Очільники Протестантських Церков звернулися до українців з нагоди виборів Президента

22 березня 2019, 09:56 | Релігія і політика | 3 |   | Код для блогу |  | 

Лідери Протестантських Церков України закликали українців взяти активну участь виборах Президента.

Про це йдеться у їхньому зверненні. Подаємо повний текст документа:

Дорогі брати і сестри!

Високодостойна українська громадо!

Вибори президента – важлива подія в житті кожної нації. Але нинішні президентські вибори в Україні по-особливому відповідальні й доленосні. Вони проходять в складних умовах зовнішньої військово-політичної агресії, яка супроводжується суворим протистоянням між властивими нашому народові цінностями та такими, що штучно привносяться ззовні.

Попри неймовірні труднощі й виклики, що постали перед українським суспільством, ми маємо непохитну віру що Господь не залишить своїх дітей у час випробувань й допоможе нам збудувати країну, в якій панують євангельські принципи, шанується людська гідність, плекаються довірливі взаємини між громадянами.

За цих обставин, споглядаючи у завтрашній день із вірою в Його милість, ми, члени Ради євангельських протестантських церков України:

1. Закликаємо усіх громадян, наших братів і сестер, неодмінно відвідати виборчі дільниці і віддати свій голос за майбутнього очільника Української держави. Цим ми не тільки реалізуємо свій конституційний і громадянський обов’язок, але й виконаємо настанову, залишену нашим Господом.

2. Закликаємо голосувати за покликом серця. Пам’ятаймо, що християнські чесноти мають проявлятися як у словах, так і в діях. Діла і слова майбутнього Президента не повинні йти у розріз зі Словом Божим – Біблією. Діймо зважено і відповідально! Вчинивши так, матимемо впевненість у тому, що Боже благословення для нас і наших дітей триватиме й надалі.

3. Будьмо свідомими того, що політичні змагання нерідко призводять до соціальної напруги й поляризації суспільних настроїв. Не можемо допустити, щоб євангельські християни були втягнуті в політичне протистояння. Особливо слід уникати «порожніх та нечестивих суперечок» у наших церквах, сім’ях, на роботі, в публічних місцях. Під час виборів християни мають дбати про те, щоб слугувати за взірець зваженості й поводження у дусі сили, любові і здорового розуму (2 Тимофія 1:7).

4. Закликаємо кожного свідомого християнина понести молитовну відповідальність за проведення чесних і відкритих виборів Президента України. У п’ятницю 29 березня 2019 року знайдімо особливий час для глибокої молитви, щоб Господь направив наші серця до мудрого рішення на підтримку претендента, який, з одного боку, сповідуватиме євангельські цінності, а з іншого – залишатиметься непохитним у збереженні й розвиткові української державності.

Будьмо активними в обстоюванні істин, що несуть життя, добро і надію. Завжди уклінно дякуймо нашому Господеві за Його рясні благословення і святі обітниці.

Нехай Бог поблагословить нас і дасть нам мир!

Михайло Паночко, Головуючий у Раді, старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського Союзу церков євангельських християн-баптистів

Сергій Шаптала, голова Братства Незалежних Церков і Місій Євангельських Християн-Баптистів України

Станіслав Носов, Президент Української Уніонної конференції церкви адвентистів сьомого дня

Віктор Танцюра, Голова Ради Релігійного Управління Асоціації Місіонерських Церков України

Пилип Савочка, старший єпископ Духовного Центру Християн Віри Євангельської «Спасіння»

В’ячеслав Горпинчук, єпископ Української Лютеранської Церкви

Анатолій Гаврилюк, старший єпископ Центру незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія)

Василь Райчинець, старший єпископ Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри

Анатолій Калюжний, голова Собору незалежних Євангельських Церков України

Леонід Падун, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви

В’ячеслав Мурза, голова Правління Євангельських Реформатських Церков України.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Vovanvovan | 27 березня 2019, 22:24
  Коментувати коментар

  Це відколи баптисти, пятидесятники, адвентисти та інші є протестанти? Тільки лютеранська церква, реформати та англікани є справжні протестанти. Все інше- неопротестанти. В нас, лютеран , наприклад, відправляється св. Літургія як і в католиків, присутні ікони, розп'яття, свічки, пастор одягнутий не в костюмі з краваткою, а так як і католицький священик. Ми ближче до католицької церкви , ніж до інших неопротестантських конфесій, бо є від часів лютера традиційною євенгелічною українською Церквою

  • velovs@ukr.net | 28 березня 2019, 06:32
   Коментувати коментар

   В своїй ТЕОЛОГІЇ і "старі" (перші) протестанти (лютерани, реформати), і більш пізні течії в протестантизмі, включаючи сучасних євангельських протестантів, набагато ближчі один одному, а головне - автентичному Новому Завіту, аніж до "традиційних" християнських конфесій (православних, а надто - католиків). ------ А все інше - внутрішній інтер'єр храмів, конкретна форма богослужінь, одяг пасторів тощо - це все суто ДРУГОРЯДНЕ.

  • velovs@ukr.net | 28 березня 2019, 06:56
   Коментувати коментар

   Ну а те потужне і масово-масштабне духовне пробудження віднови Тіла Христового у дарах і плодах Святого Духа, що в останні ряд десятиліть охопило і деякі сучасні євангельсько-протестантські течії, і значну частину католиків у всьому світі, взагалі: за суттю і змістом дуже наближає цих християн одне до одного та, загалом, до відповідної практики першої Церкви. Й нині воно охоплює СОТНІ й СОТНІ мільйонів духовно живих і активних християн на всіх континентах! ----- І, скажімо, в Україні, все це вельми наочно й переконливо проглядається - наприклад і зокрема - у міжконфесійному служінні Християнської служби порятунку.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 17 жовтня 2019, 21:11

  Охотное впрягание называющих себя христианами в гнилую партийно-политическую повозку марксистско-ленинской идеологии оккупантов, диверсантов и сепаратистов, действующих против верующего украинского

 • Стефан | 17 жовтня 2019, 20:42

  Признать очевидное, самостоятельность Православной Церкви Украины (ПЦУ), это не доблесть, а честный, благородный поступок, но отрицать, противодействовать верным служителям Господа Бога Иисуса

 • EksTRIM | 17 жовтня 2019, 19:56

  Це колишній казначей Києво - печерської лаври, просто таких, як він прив'язати за шикарну бороду до поїзда і відправити до кирюші..

 • EksTRIM | 17 жовтня 2019, 19:51

  Та не деяким, тільки одному кирюші ПЦУ, як кістка посеред горла, кісточок стає все більше , може скоро подавиться....

 • Ігор Затятий | 17 жовтня 2019, 19:17

  Нєверния фамішки.

Популярні статті місяця