Євангельські Церкви виступили на захист традиційних сімейних цінностей

28 лютого 2011, 17:33 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

repcu2.jpgУ Молитовному домі «Філадельфія»  24 лютого відбулось засідання Секретаріату Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ). Уповноважені представники Церков зібрались для підготовки чергової зустрічі глав євангельських Церков України, яка відбудеться на початку березня, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Головував на засіданні Ігор Лук’янов, помічник Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви.

Учасники зустрічі проаналізували стан державно-церковних відносин. Вони відзначили позитивні наслідки зустрічі представників держави з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка нещодавно відбулась у Міністерстві культури.

Зокрема, члени Секретаріату РЄПЦУ схвально сприйняли наміри влади зберегти існуючий порядок реєстрації релігійних організацій відповідно до чинного Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Присутні підтримали ініціативу Міністра культури щодо спільної роботи над законодавчими змінами у сфері державно-церковних відносин у форматі робочої групи при Міністерстві.

Представники Церков також висловили думки з приводу ратифікації Верховною Радою України Європейської конвенції про усиновлення дітей. На їх думку, деякі положення цієї Конвенції суперечать законодавству України та зазіхають на сімейні цінності та моральні основи українців.

При цьому Секретаріат РЄПЦУ висловив занепокоєння у зв’язку зі спробами представників сексуальних меншин країн Європи вивозити дітей з України для подальшого всиновлення. Вони вирішили звернутись до керівництва держави з проханням перевірити законність подібних дій.

Серед інших питань порядку денного учасники засідання запланували спільні заходи євангельських Церков з відзначення 450-річча Пересопницького Євангелія. Нагадаємо, що ця річниця святкується в Україні на державному рівні.

Секретаріат Ради також звернув увагу на необхідність більш широкого інформування громадськості про духовне та соціальне служіння, яке здійснюють євангельські християни в Україні. Задля цього продовжується робота над створення нової версії офіційного веб-сайту РЄПЦУ.

На завершення учасники зустрічі вирішили організаційні питання проведення чергового засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України за участі керівників Церков.

Довідка: Рада Євангельських Протестантських Церков України створена у квітні 2005 року як міжконфесійний консультативно-дорадчий орган. На сьогодні до складу РЄПЦУ входять 9 об'єднань: Всеукраїнський Союз Об’єднань євангельських християн-баптистів, Всеукраїнський Союз Церков християн віри євангельської – п’ятидесятників, Українська Уніонна Конференція Церкви адвентистів сьомого дня, Українська Християнська Євангельська Церква, Братство незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України, Союз вільних Церков християн євангельської віри України, Асоціація місіонерських Церков євангельських християн України, Українська Лютеранська Церква та Об'єднання незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія), а також з правом дорадчого – Місіонерський євангелізаційно-благодійний центр «Слово життя» при Об’єднанні християнських Церков України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • Paraeklezyarh | 13 листопада 2019, 10:47

   Тут ніяких поляків не треба. Майже у всіх протестантських церквах відбуваються подібні "шоу"(пишу в лапках, тому що вірю що "там де зібралось троє в Ім'я Моє, там і Я поміж

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:19

   Р. S. Ці ДВА мої останні пости слід читати, поміняв місцями. :)

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:16

   І - з цього приводу - ЩЕ РАЗ наведу оцей приклад. Тобто як наші ПОЛЬСЬКІ брати і сестри у Христі - прихильники КАТОЛИЦЬКОГО харизматичного "Руху віднови у Святому Дусі" потужно СЛАВЛЯТЬ і

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:11

   По-різному все це відбувалося... І дійсно: нерідко застосовувалися і примус, і навіть силові методи. ------ Одначе ніяк не можна, при цьому, геть відкидати й применшувати значення і масштабів живої

  • Paraeklezyarh | 13 листопада 2019, 00:02

   В ідеалі- без сумніву, тільки так і не інакше. Але... Живем не в ідеальному суспільстві. Як би це не звучало дико. Але, становлення всього християнства відбувалось здебільшого не переконанням , а з

  Популярні статті місяця