Петиції на захист сімейних цінностей набрали понад 25 тисяч підписів

11 травня 2018, 11:21 | Релігія і суспільство | 8 |   | Код для блогу |  | 

Петиції «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї» набрали необхідну кількість голосів та спрямовані на розгляд Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради.

Збір підписів за ініціативи Віктора Танцюри тривав менше трьох місяців і завершився у суботу, 5 травня, повідомляє Інститут релігійної свободи.

сімейні-цінності-w.jpg

Підписанти петиції висловили глибоку занепокоєність тим фактом, що “в Україні й донині так і не визначились зі стратегією розвитку та підтримки сім’ї, …яка повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї як союзу чоловіка та жінки”.

Ініціатори петиції підтримали зауваження Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Стамбульської Конвенції. Наголошується, що наведене в Конвенції формулювання поняття “гендер” є неприйнятним, оскільки базується не на природних статевих ознаках, а на самоідентифікації особи, що у підсумку може спотворити нинішнє розуміння гендерної рівності, як рівності прав чоловіків і жінок.

“Сьогодні є безліч викликів, які впливають на становище людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень. Разом з тим, з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією”, – підкреслюється у петиціях.

Також у петиціях негативно оцінюються ініціативи щодо легалізації цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, що передбачено Планом дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженому Кабміном у 2015 році.

Підписанти петицій серед іншого просять Президента Україниh розробити та видати указ про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні.

Від Верховної Ради громадяни очікують розробки та прийняття закону про державну підтримку та захист традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні, а також вилучення словосполучень “сексуальна орієнтація” і “ґендерна ідентичність” з Кодексу законів про працю України та з інших законів.

Підписанти просять Кабінету Міністрів підвищити інституційно рівень державної сімейної політики, а на відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві.

Усі адресати отримали прохання невідкладно розробити “законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у засобах масової інформації” з метою захисту і розвитку інституту сім’ї та підвищення моральності українського суспільства.

Раніше подібна петиція була видалена з сайту Президента України на підставі звернення Представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Це спричинило вуличні громадські пікети та негативну оцінку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка виступила на захист свободи вираження поглядів громадян.

Нагадаємо, у квітні цього року Комітети Верховної Ради надали відповіді на першу петицію на захист сімейних цінностей, яку підтримали понад 25 тисяч громадян. Аналогічна петиція знаходиться на розгляді Кабінету Міністрів України.

Як повідомляв ІРС, 333 громадські організації – правозахисні, просімейні, християнські та інші громадські спільноти Європи – закликали Генерального секретаря Ради Європи, голову Комітету Міністрів Ради Європи та Виконавчого секретаря Стамбульської Конвенції усунути ідеологічні та суперечливі поняття з тексту Стамбульська Конвенція, які стоять на заваді її ратифікації багатьма країнами, зокрема Хорватією, Словаччиною, Болгарією, Латвією, Литвою, Угорщиною та Україною.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
8коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 17 травня 2018, 17:28
  Коментувати коментар

  Відомо, що у 2012 році любителі затаврувати геїв уже робили свої чорні спроби оклеветати гідних громадян України https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/15538-zakonoproekt-pro-zaboronu-propagandi-gomoseksualizmu-viklikav-protilezhni-ocinki-u-verxovnij-radi.html І зауваження, які тоді висловили фахівці, були дуже аргументовані та переконливі. Але затятим і зажерливим церковникам ця тема дуже муляє в одному місці і вони знову тиснуть на владу щодо утискання прав геїв і представників ЛГБТ-спільноти. Тому усі адекватні незаангажовані незалежні неупереджені прогресивні свідомі люди мусять дати свою справедливу оцінку отаким фарисейським намірам і цинічним зухвалим діям церковників очорнити невинних людей і врешті заборонити їм втручатися у не свої справи, не лізти зі своїм уставом у чужий монастир та не нагнітати негативну атмосферу серед українського народу, щоби українці не перетворювалися у сатрапів і тиранів, бандитів і злочинців під благословення новітніх церковників-інквізиторів!!! Досить гнобити ЛГБТ-спільноту!!! Нам справді потрібно бачити і знати, що українці не піддаються на провокації безсовісних людей у рясах та фелонах, котрі самі тихцем покривають свої брудні грішки, а невинних переслідують і таврують!!! Будьмо мудрими, незаангажованими і справедливими! Слава Україні!!!

  • velovs@ukr.net | 17 травня 2018, 18:36
   Коментувати коментар

   "Слава" тій Україні, в якій... безроздільно й нахабно панують і домінують ці гидотні содомити та примусово нав'язують усім українцям, включаючи і малих дітей, свій мерзенно-збоченний і розтлінний спосіб життя?! Ну-ну...

