетів - підсилення профілактики громадян, просвітництво, психологічне здоров’я. Дуже втішена нашою сьогоднішньою зустріччю. Докладемо максимальних зусиль для ефективного втілення запланованого і конструктивної співпраці», - зауважила Супрун.