Чернівецька обласна рада Церков та релігійних організацій засудила проведення «Фестивалю рівності»

18 травня 2018, 16:46 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Чернівцях міжнародна неурядова організація Amnesty International 19 травня планує проведення заходу, який вони назвали «Фестивалем рівності». Він, як зауважують організатори, пропагуватиме ідеї толерантності та рівності до різних груп населення, зокрема: етнічних меншин, національних громад, людей з інвалідністю, осіб без громадянства, внутрішньопереміщених осіб та ЛГБТ спільноти. Про це інформує власкор РІСУ Наталія Фещук.

Підпис.jpg

Обласна рада Церков та релігійних написала з цього приводу відкрите звернення, в якому висловила занепокоєння намаганням впровадити антиморальні цінності.

“Релігійні організації області постійно допомагають людям з інвалідністю,  внутрішнім переселенцям, особам без громадянства та іншим уразливим верствам населення,  - йдеться у листі. - Справа миру та порозуміння є щоденною справою понад тисячі релігійних організацій області. Згідно із соціологічними опитуванням, майже 90% населення області належить до віросповідань,  представлених у обласній Раді Церков та релігійних організацій. Вважаємо образливим та провокативним підхід,  при якому інвалідів, представників національних меншин, інших потребуючих допомоги та розуміння людей,  ставлять в один перелік з людьми що, згідно з християнським та релігійним світоглядом, пішли на гріх.... Ці люди потребують покаяння, а не маршів чи фестивалів. Вболіваючи за моральне і психологічне здоров’я нашого суспільства, не дозволимо  провадити в нашій державі згубні соціальні експерименти на кшталт гендерної ідеології та пропаганди ЛГБТ. Ми рішуче протистоятимемо зазіханням на українську сім’ю та шлюб як союз чоловіка і жінки.  Вищезазначений фестиваль ображає більшість буковинців і може призвести до агресії з боку певної радикально налаштованої частини суспільства”.

Рада Церков Чернівецької області пише, що шанує авторитет міжнародної неурядової організації Amnesty International, тому просить її схаменутися та не розпалювати в Чернівецькій області ворожнечі: «Ми молимося за мир та порозуміння у краї, але просимо поважати споконвічні переконання віруючих Чернівецької області. Ми закликаємо буковинців утриматися від будь-яких протиправних дій, поважати та виконувати чинне законодавство України. Вважаємо що насилля не прийнятне у вирішенні будь-яких світоглядних конфліктів».

Рада Церков області звертається до влади  міста та області з закликом не допустити плюндрування моралі в суспільстві та ескалації ворожнечі через пропаганду ворожих для українського суспільства ідей та псевдоморальних цінностей і просить у законний спосіб не допустити проведення цього заходу. І таким чином уникнути можливого протистояння прибічників ЛГБТ та радикально налаштованої частини суспільства. «Просимо не продавати багатовікові моральні цінності за гранти та не піддаватися на вплив іноземних організацій в руйнації моралі на Буковині», - завершується звернення.

Цього відкритого листа підписали,  зокрема, митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ КП Данило, старший пресвітер церков Євангельських християн-баптистів, єпископ української Церкви ХВЄ, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич)… Біля свого підпису владика Данило зазначив: “Не робімо нашого міста і Україну Содомом і Гоморою”.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Halo | 26 травня 2018, 11:26

   Не підтримую, бо є вірогідність удавної опозиційності: сумбурно викладені претензії з боку Сіноду, догана більш декоративна ніж реальна. Ось наприклад, насправді хула на Духа Святого - привід для

  • Учкудук | 26 травня 2018, 10:17

   Це звернення вони написали по-українськи на українській мові?

  • Михаил | 26 травня 2018, 02:51

   Не может быть никакого "томоса" и точка. А "упц кп" и "уапц" никогда не дождутся себе "ВТОРОЙ автокефалии ". Ведь первая "автокефалия" у них уже

  • Михаил | 26 травня 2018, 02:23

   О всяких фантазиях про Томос даже глупо говорить. А по поводу приглашения, если Варфоломей приедет в Киев, то как и раньше, общаться и сослужить он будет только с Онуфрием. Кстати, и все остальные

  • lerer10225@com.ua | 25 травня 2018, 23:39

   О, подивіться: прийняли рішення про святкування ... на загальноцерковному та державному(!) рівні... кричать, що держава вмішується в їх діяльність, церква відділена від держави і до держави

  Популярні статті місяця