У "Свічадо" видали польський бестселлер про сексуальні стосунки в подружжі

18 червня 2010, 02:46 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

Ксаверій_Кнотц.jpgexklusiv.gifЛЬВІВ – 15 травня у книжкових магазинах з’явилась нова книга видавництва «Свічадо» «Секс, якого не знаєте». Автор книги – монах-капуцин із Польші, о. Ксаверій Кнотц (1965 р. н.), доктор пасторального богослов’я, реколекціоніст, душпастир подружніх пар, головний редактор тематичного порталу “Szansa spotkania”.

Книга «Секс, якого не знаєте» є підсумком багаторічної праці автора і водночас спробою донести до ширшого кола зацікавлених осіб біблійне вчення про сексуальні стосунки у подружжі.

«Що Богові до мого сексу?», «Подружній секс без табу», «Близькість 365 днів у році? Так!», «Скільки дітей повинен мати католик?», «Як впорядкувати засмічену сексуальність?», «Піраміда подружніх гріхів» – ці та інші теми розглядає у книзі сімейний консультант.

«Чому релігійне видавництво “Свічадо” видало таку книжку? Бо тема сексуальних стосунків у подружжі є дуже актуальною. І створений стереотип буцімто християни не можуть отримати 100% задоволення від секусуальних стосунків, бо це гріх, є просто звичайнісіньким міфом», – йдеться у прес-релізі видавництва.

Після того, як книга Ксаверія Кнотца викликала широкий резонанс у Польші, за український переклад взялось львівське видавництво «Свічадо». До друку український переклад готували півроку, а перший наклад книги становить 3 тисячі примірників. Про це в інтерв’ю РІСУ розповів директор видавництва Богдан Трояновський.

Трояновський.jpg«Подібна література викликає дискусії у самій Церкві, і я вважаю, що це добре, – зазначає видавець. – Років 15 тому ми випустили книжку Інгрід Тробіш «Бути жінкою – це радість». І це перша наша книга, яка докладніше говорила про статеві відносини, сексуальність людини. І ще тоді це викликало дуже серйозну реакцію і дискусію в самій церкві. Серед монашества, духовенства і мирян були досить різні думки стосовно цієї теми. Коли з’явилась критика, більше людей захотіли прочитати книгу, а коли почали читати, то виявилось, що вона не є така негативна, як здавалось на початку, і там є багато доброго».

«Це своєрідна християнська апологетика сексуальності як дару Божого. Природньо, що вона викликає велику дискусію: як про це говорити в Церкві. Якщо Церква щось забороняє, дозволяє чи називає гріхом, вона мусить це пояснити, чому це так», – коментує Трояновський.

«Ми давно не видавали подібних книжок, а тепер знайшли дуже цікаве видання. Автор не боїться піднімати сучасні питання. Відомо, що наука про сексуальність розвивається. Є нові проблеми, виникають питання штучного запліднення та багато інших. Вони ставлять виклики, і треба, щоби Церква мала відповідь на них. Мені здається, що о. Ксаверій Кнотц з цим завданням добре впорався. Він тримається вчення Церкви і одночасно має відвагу відповідати на різні складні питання. Перед усім треба памятати, що ця книга презентує погляд священика», – наголошує директор видавництва "Свічадо".

Детальніше про книгу можна дізнатись в розділі анонси видань. Повний текст інтерв'ю з Богданом Трояновським читайте незабаром на РІСУ

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • kotzk | 13 січня 2018, 14:24
  Коментувати коментар

  В Польше никто не голодает, молодцы. Новая цивилизация. Сообщите об этом евреям и индийцам.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 22:13

  "Не виявимо таємницю, якщо скажемо, що живемо у час зміни світоглядних і культурних епох, час чергової технологічної революції. Щоправда, в світовій історії це не вперше і не востаннє…"

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 20:27

  І - саме в цьому ж контексті - ще дуже бажано й актуально, аби в ній, цій "новій Церкві", зрештою, відродилася й утвердилася історична українська еклезіальна практика (модель)

 • lerer10225@com.ua | 21 жовтня 2018, 17:08

  Чекає багато людей, щоб ввійти до нової Церкви не з феодально ієрархічною структурою, як теперішня, а церкви, де пануватиме братська любов не на словах, а на ділі ...

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 15:00

  Р. S. Разом з тим: ми, християни, маємо й мусимо, насамперед, МОЛИТИСЯ якраз за ЦЮ владу, яка наразі чинна в Україні. ---- А також: водночас настійно просити й благати Господа, щоби Він покликав,

 • VPYL | 21 жовтня 2018, 13:27

  Найсвіжіші анекдоти останнього місяця... -Забавно спостерігати, як старі 50-80-ти річні "красножопі совки", що писали атеїстичні реферати і дисертації та приймали- здавали іспити з

Популярні статті місяця