У Києві відбулася перша Всеукраїнська молитва за медиків

10 серпня 2017, 11:02 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

9 серпня, у день пам'яті святого великомученика Пантелеймона (який є покровителем лікарів), Патріарх Філарет провів першу Всеукраїнську молитву за медиків у Софіївському Соборі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

На службі був присутній екс-президент України Леонід Кравчук, президент Національної академії медичних наук Віталій Цимбалюк, представники українських Церков, та 20 номінантів на орден святого Пантелеймону у сфері медицини.

Патріарх висловив вдячність українським лікарям та помолився за їх здоров`я і професіоналізм. Також відбулося нагородження 5 найкращих медиків орденом Святого Пантелеймону. З усієї України було відібрано 20 номінантів, п`ятеро з яких отримали нагороди у п`яти номінаціях: Найкращий лікар, Найкращий медик, Служіння суспільству, Новатор у сфері охорони здоров`я та Міжнародне співробітництво у сфері охорона здоров`я.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Ігор Зенькович | 16 липня 2018, 10:38

Вар"яти.

• В. Ясеневий | 16 липня 2018, 06:21

Браво, п. Ольга! От якби так правильно розуміли це всі єпископи наших традиційних Церков і відповідно діяли б. А то скільки пасивності у них було до цього надважливого питання за всі роки нашої

• Mauricio | 14 липня 2018, 16:37

moscow, russia, putin .... same rubbish. As their vessel sinks, they want their neighbours to sink with them. They better worry about china who hast taken vast lands in siberia and eastern russia.

• lerer10225@com.ua | 14 липня 2018, 15:45

Господи,будь милостивий до цих дітей!

• В. Ясеневий | 14 липня 2018, 12:52

Десь пропали відомі Михаил і Н. Григорьев. А може вже покинули ненависну їм Україну і спасаються в свїй любій благоддатній расеї?