• Головна
  • Новини
  • Архиєпископ Климент відвідав Балуха у Криму: «Коли він зняв футболку, я побачив шкіру та кістки»...

Архиєпископ Климент відвідав Балуха у Криму: «Коли він зняв футболку, я побачив шкіру та кістки»

18.09.2018, 13:27
Архиєпископ Климент відвідав Балуха у Криму: «Коли він зняв футболку, я побачив шкіру та кістки» - фото 1
У слідчому ізоляторі анексованого Сімферополя українського активіста Володимира Балуха відвідав його цивільний захисник, архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

У слідчому ізоляторі анексованого Сімферополя українського активіста Володимира Балуха відвідав його цивільний захисник, архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

Про це Климент повідомив у коментарі Громадському.

За словами архиєпископа, Балух скаржиться на сильний біль в серці, однак продовжує голодування.

«В нього дуже болить серце, Володя розповідає, що часом у нього бувають приступи, що він починає задихатись і його починає нудити», — розповів цивільний захисник Балуха.

Також, за словами Климента, політв'язень зараз дуже хвилюється через травму матері.

«Коли я з ним зустрівся, він перебував у дуже збудженому стані, бо його мати травмувала ногу, і він дуже хвилюється», — сказав він.

«Коли він зняв футболку, то я побачив тільки шкіру та кістки», — відповів Климент на питання про вигляд Володимира Балуха.

Водночас він відмовився коментувати інформацію про побиття Булуха у СІЗО, про що раніше повідомив заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.