Грицак хоче залучити лідерів світових Церков до визволення українських полонених

18 листопада 2017, 08:06 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою звернення до лідерів світових Церков щодо допомоги у процесі звільнення полонених українців. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Останнім часом нам активно почали допомагати лідери світових Церков. І можу сказати, що 12 жовтня на спеціальній зустрічі з Патріархами голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою прямого звернення до лідерів світових Церков, і 2 листопада на засіданні Ради Церков проголосували одноголосно Патріархи різних конфесій і різних Церков, і ми знаємо, що пішли листи персонально, зокрема не два дні тому, не три, а ще минулого тижня главі Російської Православної Церкви", – сказав він.

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні коментарі

• Михаил | 17 жовтня 2018, 13:23

Для начала попытайтесь собрать "собор". Я думаю Денисенко и Макарий разругаются в пух и прах, как обычно.

• velovs@ukr.net | 17 жовтня 2018, 12:42

"Владико, чи не має у Вас враження, що ми є свідками і учасниками великих тектонічних зсувів у світі та в Україні, наслідків яких годі поки що осягнути?" --------------- І ось, як бачимо,

• Fr. Valerii | 17 жовтня 2018, 12:21

Про які православні країни Додон каже? http://constitution.kremlin.ru/ КОНСТИТУЦИЯ РФ. Раздел первый, Основные положения, ГЛАВА 1. Основы конституционного строя, Статья 14 1. Российская Федерация —

• velovs@ukr.net | 17 жовтня 2018, 11:43

Ну а що стосується т. зв. "термінів давності", то в нематеріальному - ДУХОВНОМУ світі, де існує і діє Господь Бог, такого поняття і явища, як "ЧАС", загалом, НЕМАЄ! ------------

• ustavschyk | 17 жовтня 2018, 11:20

Принципово - ні. Москалики постійно плачуть що політики не можуть займатися церковними справами (крім їхні політики).

Популярні статті місяця