Християни різних конфесій під стінами держустанов вимагали припинити пропаганду гомосексуалізму

4 квітня 2018, 16:33 | Релігія і суспільство | 36 |   | Код для блогу |  | 

Сьогодні, 4 квітня ,о дев’ятій ранку біля Кабінету Міністрів та Верховної Ради християни різних конфесій розпочали мирну акція «Українці за сім’ю».

Захід на захист християнських сімейних цінностей прослідував вздовж вул. Грушевського та Інституцької. Акція тривала до полудня і завершилася біля Адміністрації Президента.

Представники, у тому числі служителі церков, прийшли із символікою та плакатами на відповідну тематику з метою припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей, зазначається на сторінці ЄХБУ на Фейсбуці.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
1
36коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 10 квітня 2018, 08:30
  Коментувати коментар

  Шановний Адміне! Мені так видається, що наспіла вже пора геть та остаточно прикривати на РІСУ цю гидотно-безбожну - піар-гейську і водночас, по суті, антихристянську "лавочку": у надзвичайно суперактивному виконанні запеклого й злостиво-сексзбоченного троля - тов. fedirtsiv! -------- А яка буде Ваша думка з цього приводу? Вельми чекатиму на Вашу мудро-зважену й належну - ПРАКТИЧНУ відповідь.

  • velovs@ukr.net | 10 квітня 2018, 09:33
   Коментувати коментар

   Ось, приміром, саме ТАКЕ вони, ці запекло-збоченні гей-піарщики, наразі прагнуть і воліють БУДЬ-ЩО поширити, "легітимізувати" й нав'язати ВСІЙ Україні: ------------ http://www.mego.org.ua/prazdnik-seksualnoj-svobody-v-ssha-ostorozhno-vas-jeto-mozhet-shokirovat/ -------------------- Крім того, за цією нинішньою суперактивізацією цього гидотного гомолобі в Україні, безумовно, стоять не лише відомі їхні спонсори і хазяї-замовники з Гейропи і гей-Канади, а й також певні - войовничо-українофобні інтереси й устремління Кремля-ФСБ ("русского міра")!

  • fedirtsiv | 10 квітня 2018, 12:45
   Коментувати коментар

   Я не піарю гей-спільноти, не закликаю усіх бути геями та лесбійками, як це істерично-зухвало подає мій недолугий опонент, котрий двох слів докупи не може скласти аж ним трусить від злості, а показую проблеми самої Церкви, які вона досі не спроможна вирішити, а навпаки поглиблює наявний кризовий стан і шукає проблеми в інших людях, сексуальних жертвах захланних священиків та єпископів, хоча насамперед повинна була як навчав Христос вийняти колоду зі свого ока, а тоді вже витягувати скалку з ока ближнього свого. Якщо адмін нарешті не втихомирить мого навіженого опонента і надумає видалити мої фахові обгрунтовані коментарі, які набагато перевищують аргументацію мого недовченого опонента, у яких мною щиро подані цитати слів Христа - то проявить свою зневагу до Христа, Котрий закликав людей любити своїх ближніх як самих себе, що і роблять люди незациклені на фарисейській ідеології. Мій опонент, звісно, не вміє істинно любити і не хоче цього робити, що проявляється у кожному його навіжено-переляканому слові. Проте істину не заглушити, вона як олія виходить на поверхню води!Оскільки Церква офіційно відділена від держави - то ніхто з духовенства чи вірян не мають морального права тиснути на органи влади жодним способом. І ніхто не збирається ліквідовувати інститут сім"ї, як цього бояться деякі перелякані "християни". Досить бути хомами невіруючими і свою агресію скеровувати на людей різних релігійно-світоглядних поглядів та переконань! Навчіться любити ближніх, як казав Христос - і у Церкві більше не буде випадків содомії-педофілії! Своїми коментарями, дорогий адміне, я лише піднімаю рейтинг вашим публікаціям, тому заслуговую на офіційну щиру подяку від сайту.

