Має бути припинена вакханалія з "антицерковними" законами: митрополит УПЦ МП дав настанови новообраному Президенту

22 квітня 2019, 10:54 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

Запорізький митрополит УПЦ МП Лука одним з перших привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах.

Про це повідомляє Депо.

У привітанні, опублікованому на сайті Запорізької єпархії УПЦ МП, єрарх висловлює надію, що Зеленських покарає всіх винних за "рейдерські захопленням храмів" Московського Патріархату.

"Повинна бути припинена вакханалія з "антицерковними" законами. Це стосується вимоги позбавити Українську Православну Церкву її назви (за яким ховається план масштабного відбору її храмів і майна на користь "Православної Церкви України"). Ми розраховуємо і на те, що Ви посприяєте відновленню порядку і законності в усій вертикалі влади. І що після Вашого втручання представники державних органів перестануть організовувати і узаконювати рейдерські захоплення храмів, а ті, хто допустив відповідні правопорушення, понесуть справедливе покарання", - йдеться у зверненні владики Луки.

Система Orphus
Рейтинг
1
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Paraeklezyarh | 18 серпня 2019, 13:32

Чи не простіше дозволити хасидам перепоховання останків їхнього вчителя ? Думаю ділянкою в 1 га тут не обійдеться і , не такий то народ щоб зупинятись на досягнутому....

• Paraeklezyarh | 18 серпня 2019, 00:20

Роком - чит. попом (т9)

• Paraeklezyarh | 18 серпня 2019, 00:19

То тепер ( в разі утворення вищезгаданого державного органу), для того аби стати роком і отримати "парафію" , необхідно буде платити ще й в оцей "державний орган" . Вірніше,

• lerer10225@com.ua | 17 серпня 2019, 21:01

Правильна дія і дуже добре сказав владика Симеон! Здоров'я вам!

• barni | 17 серпня 2019, 20:54

P.S. А от я ніхто і звати мене ніякм РАПТОМ ЗАХОТІВ СТАТИ ПОПОМ і отримати парафію - не проблема 10 тис баксів (+,-) і питання вирішується - цєрковнім єдіноначалієм !!!

Популярні статті місяця