У Львові вулиця носитиме назву «Віри, Надії, Любові»

30 червня 2017, 13:00 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

У Львові безіменна вулиця, що з'єднує Миколайчука і Пилипа Орлика, називатиметься Віри, Надії, Любові. За відповідне рішення на сесії Львівської міськради проголосували 47 депутатів. Про це повідомляють Варіанти.

Шевченківській районній адміністрації доручено у місячний термін виготовити та встановити таблиці з назвою "Вулиця Віри, Надії, Любові".

Неподалік здійснюється спорудження Храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ, що власне вплинуло на вибір назви вулиці. Окрім церкви та двох гаражних кооперативів, інших будівель поки що немає. З громадою району було проведено зустрічі з приводу найменування даної вулиці та зібрано понад 500 підписів на підтримку присвоєння їй назви.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Taras Antoshevskyy | 30 червня 2017, 19:03
    Коментувати коментар

Громада тут активна, вулиця ремонтується. Так що назва вибрана вдала.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 травня 2018, 08:59

Р. S. Будь ласка, вибачте, шановний друже, але хочу Вам дати деякі ДУХОВНІ поради. --------- Як мені видається, на Вас явно НЕПОЗИТИВНИЙ вплив справляють не лише проглядання та участь у програмах

• velovs@ukr.net | 21 травня 2018, 07:59

Ну так: я вже, виявляється, "своїми коментами", мовляв, "покриваю буквально злочинців" (!!!) Ну-ну... Одначе "дуже багата" у Вас, шановний п. Валентине, уява і

• velovs@ukr.net | 20 травня 2018, 21:01

Красно дякую, друже Валентине, за теплі - "літні" побажання. :-) --------- Я, між іншим, теж часто звертаюся до Господа з проханням про прощення й помилування саме Ісусовою молитвою.

• В. Ясеневий | 20 травня 2018, 20:50

А ще в дорогу до села і дачі роздуми, якщо Ви щира людина і вони ВАМ потрібні.Сьогодні зовсім молодий чоловік, років до 30-ти сказав, що українців-рабів має залишитися до 25міліонів.Все заплановано і

• В. Ясеневий | 20 травня 2018, 20:40

П.ВЕЛОВС.Щойно мене позвали на програму ТБ.Там йдеться як лікарі СВІДОМО ЗАСТАВЛЯЛИ МОЛОДУ ЛІКАРКУ ВИПИСУВАТИ ПАЦІЄНТАМ НЕ ЯКІСНІ, ПРОТЕРМІНОВАНІ ЛІКИ...ВОНА КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВИЛАСЯ...КОЛЕГИ-ЛІКАРІ

Популярні статті місяця