Близько двох тисяч одеситів вийшли на мітинг на захист традиційної сім'ї

12 червня 2018, 11:09 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Одеса_хода.jpgУ центрі Одеси 10 червня провели мітинг на захист християнських сімейних цінностей. Близько двох тисяч людей пройшли по вул. Дерибасівській і Міському саду з транспарантами "Тато, мама, я - щаслива сім'я", "Тато, мама, я - українська сім'я". Ходу супроводжував духовий оркестр, інформує «Одесская жизнь».

На акцію вийшли священнослужителі різних конфесій, одесити і представники інших українських міст, які виступають за традиційний розподіл ролей чоловіка та жінки в сім'ї.

За словами учасників акції, сьогодні в Україні атакують найважливіші християнські цінності, пов'язані з сім'єю. Мітингувальники заявили, що неприпустимо ставити під сумнів «освячений любов'ю союз чоловіка і жінки, що веде до народження нових поколінь».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• fedirtsiv | 25 вересня 2018, 22:57

Уляна Супрун: Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба. В першій половині 20-го століття гомосексуальність

• Михаил | 25 вересня 2018, 22:32

Противно видеть, как глупый, самоуверенный невежда упорствует в своём невежестве совершенно ничего не зная и не разбираясь ни в чем! В отличии от Вас, я говорю только правду. И я её знаю точно, а

• velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 18:06

Вочевидь, було би набагато краще, якщо б вони, ці архієреї - члени синоду УПЦ МП, звернулись до нардепів ВР із закликом повернутися, зокрема, до законопроектів, які забороняють в Україні пропаганду і

• Ігор Затятий | 25 вересня 2018, 17:06

Гумор-сатира.

• velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 14:32

В 1961 г., в момент её закрытия коммуно-совдеповской властью, наместником Киево-Печерской лавры был епископ Нестор (в миру - Никита Арсентьевич Тугай (1900-1969)). И в тот период будущего митрополита

Популярні статті місяця