Чернівецька обласна рада Церков та релігійних організацій засудила проведення «Фестивалю рівності»

18 травня 2018, 16:46 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Чернівцях міжнародна неурядова організація Amnesty International 19 травня планує проведення заходу, який вони назвали «Фестивалем рівності». Він, як зауважують організатори, пропагуватиме ідеї толерантності та рівності до різних груп населення, зокрема: етнічних меншин, національних громад, людей з інвалідністю, осіб без громадянства, внутрішньопереміщених осіб та ЛГБТ спільноти. Про це інформує власкор РІСУ Наталія Фещук.

Підпис.jpg

Обласна рада Церков та релігійних написала з цього приводу відкрите звернення, в якому висловила занепокоєння намаганням впровадити антиморальні цінності.

“Релігійні організації області постійно допомагають людям з інвалідністю,  внутрішнім переселенцям, особам без громадянства та іншим уразливим верствам населення,  - йдеться у листі. - Справа миру та порозуміння є щоденною справою понад тисячі релігійних організацій області. Згідно із соціологічними опитуванням, майже 90% населення області належить до віросповідань,  представлених у обласній Раді Церков та релігійних організацій. Вважаємо образливим та провокативним підхід,  при якому інвалідів, представників національних меншин, інших потребуючих допомоги та розуміння людей,  ставлять в один перелік з людьми що, згідно з християнським та релігійним світоглядом, пішли на гріх.... Ці люди потребують покаяння, а не маршів чи фестивалів. Вболіваючи за моральне і психологічне здоров’я нашого суспільства, не дозволимо  провадити в нашій державі згубні соціальні експерименти на кшталт гендерної ідеології та пропаганди ЛГБТ. Ми рішуче протистоятимемо зазіханням на українську сім’ю та шлюб як союз чоловіка і жінки.  Вищезазначений фестиваль ображає більшість буковинців і може призвести до агресії з боку певної радикально налаштованої частини суспільства”.

Рада Церков Чернівецької області пише, що шанує авторитет міжнародної неурядової організації Amnesty International, тому просить її схаменутися та не розпалювати в Чернівецькій області ворожнечі: «Ми молимося за мир та порозуміння у краї, але просимо поважати споконвічні переконання віруючих Чернівецької області. Ми закликаємо буковинців утриматися від будь-яких протиправних дій, поважати та виконувати чинне законодавство України. Вважаємо що насилля не прийнятне у вирішенні будь-яких світоглядних конфліктів».

Рада Церков області звертається до влади  міста та області з закликом не допустити плюндрування моралі в суспільстві та ескалації ворожнечі через пропаганду ворожих для українського суспільства ідей та псевдоморальних цінностей і просить у законний спосіб не допустити проведення цього заходу. І таким чином уникнути можливого протистояння прибічників ЛГБТ та радикально налаштованої частини суспільства. «Просимо не продавати багатовікові моральні цінності за гранти та не піддаватися на вплив іноземних організацій в руйнації моралі на Буковині», - завершується звернення.

Цього відкритого листа підписали,  зокрема, митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ КП Данило, старший пресвітер церков Євангельських християн-баптистів, єпископ української Церкви ХВЄ, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич)… Біля свого підпису владика Данило зазначив: “Не робімо нашого міста і Україну Содомом і Гоморою”.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 17:02

   Р. S. Разом з тим. Як християнин, маю тут молити й просити всемилостивого й преблагого Господа про наступне: "Отче, прости їм, бо не відають, що чинять" (Лк.23:34). ----------- А також і

  • Михаил | 13 грудня 2018, 16:28

   Ну так кто по кандидатуре? Что за тайны и интриги, если все по-честному? Неужели не Денисенко? Или его решили избрать "почетным патриархом"? Как в том анекдоте - по четным будет

  • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 16:28

   Поза всяким сумнівом: агент і троль-колаборант! :)

  • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 16:25

   А от нині в ролі, по суті й змісту, ОКУПАНТІВ, а точніше - проімперських КОЛАБОРАНТІВ ("русского міра"), виступають якраз структури МПвУ!!! А також і ті політично-олігархічні угруповання і

  • velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 16:05

   Ага: вони там запланували й готували різні злочинні акції і провокації, в т. ч. КРИВАВІ ВБИВСТВА, а - в "потрактуванні" СБУ - (нібито) "не відбулося події злочину"... (!!!)

  Популярні статті місяця