Протиабортна програма УПЦ (МП): малозабезпеченим вагітним передали 5 тонн гуманітарки

17 березня 2017, 10:35 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

Центр гуманітарної допомоги при Синодальному відділі УПЦ (МП) з соціально-гуманітарних питань 13 березня передав 5 тонн гуманітарного вантажу у Бердянську єпархію, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Чергова допомога нужденним у Бердянській єпархії була надана в рамках протиабортної програми Синодального відділу «Центр гуманітарної допомоги – вагітним мамам, які потрапили у скрутну життєву ситуацію».

Співробітники відділу та волонтери закликають усіх долучитися до благодійності й підтримати молоді малозабезпечені родини. Довідки за телефоном: (095) 123-2340 або на сайті blago.church.ua.

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні коментарі

• ukrlem | 22 травня 2018, 15:50

Як читаю тих горе-фахівців, то не диво що такі дурниці про процес наданя автокефалїі всі говорят. Митрополит Сава не є ординарієм Війська Польського вже добрих кільканадцять років.

• mischa | 22 травня 2018, 12:55

На пожертви вірян батюшки їздять на дорогих іномарках,будують собі вілли,одним словом гроші на першому місті в них. Служать матеріальному світу,а не Богу.

• mischa | 22 травня 2018, 11:57

Росіяне вміють тільки красти,вбивати,та говорити неправду.Весь світ це бачить і відвернувся від них. Де зло там Бога нема. РПЦ,кдб-фсб-імперія зла.

• mischa | 22 травня 2018, 09:34

Все залежить від нас українців. Потрібно відстоювати незалежність нашої церкви. На нас повстав сам диявол в образі РПЦ.Без України їм кінець. Ми будемо в єдності,але не з ними. Нам з дияволами не по

• velovs@ukr.net | 21 травня 2018, 19:29

1) Я на "земельку" поїду завтра вранці, дорогий друже. ---- 2) Ні: я не хвилююся, бо напевно знаю, що у Вас з головою все о'kay. ---- 3)Розумію Вашу іронію. ---- 4) Харизматом себе -

Популярні статті місяця