 • fedirtsiv | 9 квітня 2018, 22:12
  Коментувати коментар

  Прикро, що християни купуються на такі заклики і не хочуть розуміти суті. Щоб боротися та виступати проти чогось, потрібно спочатку зрозуміти причину таких випадків, докопатися до суті, а тоді пробувати зменшувати небажані наслідки негативних явищ. Як показують факти причиною розмноження сексуальної розпусти є як не дивно саме духовенство: https://www.invictory.org/news/society/7493-hristiane-ukrainy-proveli-aktsiyu-protesta-protiv-propagandy-goseksualizma http://apocalypse-2012.com/miscellaneous/world_orthodoxy2.html Тому сьогодні ніхто не має права кидати камінь в іншу людину, якщо ти сам не без гріха. Але деякі "християни" забули ці слова Христа і почали репресії проти неугодних. Чим вони закінчаться? Ганьбою для Церкви! Бо люди багато що розуміють і знають завдяки інтернету і вже не будуть такими наївними та довірливими на слова людей в рясах та фелонах. Саме життя нам показує правдиве лице борців з гомосексуалізмом, котрі як виявляється не знають істини і не бажають її знати, а продовжують усіма способами тиснути на владу держави в столиці і в областях, щоби утискати права та свободи громадян України. На щастя, люди побували за кордоном і побачили, що насправді не такий страшний чорт як його малює російська церковна пропаганда, а за нею активно попрацювала "секта Догнала" і тепер греко-католики хочуть відбілити свою репутацію, яку підмочили догналіти, а за ними православні й протестанти зарухалися :)Прикро, що віряни такі обмежені та затуркані і не вміють мислити своєю головою, а купуються на заклики до насильства і нетерпимості, а священики мовчать на кривду, заподіяну невинним людям. Прийде час і вони заплатять за такі дії, як це уже відбувається в Європі та США! Церковники всіх рівнів -припиніть новітню інквізицію і усвідомте, які жахливі наслідки інквізиція принесла усьому людству!

 • velovs@ukr.net | 8 квітня 2018, 20:50
  Коментувати коментар

  Як уже чітко бачимо, на РІСУ триває - зокрема, у численних коментах гей-троля і провокатора тов. fedirtsiv - відверта й неприхована ПРОПАГАНДА і ЛОБІЮВАННЯ гомосексуалізму та інших - огидних і мерзенних сексзбочень!!! ---------- Певні зовнішні й внутрішні чинники вельми прагнуть і жадають примусово і БУДЬ-ЩО перетворити Україну на васально-сировинний придаток відверто-антихристиянської - ліберастно-політкоректної Гейропи. І в якій - згідно плану диявольсько-масонської закуліси Антихриста і Ко - має всевладно панувати, зокрема, жорстоко-тоталітарна гей-диктатура! -------- Я ТАКОЇ України геть НЕ ХОЧУ!!! Як, власне, і НІХТО з правдивих християн та, загалом, усіх чесних і порядних людей доброї волі. --------- А тому я наполегливо прошу й дуже очікую від шановного Адміна вжиття належних заходів, аби, зрештою, однозначно й рішуче припинити цю гидотно-ганебну ПРОПАГАНДУ і ЛОБІЗМ сексзбочень: з боку тутешнього новітнього гей-коментатора і троля-провокатора - тов. fedirtsiv!!!

  • fedirtsiv | 9 квітня 2018, 22:18
   Коментувати коментар

   http://apocalypse-2012.com/miscellaneous/world_orthodoxy.html Оскільки церкви московського патріархату в Україні поширені, от вам актуальна інформація наскільки у Православній Церкві часто трапляються випадки содомії та педофілії. І пишатися такими "здобутками" соромно, а приховувати вже нема що - все вилізло на поверхню як і навчав Христос: Нема нічого таємного, що не стане явним!

 • fedirtsiv | 8 квітня 2018, 19:21
  Коментувати коментар

  БОРИС ҐУДЗЯК: "ЗДАТНІСТЬ ПРИЙМАТИ ІНШОГО ТА ЙОГО ГІДНІСТЬ — ДЛЯ ВСІХ НАС ВИКЛИК" От і приймайте цей виклик, вчіться розуміти інших!

  • velovs@ukr.net | 9 квітня 2018, 08:58
   Коментувати коментар

   Свою людську гідність ці сексзбоченці, а тим паче "свідомо-ідейні", - як і вбивці, крадії, бандити та інші подібні злочинці й затяті безбожники - давно вже продали дияволу й втопили в багнюці гріха... Так що тут "розуміти їх" ніяк не випадає! -------- А шлях до її, цієї гідності, відновлення й очищення добре відомий: щиросердне й глибоке покаяння і навернення на дорогу Божої правди, покути і виправлення.

 • velovs@ukr.net | 8 квітня 2018, 17:35
  Коментувати коментар

  Отут більш детальна й предметна інфа про ту акцію, що провели 4 квітня християни України в Києві та регіонах, протестуючи проти пропаганди гомосексуалізму в державі: -------------- https://www.invictory.org/news/society/7493-hristiane-ukrainy-proveli-aktsiyu-protesta-protiv-propagandy-goseksualizma

  • fedirtsiv | 8 квітня 2018, 19:02
   Коментувати коментар

   А ви в курсі, що мій великий розлогий комент видалили? І після цього ви будете стверджувати, що у нас свобода слова, свобода совісті, свобода вибору жити, щоб справді бути щасливим? Релігійний фанатизм лише все ускладнює...

