Доведено, що молитва змінює кров і дійсно лікує

16 лютого 2018, 11:36 | Релігія і суспільство | 17 |   | Код для блогу |  | 

Вчений вирішив перевірити вплив молитви на склад крові . Досліди тривали 15 років. Науковець брав венозну і капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові. І вона різнилася. Про це інформує сайт «Добрий лікар».

Ще зі студентських років я займався дослідженням лейкоцитів — це клітини крові, які захищають нас від проникнення хвороботворних мікробів, — розповідає Михайло Лазорик, дослідник, кандидат медичних наук, автор 166 патентів та 15 ліцензій. — Я досконало вивчив явище фагоцитозу, коли лейкоцити пожирають інфекцію, визначив ферменти та деякі речовини у лейкоцитах і фагоцитах. Пізніше я випадково виявив, що лейкоцити у капілярній та венозній крові мають різну активність, а також винайшов метод визначення цих клітин не лише у мазку (загальноприйняте визначення лейкоцитарної формули крові), а у системі Si, коли їх можна визначати у конкретних цифрах на літр, а також виявити кількість мікробів, поглинутих лейкоцитами (так зване мікробне число). А там виявив абсолютно інші закономірності, ніж у мазках. Зачепився за це, почав вивчати докладніше. Зокрема, вивчав ці зміни до та після різних хвороб, до та після впливу мінеральних вод, голкотерапії, лікування ваннами.

Відомо, що після молитви та церковних піснеспівів людина почуває умиротворення, духовне полегшання. А що ж відбувається на фізичному рівні? Зокрема, з нашою головною рідиною – кров’ю? От це я і почав вивчати. Став шукати добровольців, що виявилося важкою справою. Просив людей помолитися над собою або щоб хтось інший молився над ними, вголос чи подумки. Люди, що зголосилися, були різної статі, рівня освіти, соціального статусу, професій, хворіли на різні недуги (був і атеросклероз, і гепатит В, і ревматизм). А от священнослужителів вирішив не долучати, щоб вони не піддавалися сумніву щодо цілющого значення молитви.

Перед дослідом брали капілярну та венозну кров, проводили її аналіз. Потім досліджуваний (або його знайомий) читав молитви хвилин 15-20 – це “Отче наш”, “Вірую”, “Царю Небесний”, псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові та визначали кількісні та морфо-функціональні властивості її клітин.

Кров ставала іншою на клітинному рівні! Пам’ятаю, наш перший досліджуваний мав остеомієліт (гнійне запалення кісток стегна після важкої аварії). В аварії загинув його брат, а від болю у кістках чоловік страшенно мучився. Молитву читав не він сам, а спеціально запрошена особа. Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! Цей перший випадок лише підтвердив, що ми на правильному шляху.

Усі подальші експерименти показали одне і те саме: після молитви агресивність інфекції в організмі падала. Особливо коли йшлося про гостру фазу хвороби. Наприклад, ще одним добровольцем був чоловік з остеохондрозом хребта та перенесеним інфекційним гепатитом. Він сам читав комплекс молитов протягом 5-7 хвилин, а потім ще стільки ж часу слухав, як читали інші. Пацієнт загалом був віруючим та регулярно молився. Після молитов ми зафіксували зміну показників запалення — вони стали нижчими.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
17коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Магадан | 20 лютого 2018, 20:30
  Коментувати коментар

  Людина богословськи грамотна знає, що довести існування Бога науково неможливо. Будь-які існуючі докази - науково не повні. З приводу дії молитви на кров, можливо ї є якась дія, але ж християни вірять зцілює Бог, а не сама молитва. А Бог може і не зцілити , якщо вважає це не корисним для людини. У Бога своя воля. Автор не перевіряв можливо і читання віршів або якоїсь прози теж впливає на кров. Можливо тут є чисто фізичне , а не духовне пояснення, якщо це дослідження звичайно правда. Крім того цікаво яке саме "Вірую" добре впливає на кров тільки православне, чи будь-яке інше. Якщо будь-яке, то навіщо взагалі читати строго догматичну молитву Вірую, де важлива кожна літера і кожне закінчення, якщо виявляється можна читати зовсім друге "Вірую", а ефект той же. Парадокс))

  • В. Ясеневий | 20 лютого 2018, 21:39
   Коментувати коментар

   Так самісінько мало-мальськи грамотна людина має знати, що не існує закону,за яким можна заперечити-довести НЕ існування ВИЩОЇ ТВОРЧОЇ СИЛИ _ ТАОРЦЯ...Один грам ДНК містить інформацію рівноцінну тій. що вміщає ОДИН ТРИЛІОН КОМПАКТ ДИСКІВ...Це відкриття спонукало відомого англійського вченого філософа атеїста ЕНТОНІ ФЛЮ визнати існування ТВОРЦЯ...Він відкрито попросив пробачення у всіх,хто слухали його атеїстичні лекції...

