15-22 травня 2011 року вперше в Україні відбудеться щорічний Тиждень Подружжя

14 травня 2011, 18:16 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

podruzhzhya.gifЦього року Тиждень Подружжя об’єднає близько 10 міст України, які разом виступлять на підтримку традиційних сімейних цінностей. Київ, Житомир, Луцьк, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Львів та Донецьк – ось неповний список міст, де відбудеться Тиждень Подружжя.

В рамках Тижня Подружжя в Житомирі (14 травня, 15:00) і Луцьку (15 травня) пройдуть масові паради щасливих родин та відбудуться загальноміські фестивалі сім’ї. Помісні християнські церкви проведуть Тиждень Молитви за українські родини.

За словами організаторів, Тиждень Подружжя – це не просто яскраве свято. Це своєрідний заклик до українського суспільства, влади та громадських організацій: сім’я та подружжя – це міцний фундамент, на якому будується країна та нація. Зміцнюючи родину – ми разом будуємо нашу державу!

В 2010 році в Україні, за офіційною статистикою, кожен другий шлюб закінчувався розлученням. Протягом останніх 13-ти років  відсоток розлучень в нашій країні становить 55,8% .

Численні соціологічні дослідження стверджують, що подружжя та сім’я є універсальною цінністю у всіх регіонах України. Саме тому Тиждень Подружжя покликаний об’єднати країну.

16 травня о 18:30 (м. Київ, вул. Шота Руставелі 29, 2-й офіс, 2-й поверх, офіс «Унікальна Україна») відбудеться презентаційна зустріч Тижня Подружжя в Україні за участі ініціатора міжнародного руху Тиждень Подружжя Річарда Кейна (Великобританія).

Ініціаторами Тижня Подружжя в Україні виступили ГО «Сімейний Клуб» та благодійний фонд «Молодь з місією» в Україні. Десятки просімейних організацій за підтримки християнських церков та місцевої влади проводять Тиждень Подружжя в своєму регіоні.

Тиждень Подружжя – це міжнародний рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту.

Мета Тижня Подружжя: кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.

Вже понад 15 років Тиждень Подружжя відбувається в 14 країнах світу. В багатьох країнах Тиждень подружжя став традиційним та був утверджений на національному рівні: Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Ірландія, Швейцарія, Бельгія, США, Австралія, Угорщина, Чехія, Румунія, Словаччина та інші країни.

За більш детальною інформацією звертатись за тел. 093 210 31 50, e-mail: marriageweek.ua@gmail.com

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • bopa | 15 жовтня 2019, 23:00

   Православна церква в Україні переживє тепер ювілейни період відновлення своєї автокефалії. Період повернення Митрополита Мстислава (Скипника) в Україну, його служіння і інтронізацію у Святій Софії на

  • bopa | 15 жовтня 2019, 22:45

   Тим більше, що відновлено стан Православної церкви в Україні, який вона мала у ХУІІ ст. Митрополію з перспективою на патріархію, що дає можливість користати здобуткам, досвідом інших братніх

  • bopa | 15 жовтня 2019, 22:37

   Добре, що християни в Україні почали прислухатися і усвідомлювати своїх братів по вірі. Проте, слід не забувати, що у Церкві зміни у взаємозвязках приймають очільники, предстоятелі за згодою своїх

  • Paraeklezyarh | 15 жовтня 2019, 13:47

   Те що відбувається з ПЦУ після отримання Томосу про автокефалію назвати "розвитком" важко. Швидше то були намагання створити (а в кого протидіяти створенню) автокефального Київського

  • barni | 15 жовтня 2019, 06:33

   На мою думку, тут проблема в тому, що апарпат Президунта ВІДСТАЄ, сам Президент вихований в дусі "комуністичного патріотизму" і тому не відає як зреагувати на таку подію.Не служив в армії,

  Популярні статті місяця