• Головна
  • Новини
  • У РПЦ сподіваються, что Томос поставить крапку на політичній кар'єрі Порошенка...

У РПЦ сподіваються, что Томос поставить крапку на політичній кар'єрі Порошенка

23.11.2018, 10:57
У РПЦ сподіваються, что Томос поставить крапку на політичній кар'єрі Порошенка - фото 1
У Московському Патріархаті назвали очевидним, що проект створення. єдиної помісної Церкви в Україні приречений на невдачу.

У Московському Патріархаті назвали очевидним, що проект створення єдиної помісної Церкви в Україні приречений на невдачу.

Про це заявив глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Іларіон, повідомляє Інтерфакс.

"Зараз абсолютно очевидно вже стає, що об'єднати йому канонічну Церкву з розкольницькими групами не вдасться", - сказав митрополит ".

Він зазначив, що "світська людина, втручаючись в церковні справи, не може не наробити помилок - він їх вже наробив, він наробить їх ще більше". Тим часом УПЦ МП в особі своїх єпископів, кліриків і мирян відмовилася брати участь в об'єднавчому процесі.

Митрополит вважає, що П.Порошенко зробив церковну тему чи не головною темою своєї передвиборчої кампанії.

"Тому я думаю, що цей захід стане кінцем його (Порошенка - ІФ) політичної кар'єри. На його місце прийдуть нові люди, які, я сподіваюся, отримають якісь уроки з невдачі так званого об'єднавчого собору, так званої автокефальної Церкви, навіть якщо якась папірець буде виданий якійсь там групі розкольників Константинопольським Патріархом", - резюмував митрополит Іларіон.