Марш ЛГБТ-спільнот у Києві може накликати гнів Божий на Українську землю, - Предстоятель УПЦ (МП)

11 червня 2018, 15:55 | Релігія і суспільство | 16 |   | Код для блогу |  | 

17 червня о 14:30 у Маріїнському парку м.  Києва біля поклінного хреста буде звершений молебень за збереження християнських сімейних цінностей та про дарування миру Україні. У храмах та монастирях Української Православної Церкви благословляється піднести молитви, щоб Господь не допустив поширення серед  боголюбивого народу проявів содомських гріхів. Про це оголосив у своєму посланні  до вірних УПЦ (МП) Митрополит Онуфрій.

Митрополит-Онуфрий.jpg

Предстоятель УПЦ (МП) закликав владу не допустити проведення такого маршу у столиці.

У зверненні, поширеному прес-службою УПЦ (МП) 11 червня, наголошується:

«Вкотре наша Церква наголошує, що проведення подібних заходів — це публічна та відверта пропаганда гріха, зокрема статевих збочень. Це може завдати непоправної шкоди чистим серцям і душам наших дітей та, більше того —  накликати гнів Божий на Українську землю, на якій і без того вже кілька років поспіль проливається невинна кров українців. Священне Писання рішуче засуджує содомський гріх та будь-які інші протиприродні відхилення.

Ми поважаємо світогляди та інтереси інших людей. Проте вони не повинні пропагувати гріховні збочення. Неприпустимо урівнювати гріх із дарованою Богом свободою. А тому, відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми, турбуючись про сучасне та майбутнє покоління, звертаємось до вас, шановні можновладці, з проханням не допустити проведення у столиці нашої Держави — м.  Києві, маршу представників ЛГБТ-спільнот».

Звернення Предстоятеля з приводу проведення «Маршу рівності» у Києві

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ДО ВІРНИХ ЧАД ТА ПРЕДСТАВНИКІВ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

З ПРИВОДУ ПРОВЕДЕННЯ  «МАРШУ РІВНОСТІ»

В М. КИЄВІ 17 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

Свята Православна Церква, заснована Господом нашим Іісусом Христом і керована дією Святого Духа, віками стоїть на сторожі збереження чистоти євангельських істин. Впродовж століть наші діди і прадіди свято зберігали та передавали своїм нащадкам родинні цінності, сімейні традиції побудовані на заповідях Божих. Інститут сім’ї — як союз чоловіка та жінки, був встановлений і освячений Самим Богом. І сьогодні ми, православні українці, не можемо мовчки спостерігати, як зневажаються та принижуються традиційні сімейні стосунки, а нам намагаються нав’язати не тільки чужі, але й гріховні світогляди.

Вкотре наша Церква наголошує, що проведення подібних заходів — це публічна та відверта пропаганда гріха, зокрема статевих збочень. Це може завдати непоправної шкоди чистим серцям і душам наших дітей та, більше того —  накликати гнів Божий на Українську землю, на якій і без того вже кілька років поспіль проливається невинна кров українців. Священне Писання рішуче засуджує содомський гріх та будь-які інші протиприродні відхилення.

Ми поважаємо світогляди та інтереси інших людей. Проте вони не повинні пропагувати гріховні збочення. Неприпустимо урівнювати гріх із дарованою Богом свободою. А тому, відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми, турбуючись про сучасне та майбутнє покоління, звертаємось до вас, шановні можновладці, з проханням не допустити проведення у столиці нашої Держави — м.  Києві, маршу представників ЛГБТ-спільнот.

У зв’язку з зазначеним, 17 червня о 14:30 у Маріїнському парку м.  Києва біля поклінного хреста буде звершений молебень за збереження християнських сімейних цінностей та про дарування миру Україні. У храмах та монастирях Української Православної Церкви благословляється піднести молитви, щоб Господь не допустив поширення серед нашого боголюбивого народу проявів содомських гріхів.

Віримо, що посилені молитви вірян, мудрість та виваженість нашого керівництва стануть запорукою милості і благословення Божого для славетного міста Києва та Української землі!

+ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

 

11 червня 2018 р.

