Грицак хоче залучити лідерів світових Церков до визволення українських полонених

18 листопада 2017, 08:06 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою звернення до лідерів світових Церков щодо допомоги у процесі звільнення полонених українців. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Останнім часом нам активно почали допомагати лідери світових Церков. І можу сказати, що 12 жовтня на спеціальній зустрічі з Патріархами голова СБУ Василь Грицак виступив з ініціативою прямого звернення до лідерів світових Церков, і 2 листопада на засіданні Ради Церков проголосували одноголосно Патріархи різних конфесій і різних Церков, і ми знаємо, що пішли листи персонально, зокрема не два дні тому, не три, а ще минулого тижня главі Російської Православної Церкви", – сказав він.

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні коментарі

• Учкудук | 16 грудня 2017, 19:34

Я ще пам'ятаю, що хтось з уніатських зверхників давав добро на повстання.А чи була в тому воля Божа? Хтось хотів в Європу, а хтось не хотів. Революція Гідності!А в чому гідність? Рівноправ'я

• Василий Петров | 16 грудня 2017, 16:11

Итак, vivat Filaret!!!!!

• Василий Петров | 16 грудня 2017, 16:08

Итак , на самом Деле, РПЦ использует Денисенко в качестве провокатора как попа Гапона, действия которого в 1905 привели к дискредитации идеи революции и массовому расстрелу и несостоявшейся революции

• Василий Петров | 16 грудня 2017, 16:00

О какой автокефалии и от кого может идти речь если Денисенко уже назвал себя патриархом, от такого же патриарха как и он сам???? Или Денисенко всё врёт, что он патриарх, на самом деле прекрасно

• pavloosh | 16 грудня 2017, 14:56

Naive Filaret!

Популярні статті місяця