Голова СБУ є вірянином УПЦ МП і вважає маніпуляцією гасло: “Армія, мова і віра"

14 листопада 2019, 09:29 | Релігія і політика | 4 |   | Код для блогу |  | 

Керівник СБУ Іван Баканов зізнався, що він особисто є вірянином і парафіянином Російської Церкви в Україні (РПЦвУ, раніше УПЦ МП).

Про це він сказав в інтерв’ю порталу “Главком”.

bakanov_sbu.jpg

“Ходжу до Свято-Введенського монастиря. Цей храм належить до Московського Патріархату, якого насправді не існує і який вигадали політики для поділу на своїх і чужих, цинічно використовуючи віру в політичних ігрищах”, – підсумував Баканов.

Глава СБУ пояснив, що вважає питання “армії, мови і віри” маніпулятивними і піднятими “для поділу на своїх і чужих”.

“Я вважаю, що “армія, мова, віра”- це маніпуляція, спрямована на те, щоб розділяти і володарювати. Були слогани про те, що мова – це душа. А якщо людина розмовляє російською, то вона що, без душі? Рід моєї матері родом із Західної України, але так склалося, що вона російськомовна. Так само я не можу собі уявити, щоб на небесах існував розподіл для вірян Церков з Томосом і тих, які ходять в інші храми. Я можу помолитися і в синагозі, і в мечеті – людина йде до Бога, а не у Патріархат”, – заявив Баканов. Про це повідомляє Релігійна правда.

Система Orphus
Рейтинг
2
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Petro_R | 16 листопада 2019, 19:45
    Коментувати коментар

Зєлєнскій, Баканов, Арахамія, Разумков... Я би мав до них якісь там претензії, якби вони були українцями. А так - все закономірно. Україна закінчується. Так вирішили 73%.

• velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 19:56
      Коментувати коментар

"Україна закінчується". ------- Одначе так "вирішили" саме в Москві. Але ніяк не 73% українських громадян. Стверджувати таку (перепрошую) дурницю і нісенітницю можуть і здатні лише відверті порохоботи та всілякі інші тролі-провокатори. Або просто люди з не зовсім адекватним мисленням і світосприйняттям. У т. ч. ті, що - поміж дечого іншого - просто та елементарно "спіймалися на гачок" відповідної піар-пропаганди (сатанинської чорнухи-порнухи тощо)... :)

• velovs@ukr.net | 16 листопада 2019, 21:02
      Коментувати коментар

Р. S. Але ГОЛОВНЕ й ОСНОВНЕ тут полягає ось у чому. "Бути" чи "не бути" Україні (і, зрештою, якій саме бути Україні) залежить ніяк не від того, як про це наразі загадують і силкуються зреалізувати, наприклад, у московському Кремлі. І, врешті-решт, не тільки і навіть не стільки від того, як саме голосує більшість її виборців. -------- А, найперше і найголовніше, яка щодо цього суверенна ВОЛЯ і ПЛАН-ЗАДУМ Божого Провидіння!!! Так от, НЕМАЄ ніяких - ясних і переконливих - ознак і доказів щодо того, що Господній Промисел, мовляв, геть "викреслив" Україну із Своєї милості і благодаті. Радше, зовсім навпаки! Одначе це - тема дещо окремої і непростої розмови. :)

• enzian | 14 листопада 2019, 09:58
    Коментувати коментар

Якщо цей чиновник справді не розуміє руйнівної ролі РПЦвУ і її небезпеки для України, йому не місце в службі безпеки.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 7 грудня 2019, 20:21

А, як наголошує Боже Слово, повноцінне й повномасштабне та довготривале осягнення цієї - дійсно вельми шляхетної і благословенної мети (загальнолюдського братерства) можливо - тільки і лише - в

• velovs@ukr.net | 7 грудня 2019, 18:21

Неодмінно має бути повернута в КК України стаття, яка передбачає відповідальність за сексзбочення: причому, не лише гей-стосунки, а також і за лесбійство. Крім того, пропаганда гомосексуалізму також

• fedirtsiv | 7 грудня 2019, 14:51

Якщо церковники так напоказ несамовито по-фарисейськи кричать, що дбають про сім"ю, то вони мають усі церковні повноваження та вплив на вірян, щоб з дитинства виховувати у вірян сімейні

• fedirtsiv | 7 грудня 2019, 14:38

Знову церковники ніяк не заспокояться щодо гендерних питань. Це взагалі не їхня парафія, а свідомий вибір молоді. Уже зі шкільного особливо підліткового віку учні мають право отримувати базову

• Paraeklezyarh | 7 грудня 2019, 12:28

Не варто звертати увагу на вибрики душевно хворої людини. Це даже не піар... Посміховисько.

Популярні статті місяця