 • Halo | 12 травня 2018, 19:00
  Коментувати коментар

  "Наголошується, що наведене в Конвенції формулювання поняття “гендер” є неприйнятним, оскільки базується не на природних статевих ознаках, а на самоідентифікації особи, що у підсумку може спотворити нинішнє розуміння гендерної рівності, як рівності прав чоловіків і жінок." >>>Ну якщо прибирати гендер - то прибирати звідусіль. Статевої рівності.

 • igorshevchuk | 12 травня 2018, 10:43
  Коментувати коментар

  І Національна Спілка письменників України - нехристиянська. Є світового рівня декілька християнських поетів, українських.

 • velovs@ukr.net | 12 травня 2018, 10:21
  Коментувати коментар

  Вочевидь, що проблема захисту в Україні традиційної сім'ї та традиційних сімейних й інших історичних духовно-етичних цінностей нашого народу нині вже стає й набуває статусу одного з НАЙВАЖЛИВІШИХ пріоритетів НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ. ------- Причому, ця серйозна загроза й небезпека для основи основ будь-якої держави й суспільства - традиційної сім'ї і шлюбу наразі виходить не лише з боку сучасної безбожно-постхристиянської - ліберастно-гомофільної Гейропи та її місцевих "політкоректних" адептів і піар-лобістів. А й усе це дуже вигідне й необхідне і для імперсько-шовіністських Кремля-ФСБ-МП та їх "5-ї колони" в Україні. Тим паче, що створює відповідну гучну пропагандистську картинку для їхнього офіціозного інформ-агіт-зомбоящика... ------------ За звичайних умов усі подібні питання й проблеми - перед чинною владою - мала б озвучувати й просувати, насамперед та головно, політична партія християнсько-демократичного спрямування. Одначе нині такої партії в Україні, на жаль, практично не існує. --------- Й тому все це доводиться ініціювати й робити певним церковним служителям та свідомим християнським активістам й їх громадським організаціям, осередкам і середовищам.

 • fedirtsiv | 12 травня 2018, 01:43
  Коментувати коментар

  Такі петиції переконливо доводять кризу і зажерливість духовенства, яким все мало і мало, і вони готові з пеленок агітувати за свої насиджені місця у храмах, по школах дітей баламутити і відволікати від навчання, щоб лише у церкви приходило якнайбільше вірян і наче барани стояли у стійлі і покірно заворожено дивилися на золоті ворота іконостаси. https://www.youtube.com/watch?v=JoaE_Eyfkf0 Століття отакого духовного рабства показали неспроможність духовенства дійсно піднести український народ на рівень західноєвропейського життя, а навпаки тримають його в рабській покорі і постійно затуркують і тиснуть на людську психіку! Усі наміри церковників розсварити українців між собою за будь-якою ознакою є причиною загрібати жар своїми руками, користати з наївності та фанатичної віри людей. Те, що зараз духовенство веде агресивну брудну цілеспрямовану кампанію проти європейських цінностей, свідчить лише про одне: воно боїться втратити домінуючий вплив на народ! Тому люди самі повинні брати ініціативу у свої руки, поменше слухати недовчених попів, а більше бачити реальне життя, в якому кожна людина має повне право на особисте щастя та реалізацію своїх прав і захист свобод! Тому такі петиції не потрібно розглядати взагалі! Вони є частиною піар-кампанії церковників проти прогресивних активних талановитих українців із власним різнобічним світоглядом та європейськими цінностями!!! Ганьба безсовісним зажерливим попам!!!

  • Halo | 12 травня 2018, 18:50
   Коментувати коментар

   Слабкість хибної позиції окреслена найвиразнішим чином: для підтримки хиткої конструкції знадобився набір шаблонів радянської богоборницької пропаганди

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • barni | 25 березня 2019, 18:01

  Ну почему же столько ненависти, г. Михаил ???? РПЦ, почти полтораста лет тоже никто не визнавал ??? А сегодня претензии на третий Рим !? Для Украини Москва не мать, а Рим не отец. Небило би

 • barni | 25 березня 2019, 17:51

  Дядую, п. В.Ясеневий, повністю погоджуюсь !!!!

 • humenyuk.vasyl | 25 березня 2019, 16:36

  Важко рахувати до 4-ох. Співчуваю. Але давайте разом порахуємо: Суха Балка, Тімірязєвка, Тамарине, Василівка.

 • humenyuk.vasyl | 25 березня 2019, 16:27

  Село Василівка Снігурівського р-ну находиться на сході області, а Ви показали на заході області, рядом з одещиною. Виправте помилку.

 • enzian | 25 березня 2019, 15:19

  Ну что ты никак не уймешься, урод, достал уже всех.

Популярні статті місяця