Рабинович заявив, що не піде в президенти через релігію

16 листопада 2018, 09:11 | Релігія і політика | 4 |   | Код для блогу |  | 

Лідер партії "За життя" Вадим Рабинович оголосив, що не висуватиме своєї кандидатури для участі у президентських виборах 2019.

Про це він заявив під час брифінгу у Києві 15 листопада, інформує 24 канал.

Рабинович_і_Бойко.jpg

Рабінович сказав, що не стане єдиним кандидатом на посаду президента від новоствореної "Опозиційної платформи — За життя".

Нардеп пояснив, що оскільки він є юдеєм, вважає, що "не має морального права" вирішувати православні питання.

Я довго думав цієї ночі, і мені здається, що я як людина, яка сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею у питаннях православ’я, що є безумовним обов’язком майбутнього президента, – озвучив свою позицію Рабинович.

Він заявив, що вже звернувся до ради партії з проханням, щоб була висунута нова кандидатура. За попередньою інформацією, такою кандидатурою може стати Юрій Бойко.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • VPYL | 16 листопада 2018, 23:22
    Коментувати коментар

Він не має морального права претендувати не як іудей, а як закоренілий антиукраїнець і рецидивіст...

• enzian | 16 листопада 2018, 12:51
    Коментувати коментар

А може, варто взагалі повернутись на історичну батьківщину - там через переконання не буде жодних перепон займатись будь-якою діяльністю.

• velovs@ukr.net | 16 листопада 2018, 17:01
      Коментувати коментар

А от мені (чомусь) так видається, що ці його "релігійні переконання" обмежуються, головним чином, тим, що Христос означив - як "служіння мамоні" (Мт.6:24)... ----------- Й подібне "служіння мамоні", до того ж, геть ніяк не залежить від суто формальної (декларативної) належності певної людини до того чи іншого віросповідання або її етнопоходження...

• Михаил | 16 листопада 2018, 11:59
    Коментувати коментар

А Церковь отделена от государства и Президент не должен и не имеет право вмешиваться в церковные дела и "решать православные вопросы" и "быть судьей в вопросах православия" - это "цезаропапизм", нарушение Конституции и Присяги Президента. Может как раз лучше, чтобы это был нейтральный человек, не бегающий от православных к еретикам, от еретиков к униатам (и у всех успевший причаститься !!!) и вызывающий к себе на ковёр, да ещё в музей Ленина, целый собор епископов.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 09:59

Ба більше. Саме з незалежної і воістину ХРИСТИЯНСЬКОЇ України, з нашого святого і славного ІІ Єрусалима - Києва і має розпочатися вельми могутня й животворна - натхненна, генерована й керована Божим

• velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 09:22

А хто керує цим новим - проплаченим промосковським тролем і ретранслятором кремлівсько-ФСБ-МП піар-агітпропа - muhamuha33?! :)

• velovs@ukr.net | 13 грудня 2018, 08:52

Геть від ординсько-імперської Москви та ультраліберастно-збоченної Гейропи! ---- Та всією, натхненною і провадженою Святим Духом, незалежною і Господом спасенною та благословенною - воістину

• muhamuha33 | 13 грудня 2018, 08:47

і де незалежна церква? країною керують американці, церквою варфаламейка, а де ж українці ???

• fedirtsiv | 13 грудня 2018, 03:01

Треба не лише майно лаври перевіряти, але й причетність місцевих церковників до багаторічних розпусних дій:

Популярні статті місяця