УПЦ закликає дати рішучу відсіч спробам презентації гомосексуалізму як модного стилю життя

22 січня 2010, 11:49 | Релігія і суспільство | 1 |   | Код для блогу |  | 

Shlub.jpgКИЇВ – Богословсько-канонічна комісія при Синоді Української Православної Церкви 21 січня оприлюднила богословський висновок із питання абортів та визнання одностатевих шлюбів, повідомляє  "Православіє в Україні".

Таким чином Церква висловила своє ставлення щодо наміру Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) забезпечити правове визнання одностатевих секс-партнерств шляхом забезпечення їх статусом «найближчих родичів» та легалізації штучного переривання вагітності за так званими «соціальними показаннями».

Чергове засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відбудеться 27 січня у Страсбурзі, і має намір розглянути низку питань стосовно свободи релігії у Європи та діяльності релігійних організації у сфері захисту моральності у суспільстві. Один із пунктів проекту порядку денного сесії присвячений питанню дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації те гендерної ідентичності.

Відповідно до означених міркувань Комітет ПАРЄ з правових питань та прав людини запропонував під час січневої сесії проголосувати за проект резолюції та проект рекомендації (документ №12087), якими пізніше мають керуватися держави - члени Ради Європи, який передбачає внесення змін до національного законодавства в цій сфері.

У відповідь на такі дії, Богословсько-канонічна комісія при Синоді Української Православної Церкви отримала благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира висловити офіційну позицію Церкви щодо цього питання.

Результатом роботи комісії став документ, у якому, зокрема, зазначено: «Останнім часом спостерігається наполеглива системна дискредитація важливого здобутку людства на шляху до подолання моральної кризи, котрий втілився у створенні Конвенції про захист прав людини і основних свобод. Зокрема, це проявляється у спотворенні таких фундаментальних понять, як життя, гідність людини, шлюб і родина. Цим самим відбувається відкидання норм християнської моралі, штучне заперечення їх культуротворчого значення для сучасної цивілізації. Поважаючи свободу світоглядного вибору кожної людини, Православна Церква рішуче застерігає від спроб фальсифікації поняття моралі, котре не мислиме без його євангельського осмислення.

...Проявом моральної деградації суспільства є наполегливе нав'язування йому спотвореного уявлення про шлюб. При цьому спостерігається спроба подачі різноманітних статевих збочень як природної альтернативи Богом встановленим стосункам між чоловіком і жінкою. Православна Церква сприймає вибір кожної людини, в тому числі і в питаннях статевої самоідентифікації. Проте має бути дана рішуча відсіч спробам презентації гомосексуалізму, як модного стилю життя, героїзації цього гріха та, як наслідок - підриву фундаментальних основ родинних стосунків, котрі є складовою частиною стосунків у суспільстві. Прикриваючись гаслами щодо захисту прав людей із так званою «нетрадиційною сексуальною орієнтацією», їх прибічники створили в суспільстві фон, при якому відбувається широкомасштабна дискримінація природних шлюбних стосунків між чоловіком і жінкою. Ті, хто вперше за історію людської цивілізації вимагає законодавчого урівняння звичайного шлюбу з гомосексуальним, свідомо руйнують основи суспільної моралі, викривляють споконвічне уявлення про природність шлюбних стосунків, зафіксоване в Конвенції про права людини, тим самим закладаючи умови для глобальної деморалізації суспільства, що рівнозначне фатальному апокаліпсису».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • kotzk | 13 січня 2018, 10:26
  Коментувати коментар

  Насильный запрет чего-либо приводит к усилению этого в системе подобий. Для воспитания и удаления рефлекса нужно многое количество времени дрессировки. Зачем дали рефлекс парного размножения? Это вопрос. Потому что рецепторы удовольствия создали для привлечения внимания вторично. Если убираешь рецепторы удовольствия, пароваться будут только в страхе не выжить в одиночку для организации защиты и быта. Парное размножение создали, скорее всего, как зеркало-проверку или магнит, способный вызвать дополнительную энергию между существом и природой камней, растений. При этом энергия существа зависит не от физиологии, а от психологии. Физиологически все нейтральны. Что внушили, тем и стал. Наблюдал в детстве плохое, не естественное для своей новой души, вошёл в отрицание, поиск противоположного или начал повторять то же, что было у родителей или окружающих. Кто проповедует о семье? Тот, кто обязан был достать из животного ада? Сам как и сколько использовал свои половые органы? Ему вообще было запрещено. Он себя кастрировал перед рукоположением, чтоб не пачкать энергией своей спермы голову исповедующихся? Ещё и руки свет целовать. Чем питается и с кем живёт этот, кто приказывает целовать себе руки, ноги, сколько имеет денег, имущества? Имею право спросить, раз крестили, и убить за насилие его грязью моего тела, убить, как язычника. Историей про борьбу с гомо они пытаются отвлечь внимание от своих грехов. Зачем? Не понимают, что будут там, где и были, среди животных и половых органов. Геи им зачем? Они такие переживательные за противоположных себе? Так болеют за спасение душ несчастных гоморазвратников? Среди животных тоже много гомовидов. Не пропадут, как и семейные. Проще - геи среди их же коллег, едины с ними по службе. С этим пусть решат честные монахи, семейные не решат. И не надо ломать искажения материи, пусть будут тем, кем хотят, это не навсегда среди разумных. Себя исправить или себе подобных, а не всех. Возможно, эта планета - мусорка для всего мутантного из космоса, отходы. Упивающиеся проповедями о браке служат высокоразвитым животным, где семьи хорошо упорядочены, и поли и моногамные.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 22:13

  "Не виявимо таємницю, якщо скажемо, що живемо у час зміни світоглядних і культурних епох, час чергової технологічної революції. Щоправда, в світовій історії це не вперше і не востаннє…"

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 20:27

  І - саме в цьому ж контексті - ще дуже бажано й актуально, аби в ній, цій "новій Церкві", зрештою, відродилася й утвердилася історична українська еклезіальна практика (модель)

 • lerer10225@com.ua | 21 жовтня 2018, 17:08

  Чекає багато людей, щоб ввійти до нової Церкви не з феодально ієрархічною структурою, як теперішня, а церкви, де пануватиме братська любов не на словах, а на ділі ...

 • velovs@ukr.net | 21 жовтня 2018, 15:00

  Р. S. Разом з тим: ми, християни, маємо й мусимо, насамперед, МОЛИТИСЯ якраз за ЦЮ владу, яка наразі чинна в Україні. ---- А також: водночас настійно просити й благати Господа, щоби Він покликав,

 • VPYL | 21 жовтня 2018, 13:27

  Найсвіжіші анекдоти останнього місяця... -Забавно спостерігати, як старі 50-80-ти річні "красножопі совки", що писали атеїстичні реферати і дисертації та приймали- здавали іспити з

Популярні статті місяця