У Львові проведуть фестиваль на захист сімейних цінностей

31 травня 2018, 10:24 | Релігія і суспільство | 9 |   | Код для блогу |  | 

У неділю, 3 червня, у Львові відбудеться перший фестиваль на захист сімейних цінностей, організаторами якого виступили члени християнської громадської організації «Благословення». Багатогодинний фестиваль відбуватиметься під патронатом архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ владики Ігоря (Возьняка).

За словами керівника ГО «Благословення» Олега Андрушківа, учасниками віче на площі Ринок, яке розпочнеться о 12:00, стануть близько 5000 людей. Далі учасники організованою ходою рушать на місце проведення сімейного фестивалю Lviv Family Dayбіля пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому.

Віче і фестиваль відбудуться під патронатом архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ владики Ігоря Возьняка – про це ZAXID.NET повідомив голова комісії у справах родини Львівської архиєпархії УГКЦ отець Тарас Фітьо. Він пояснив, що ці заходи присвячені пропаганді традиційної сім'ї.

Після офіційної частини відвідувачів чекає розважальна програма: виступи танцювальних колективів, хорів, музичних ансамблів. Зірковими гостями фестивалю стануть виконавці ЛесикСам, гурт «Мері», скрипаль Олександр Божик, співак Андрій Князь. Концерт триватиме до 22:00. Окрім головної сцени на фестивалі діятимуть просвітницька, дитяча, спортивна і відпочинкова програми.

«На віче кожен висловить свою позицію стосовно того, як має виглядати українська сім’я і стосовно загроз гендерної ідеології, а також програм, які впроваджує уряд. Існує програма, підписана ще прем’єром Яценюком. Відповідно до цього документа, в Україні до 2020 року повинні прийняти одностатеві шлюби – пояснив ZAXID.NET позицію організаторів Олег Андрушків. – Тобто хлопець з хлопцем – геї – зможуть одружитися в Україні, вони зможуть офіційно всиновлювати дітей, а далі – можна буде пропагувати ідею гендеру і впроваджувати її в школи, де вже змалечку могли би розповідати, що хлопець з хлопцем можуть гуляти і триматися за ручки. Що це є цілком нормально».

«Урядовою програмою» громадський активіст називає «Національну стратегію у сфері з прав людини до 2020 року», затверджену урядом 23 листопада 2015 року. У документі серед інших завдань йдеться про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар.

Проти впровадження цього пункту християнські активісти, насамперед з протестанських церков, зібрали понад 25 тис. підписів. Після розгляду петиції Мін'юст вилучив пункт про цивільне партнерство одностатевих пар із плану реалізації національної стратегії з формулюванням «виконання неможливе». Однак організатори заходів на захист сімейних цінностей у Львові побоюються, що уряд може повернути вилучений пункт.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
9коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • firemark | 31 травня 2018, 23:28
  Коментувати коментар

  Церковники не подурили! У т.з. "Сім'ях" геїв діти не народжуються з фізіодогічних причин - а усиновлені діти стають такими самими геями, як "батьки". З точки зору статистики не більше 2% чоловіків та не більше 4% жінок мають схильність до гомосекуалізму чи трансгендерноті, якщо дійсно не проводити популярізацію ціх відхілень, особливо на дерхавному рівні. "Церковники" - едині, хто про це каже прямо.

  • fedirtsiv | 1 червня 2018, 14:27
   Коментувати коментар

   Ніхто нікого не змушує бути геями, лесбійками і т.д. Геями стають з душевного світогляду в юні роки, коли йде усвідоммлення своїх потреб і бажань, а не дивлячись на інших геїв :) Якщо церковники налаштовують проти 2-4% майже 96% інших людей - то що доброго вони роблять? Вони самі створюють проблему на рівному місці. Така мізерна кількість геїв нездатна будь-кому заважати жити, а їм якраз заважають жити такі агресивні заходи проти них спрямовані. Їх переслідують праворадикали, зомбовані духовенством. Тому священики - це ті самі фарисеї, які не мають любові в серці, а є садистами і підбурювачами народу!!!

 • fedirtsiv | 31 травня 2018, 18:01
  Коментувати коментар

  Церковники подуріли зовсім, не мають чим зайнятися. Замість того, щоб ревніше працювати по церквах і не затуркувати вірян, вони знайшли ворогів - хлопців геїв, котрі хочуть всиновлювати дітей і жити у шлюбі. А яке діло церкві до приватного життя громадян України? Захочуть жити - то будуть жити. Якщо цього не буде в Україні - поїдуть за кордон. І так населення України скорочується, люди виїжджають в ситу Європу та Америку, де мають усі можливості для гідного життя. Ще й геїв хочуть дотравити з усіх боків як щурів. Радянська влада їх таврувала - і в демократичній Україні це продовжується! Саме такі дії і викличуть ще більшу протидію і ненависть в українському суспільстві. Міна сповільненої дії вибухне і ненависть до церкви буде ще більшою. А винні в цьому церковники, котрі бояться втратити вплив на людей і вже ведуть себе як сектанти.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Fr. Valerii | 23 вересня 2018, 22:13

  Спроба реабілітації "фільозофа", винного в кривавих переслідуваннях Греко Католицької Церкви з боку комуністичної влади.

 • storozh | 23 вересня 2018, 20:23

  А вони що хотiли, щоб Мiнкульт не створював? :)

 • fedirtsiv | 23 вересня 2018, 17:25

  Раніше повідомлялося у ЗМІ, що під час свого візиту до США, Далай-Лама підтримав одностатеві шлюби і засудив так звану "гомофобію". Він заявив, що будь-який секс хороший доти, поки

 • fedirtsiv | 23 вересня 2018, 16:36

  Звичайно красиві слова про міцну сім"ю не зроблять її такою апріорі.Тут не балакати потрібно, а об"єднувати батьків та дітей, старше покоління з молодшим у спільній трапезі чи відпочинку,

 • velovs@ukr.net | 23 вересня 2018, 14:37

  А, кстати, вот здесь кое-что - в этом контексте - и повествуется:

Популярні статті місяця