Система Orphus
Рейтинг
1
0
16коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 13 червня 2018, 14:52
  Коментувати коментар

  Добра новина надійшла з далекої Антарктиди: https://zik.ua/news/2018/06/08/v_antarktytsi_10_mistsevyh_aktyvistiv_provedut_geyparad_1341979 Чи накличе ця подія на цю землю Божу кару? Гнівлять Бога насамперед ті люди, котрі знають заповіді Божі, але свідомо порушують їх, проте бачачи іншу людину воліють її гріхи викривати і паплюжити їй подібних людей, а не самим вдосконалюватися. Священики і вище духовенство подають недостойний приклад вірянам своїм життям, але і далі по-фарисейськи навчають "правдам Божим" - людським заповідям. І як не дивно люди їм продовжують вірити, замість того, щоб повстати проти таких лицемірів і обрати собі єдиного Христа як Верховного Вчителя і не слухати різних дуриствітів та пройдисвітів, котрі спекулюють Його мудрістю. А ще у церквах уся увага звернена на усілякі другорядні обрядові адміністративні речі, а не на основні, про які казав Христос. Христос нікого не осудив, а фарисеї Його осудили. Тож ті, хто осуджують ближніх, - отримають від Бога сторицею!

  • В. Ясеневий | 14 червня 2018, 08:14
   Коментувати коментар

   ФЕ дирцив. Читайте: Зачем Америка делает гомосексуализм новой мировой религией.

  • В. Ясеневий | 14 червня 2018, 08:37
   Коментувати коментар

   Ще краща новина надійде в скорому часі...Будуть явні знаки з неба....Господь є!!! І за об'явленням свв.апп.2 Петра 2,6-10; Павла 1 Тим.1,10; 1Кор.6, 9-10; Рим.1,2; Юди 7 ... все, що противне ТВОРЦЕВІ ВСЬОГО СВІТУ буде спалене в пекельному вогні... Емігруйте Федірціву в Швецію.Там буде вам дуже добре.Там уже прийнятий закон про інцест, а скоро будуть прийняті закони про зоофілію і некрофілію. Уявляєте яке це велике досягнення людства, тобто сатани-сатаністів.

  • В. Ясеневий | 14 червня 2018, 08:49
   Коментувати коментар

   Федірціву, вибачайте...Так-так, чисто забув. Уявляєте яка то буде радість, коли будуть прийматися закон і про ПЕДОФІЛІЮ. О,яке це буде велике досягнення і буквально тріумф демократії, а насправді - антихриста-сатани...Ото ви будете тішитися...

  • Halo | 14 червня 2018, 11:25
   Коментувати коментар

   Варто подивитися першоджерело, що там сказано про збоченців ;) Викреслити промовисті рядки зі Старого та Нового Завітів з з-за великої кількості примірників Біблії неможливо. Певно, саме з цієї причини створюєтся "паралельна пропагандистська реальність" де все догори дригом, з типовими для окультистів (доречі) закидами "нє имєєте права судить" і намаганнями маніпулювати читачами, використовуючи святі поняття. Втім, що збочення - лише різновид сатанізму, в тому нема дивини.

 • Aquinatus | 12 червня 2018, 09:57
  Коментувати коментар

  Конечно же мешает лгбт. Оно мешает спасению людей: "невозможно в мір не прийти соблазнам, но горе тому, через кого они приходят" - так сказано Самим И. Христом в Евангелии. Слово "невозможно" говорит о том, что мы -христиане - не может их за это казнить (исключением является насилие с их стороны), так как это попущено Богом за наше древнее в Адаме отступление от Него; но "горе тому..." говорит о том, что соблазн наказуем свыше: "мужеложники Царства Божия не наследуют", говорит апостол Павел и так сказано в Апокалипсисе св. Иоанна Богослова. Лгбт - это соблазн по-преимуществу апокалиптический,ибо в конец разрушает человеческую природу и общественное самосознание. К сожалению, в Швеции и Канаде стали венчать такие браки, но это лишь означает,что их церковь опедерастилась и ничего более.

 • Учкудук | 12 червня 2018, 08:19
  Коментувати коментар

  Хода то тільки частина справи,бо виходить так- сьогодні церковники виходять, завтра- гомофіли, післязавтра-- зоофіли, наступні-- любителі конопельки та т.п. А сказати владоможцям: ви шо чортяки, витворяєте?! Не кожен церковники скаже, бо теперішні "національні" попи до влади рвуться.

