Євангельські Церкви виступили на захист традиційних сімейних цінностей

28 лютого 2011, 17:33 | Релігія і суспільство | 0 |   | Код для блогу |  | 

repcu2.jpgУ Молитовному домі «Філадельфія»  24 лютого відбулось засідання Секретаріату Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ). Уповноважені представники Церков зібрались для підготовки чергової зустрічі глав євангельських Церков України, яка відбудеться на початку березня, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Головував на засіданні Ігор Лук’янов, помічник Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви.

Учасники зустрічі проаналізували стан державно-церковних відносин. Вони відзначили позитивні наслідки зустрічі представників держави з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка нещодавно відбулась у Міністерстві культури.

Зокрема, члени Секретаріату РЄПЦУ схвально сприйняли наміри влади зберегти існуючий порядок реєстрації релігійних організацій відповідно до чинного Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Присутні підтримали ініціативу Міністра культури щодо спільної роботи над законодавчими змінами у сфері державно-церковних відносин у форматі робочої групи при Міністерстві.

Представники Церков також висловили думки з приводу ратифікації Верховною Радою України Європейської конвенції про усиновлення дітей. На їх думку, деякі положення цієї Конвенції суперечать законодавству України та зазіхають на сімейні цінності та моральні основи українців.

При цьому Секретаріат РЄПЦУ висловив занепокоєння у зв’язку зі спробами представників сексуальних меншин країн Європи вивозити дітей з України для подальшого всиновлення. Вони вирішили звернутись до керівництва держави з проханням перевірити законність подібних дій.

Серед інших питань порядку денного учасники засідання запланували спільні заходи євангельських Церков з відзначення 450-річча Пересопницького Євангелія. Нагадаємо, що ця річниця святкується в Україні на державному рівні.

Секретаріат Ради також звернув увагу на необхідність більш широкого інформування громадськості про духовне та соціальне служіння, яке здійснюють євангельські християни в Україні. Задля цього продовжується робота над створення нової версії офіційного веб-сайту РЄПЦУ.

На завершення учасники зустрічі вирішили організаційні питання проведення чергового засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України за участі керівників Церков.

Довідка: Рада Євангельських Протестантських Церков України створена у квітні 2005 року як міжконфесійний консультативно-дорадчий орган. На сьогодні до складу РЄПЦУ входять 9 об'єднань: Всеукраїнський Союз Об’єднань євангельських християн-баптистів, Всеукраїнський Союз Церков християн віри євангельської – п’ятидесятників, Українська Уніонна Конференція Церкви адвентистів сьомого дня, Українська Християнська Євангельська Церква, Братство незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів України, Союз вільних Церков християн євангельської віри України, Асоціація місіонерських Церков євангельських християн України, Українська Лютеранська Церква та Об'єднання незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія), а також з правом дорадчого – Місіонерський євангелізаційно-благодійний центр «Слово життя» при Об’єднанні християнських Церков України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • barni | 21 серпня 2019, 22:45

   Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

  • barni | 21 серпня 2019, 22:34

   Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

  • barni | 21 серпня 2019, 22:17

   "людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

  • lerer10225@com.ua | 21 серпня 2019, 19:00

   Zenia Ви правильно сказали, підтримую... Московити нахабні, злі, лицемірні і хитрі, християнськими чеснотами в них і не пахне... Їх церква - це церква одурманення легковірних людей для збереження і

  • enzian | 21 серпня 2019, 13:37

   На жаль, вони повернуться.

  Популярні статті місяця