 • sl.chem | 19 лютого 2018, 16:00
  Коментувати коментар

  Найбільш ймовірно це фейкова стаття, щоб викликати чи підтримувати зацікавлення до газети "Добрий лікар". Зверніть увагу, що не вказано хто та коли брав інтервю. За публікацію цієї брехні жоден журналіст не несе репутаційних втрат. Також не відомо хто такий той Михайло Лазорик, де він працює, де та коли проводилися дослідження. Cерйозну наукову роботу не можливо зробити у звичайній лікарні, потрібен хороший університет чи інститут. У наукових та науково популярних статтях місце роботи автора обовязково вказується. А стверджeвати, що щось доказоно можна тільки після того, як результати опубліковані у науковому рецензованому журналі(peer reviewed journal) та їх вдалося відтворити хочаб у кількох лабораторіях. P.S. У людини із елементарною природничою освітою після прочитання цього сміття на РІСУ виникне одна думка - невігласи ті християни, на такий примітивний фейк повелися, краще не мати із ними справи бо й мене засміють!!! Ще раз прошу, приберіть цю гидоту із сайту!!!

  • velovs@ukr.net | 19 лютого 2018, 18:27
   Коментувати коментар

   Хто такий Михайло Лазорик, де він працює та де і як проводилися його дослідження та експерименти, досить легко можна довідатися, "завантаживши" це ім'я в Пошукову систему. ----------- Крім того, вважаю, що не варто тут ці свої, по суті, АНТИХРИСТИЯНСЬКІ сумніви поширювати і розписуватися за всіх людей "з елементарною природничою освітою" тощо. ------------------ А також: КОЖЕН правдивий християнин добре знає, що - саме по МОЛИТВІ віруючих - всемогутній і милостивий Господь Бог дуже й дуже часто зцілює БУДЬ-ЯКІ, у т. ч. вельми тяжкі і серйозні, хвороби й недуги людей. Навіть НЕВИЛІКОВНІ! А деколи навіть і ВОСКРЕШАЄ вже померлих! І т. д. й т. п. ---------- Так що, шановний sl.chem, із цієї Вашої спроби (де-факто) ДИСКРЕДИТУВАТИ нашого предоброго й милосердного Бога-Творця - і саме як всесильного й люблячого ЛІКАРЯ і ЦІЛИТЕЛЯ - нічогісеньки тут НЕ ВИЙДЕ!!!

 • sl.chem | 19 лютого 2018, 00:47
  Коментувати коментар

  Очам своїм не вірю, РІСУ перепечатала статтю із жовтої преси!!! Будь-ласка, приберіть цей лохотрон!!!

  • velovs@ukr.net | 19 лютого 2018, 09:19
   Коментувати коментар

   А от справжній лохотрон, який створили й активно поширюють по всьому світі сили диявольсько-демонічної темряви та ті (свідомі чи несвідомі) його адепти, що йому - так або інак, тією чи іншою мірою - служать, полягає саме в тому, щоб геть прибрати МОЛИТВУ та, загалом, віру в Бога-Творця з життя людей!!!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • Михаил | 23 вересня 2018, 01:06

  Вы подобрали очень правильное слово - верные ленинцы! Это о бывшем Митрополите Киевском и Галлицком Филарете, он же "патриарх всея руси-украины" или как его там, не помню. Нет и не было в

 • velovs@ukr.net | 22 вересня 2018, 20:49

  Будь ласка, тов. Ortox, уважно й об'єктивно вивчайте церковну історію та її дійсні, правдиві факти і події. Тобто: не вигадані і не сфальшовані В Москві. І тоді - в цьому сенсі - у Вас жодних питань

 • Ortox | 22 вересня 2018, 20:22

  Хто відділився від Київської митрополії?! Це Київська митрополія стала Патріархатом!

 • velovs@ukr.net | 22 вересня 2018, 19:09

  Це - суто Ваша точка зору. Одначе, як виглядає, досить тенденційна і упереджена. Якщо не сказати, злостиво-ворожа. В т. ч. щодо правового інституту релігійної свободи. -------- Одначе дійсно: з

 • velovs@ukr.net | 22 вересня 2018, 18:59

  Інтерв'ю з Русланом КУХАРЧУКОМ на важливу й актуальну тематику - сімейну й дотичну до

Популярні статті місяця