 • fedirtsiv | 6 квітня 2018, 20:29
  Коментувати коментар

  Правда суду не боїться. Таки в Україні є недостойні священики, котрі ганьблять Ісуса Христа своїми скверними вустами чинять гидоту! https://tsn.ua/spetsproekti/yak-u-boga-za-pazuhoy/svyashcheniki-pedofili-prikrivayut-svoyi-zbochennya-ryasoyu.html А релігійні сайти теж спеціально роздмухують цю тему? :) http://credo.pro/plot/педофілія

  • velovs@ukr.net | 6 квітня 2018, 20:49
   Коментувати коментар

   Дуже "цікава" й "спритна" витівка-маніпуляція: з теми заборонити пропаганду гей-збочень в Україні будь-що перемкнути увагу людей в дещо іншому напрямі: на окремі випадки педофілії серед священнослужителів... ------- Виявляється, що політтехнологічна служба ЛГБТ-спільноти та її гей-лобі, як мовиться, не зовсім дарма їсть свій хліб... :-)

 • velovs@ukr.net | 6 квітня 2018, 19:12
  Коментувати коментар

  Не надто зрозуміло: чому цього безбожника fedirtsiv так хвилює і дратує ця тема?! Може, якраз саме ці гей-збоченці та їхні лобісти і найняли його, аби спробувати дискредитувати й спрофанувати боротьбу християнської громадськості України проти пропаганди гомосексуалізму в нашій державі?! ------ А от щодо окремих випадків педофілії серед священнослужителів, то тут секулярно-безбожні медіа спеціально й всіляко розкручують і роздмухують цю тему, аби - НАЗАГАЛ та БУДЬ-ЩО - очорнити й принизити та зганьбити Церкву і християнство (як таке) в очах всього світського соціуму!

  • fedirtsiv | 6 квітня 2018, 20:20
   Коментувати коментар

   https://tureligious.com.ua/homoseksualizm-scho-vono-chym-ne-je-i-chym-mozhe-buty-16/ Треба бути мудрою людиною, а не релігійним фанатиком та людиноненависником. Усі псевдохристияни, котрі проти інших людей зі своїми поглядами на життя - ви аж ніяк не маєте морального права вказувати свою причетність до доброго, милосердного і люблячого Ісуса Христа! Своїм скаженим фарисейським сатанинським ревом ви заглушаєте світлу науку Христа! Ганьба вам недостойним!!!

 • fedirtsiv | 6 квітня 2018, 18:39
  Коментувати коментар

  https://ukr.segodnya.ua/world/v-vatikane-policiya-sorvala-gey-orgiyu-s-narkotikami-v-dome-sekretarya-kardinala-1036377.html Невже?

 • fedirtsiv | 4 квітня 2018, 23:29
  Коментувати коментар

  Так нема ж ніякої офіційної пропаганди гомосексуалізму. Де ви її бачите? По телевізору вже не показують російських геїв-артистів :) Хіба священики періодично фігурують в новинах про розбещення неповнолітніх. Пастори теж не святі, але ця інформація лише зрідка в передачі "Детектор брехні" на СТБ просочувалася в одкровеннях молодих хлопців або чоловіків. От з себе нехай духовні особи і почнуть викорінювати цей гріх! Адже ті, хто найбільше виступає проти - самі ним грішать!

  • velovs@ukr.net | 5 квітня 2018, 08:15
   Коментувати коментар

   Комусь дуже вигідно дискредитувати й зірвати цю кампанію християнської спільноти України проти ганебної пропаганди в нашому суспільстві гидотних гей-збочень! Ось саме з цією метою вони і делегують та використовують усіляких своїх тролів-провокаторів типу цього безбожного fedirtsiv!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Михаил | 23 березня 2019, 13:22

  Верх лицемерия! Сидеть и глумиться в президиуме "собора" древней Софии, давить даже на самого Денисенко, чтобы состряпать какую-то никем не признанную псевдоцерковь "пцу",

 • Михаил | 23 березня 2019, 01:48

  35 статья Конституции растоптана и уничтожена! Государство грубейшим образом вмешалось в дела Церкви!

 • В. Ясеневий | 22 березня 2019, 22:35

  Да нет! Бес это уж слишком...Говорят, что даже и среди гэбешников былвали и нормальные люди, но это как исключение. А дебил - дебильный пост, это совсем то, что и есть на самом деле. Простите

 • sandy1966 | 22 березня 2019, 15:54

  МихУил, бес гэбешный, ты хоть посрать можешь ли сходить, чтобы не помянуть "Денисенко", которого ты даже тени не достоин???

 • enzian | 22 березня 2019, 15:24

  Православні малороси такі самі брехуни, як і їхні кремлівські господарі.

Популярні статті місяця