Настоятель самобуду біля Десятинки каже, що ніколи не мав російського громадянства

3 травня 2018, 10:14 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Настоятель незаконно збудованої біля фундаменту Десятинної церкви в Києві каплиці УПЦ (МП) Гедеон назвав фейком заяву депутата Ігоря Луценка про його російське громадянсьво та фальшивий український паспорт.

Про це він заявив у коментарі Громадському.

«Я хочу сказати, що це все фейк. Так, я маю закордонний паспорт, але ніколи не мав і не маю російського громадянства — це перше», — наголосив Гедеон.

«По-друге, щодо українського паспорта, я хочу сказати, що я народився і виріс в Україні. Потім поїхав звідси, коли ще не було незалежної України, був Радянський Союз. 10 років мене не було в Україні, я повернувся зі штатів і отримав український паспорт, але не через Адміністрацію президента, я туди не звертався, тому вони і не знали про це. Я і мав громадянство українське, просто повторно отримав паспорт», — пояснив настоятель.

Він додав, що 4 місяці тому його викликали на допит до служби безпеки України, де він надав усі документи та пояснив їх походження.

Раніше народний депутат Ігор Луценко з посиланням на відповідь від адміністрації президента заявив, що настоятель каплиці УПЦ (МП) Гедеон є громадянином Росії та має фальшивий український паспорт.

Депутат опублікував копії паспортів Гедеона та відповідь Адміністрації президента.

Раніше у Міністерстві культури заявили, що каплиця УПЦ (МП), яку звели біля фундаменту Десятинної церкви в Києві, є незаконною і належить Національному музею історії України.

25 січня учасники радикальних організацій демонтували інформаційний борд каплиці Московського Патріархату. При цьому учасники акції підпалили сміття поблизу дверей каплиці, яке одразу ж загасили.

28 січня суд взяв під варту на 2 місяці двох архітекторів, яких звинуватили у спробі підпалу монастиря МП. Суд також визначив для них заставу розміром 2,2 мільйонів гривень. Згодом суд відпустив архітекторів, підозрюваниху підпалі каплиці УПЦ МП, на поруки народних депутатів.

9 лютого постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію щодо знесення каплиці УПЦ (МП0 у Києві.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 16 жовтня 2018, 17:49

А я вот НИКОГО и ничто СУДИТЬ и РАССУЖИВАТЬ (больше) не хочу... Раньше порой бывало... А вот ныне решил "завязывать"... :) ----------- А вот что до всех этих нынешних и последующих -

• bodja | 16 жовтня 2018, 17:07

я пропоную віддати Константинополю Володимирівський Собор

• AlexP | 16 жовтня 2018, 14:59

Кто пишет? я от него. Да, да, от него, самого. (пишу маленькими специально, чтобы поняли только свои, крещённые)

• AlexP | 16 жовтня 2018, 14:53

Ну и что что наш Иисус посылал их по двое? Им же не СУДИТЬ или РАССУДИТЬ надо было - а просто НЕСТИ слово Божье. Чувствуете разницу?

• velovs@ukr.net | 16 жовтня 2018, 14:46

Кстати, Иисус на проповедь Евангелия и сотворения спровождавших и подтверждавших её (эту проповель) чудес и знамений (и, в частности, сверхъестественных исцелений, изгнаний демонов и бесов и т. п.),

Популярні статті місяця