 • Halo | 11 червня 2018, 19:56
  Коментувати коментар

  Той випадок, коли УПЦ (МП)варто підтримати

 • Учкудук | 11 червня 2018, 17:59
  Коментувати коментар

  А де ж українські автокефали чи уніати? В їх церквах нема поняття содомського гріха? Чи вони толерантні?

  • Halo | 11 червня 2018, 19:58
   Коментувати коментар

   Подивіться інфу з Ходи за сімейні цінності

  • В. Ясеневий | 12 червня 2018, 17:15
   Коментувати коментар

   Більше того: РКЦ І УГКЦ після відомих слів ПАПИ:" ХТО Я ТАКИЙ ЩОБИ їх (ЛГТБ) судити(???)", - ніби води в рот набрали, стали немудрими і сліпими...Затято і вперто - мовчать! Як мудрі стратеги, очікіють свого часу, а потім як БАБАХНУТЬ НА ВЕСЬ СВІТ, що й всякі і всі збоченчі перелякаються... Ото Буде справжній тріумф УГКЦ НА ЧОЛІ зі своїм НАЙДУХОВНІШИМ проводом. ВЛАСНЕ угкц на чолі зі своїм проводом і переможевсякий гріх і зло в УКРАЇНІ І У ВСЬОМУ СВІТІ. Так що начувайтеся вороги ХРИСТА, ЦЕРКВИ ТА УКРАЇНИ. ВАШІ ДНІ ПОРАХОВАНІ.ВЕЛИКІ СТРАТЕГИ УГКЦ ВАС ОСТАТОЧНО ДОКОНАЮТЬ...

 • fedirtsiv | 11 червня 2018, 17:38
  Коментувати коментар

  Не треба боятися маршів ЛГБТ. Вони жодної загрози національній безпеці не несуть. Навпаки, допомагають людям краще навчитися любити ближніх. Он уся Європа вже це побачила і нічого жахливого від цього не трапилося https://zik.ua/news/2018/06/10/u_krainah_shidnoi_yevropy_proyshly_geyparady_1342569 І навіть, коли праворадикали чинять свої безчинства, хорошого результату це не відміняє https://zik.ua/news/2018/06/10/u_varshavi_pislya_napadiv_pravoradykaliv_vstanovyly_nezlamnu_lgbtveselku_1342613 Повага до людини та її свобод - це святе, а ті, хто чинять кривду - є від лукавого!

  • В. Ясеневий | 12 червня 2018, 17:03
   Коментувати коментар

   Т.Федірців. А чи є Ви прихильником легалізації зоофілії, некрофілії. інцесту і т.д.??? Якщо - так, чи ні, то чому??? Бо всі ці сатанинські гидоти йдуть в одній звязці і в одному руслі. І творці, і поводирі, і проплачені пропогандисти-рекламатори - вже від найдавнішіх часів добре відомі...До речі, прочитайте статтю кандидата педагогічних наук дружини нашого відомого протестанта Турчинова АННИ по хвилюючій для Вас темі.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Ortox | 21 лютого 2019, 09:26

  Глобальна трагедія!!!! Заради відкритих кордонів з ЄС?

 • humenyuk.vasyl | 20 лютого 2019, 18:48

  Перейшли 70 парафій - 10%, залишилось ще 600(90%). Дуже надіюсь, що Волинь покаже всій Україні приклад!

 • enzian | 20 лютого 2019, 12:20

  І оті жалюгідні підкремлівські структури хочуть чинити перешкоди Православній Церкві України?

 • o.Б.Панчак | 19 лютого 2019, 18:32

  Ради точності: архиєпископ Мокшицький сказав (5:52): "Ми не є тут польською католицькою місією". Польському глядачеві все зрозуміло: ідеться про польськомовні душпастирства в країнах

 • orthodox | 19 лютого 2019, 18:06

  Вот мне просто интересно, почему вы так умеете искажать материал? Вы 1+1 переплюнули! Где ваш профессионализм? Как можно отталкиваться на "материал" только лишь одного источника? И

Популярні статті місяця