Патріарх УГКЦ закликав вірян молитися за справедливі парламентські вибори

3 червня 2019, 13:19 | Релігія і політика | 1 |   | Код для блогу |  | 

Патріарх УГКЦ Святослав закликає усіх вірян Церкви продовжувати молитися за чесні та справедливі вибори до Верховної Ради України, а також за Божу мудрість для українського народу.

Таку заяву він зробив наприкінці Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в неділю, 2 червня 2019 року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

“Дозвольте мені звернутися до всіх наших священників, монахів і монахинь, а також до всіх вірних нашої Церкви в Україні і на поселеннях. У суспільно-політичній ситуації, в якій тепер є Україна, ми бачимо, що виборча кампанія не завершилася. Перед нами є новий період підготування до парламентських виборів в Україні. Я звертаюся до всіх вірних нашої Церкви продовжувати молитися за чесні та справедливі вибори”, — заявив Блаженніший Святослав.

“Упродовж року ми молилися щонеділі та на свята “Отче наш” і “Богородице Діво” в цьому намірі. Я дуже прошу всіх вас — не припиняти цієї молитви, а також благаю кожного дня о 21-й годині молитися разом за Україну. Ба більше, кожного дня певна частина нашої Церкви має піст за Україну, бо війна продовжується, народ далі спливає кров’ю, а від наших молитов і християнського свідчення залежить майбутнє України!”, - закликав Патріарх УГКЦ Святослав.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • В. Ясеневий | 7 червня 2019, 19:27
    Коментувати коментар

Молитва нікого не врятує і не СПАСЕ!!!Потрібно долати всі найважчі трудношчі...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 25 лютого 2020, 18:38

Р. S. І кого ця інфа зацікавить, то він, погугливши, - без особливих проблем - зможе знайти всі необхідні додаткові аспекти, деталі й подробиці цієї тематики.

• velovs@ukr.net | 25 лютого 2020, 18:36

"...коли проводилися реформи царів Єзекії й Йосипа, які дозволяли служіння Єдиному Богу виключно в Храмі Соломона..." --------- І це був, як добре знаємо, ПЕРШИЙ - знищений вавилонянами, а

• Ігор Затятий | 25 лютого 2020, 15:23

Знову мацкалі пролетіли, як фанера над Амманом.

• velovs@ukr.net | 25 лютого 2020, 13:59

Я ні 31 березня, ні 21 квітня 2019 р. взагалі НЕ БРАВ участі в тих президентських виборах. Це - ПО-ПЕРШЕ. ------ А, ПО-ДРУГЕ, суто кон'юнктурний "патріотизм" п'ятого (екс)президента, як

• enzian | 25 лютого 2020, 12:20

velovs@ukr.net, а зелені "ліволіберальні" клоуни, які завдяки таким "критикам", як Ви, прийшли до влади і яких Ви - вони більші патріоти, ніж Порошенко?

Популярні статті місяця