Представники УПЦ (МП) проводять серед військовослужбовців антидержавну пропаганду, - одеські націоналісти

15 серпня 2018, 11:42 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

Одеська міська організація ВО Свобода звернулась до вищого військового керівництва України, в особі Верховного Головнокомандувача – Президента України Петра Порошенка та міністра оборони України Степана Полторака, щодо аргументованої необхідності припинити безпідставну діяльність храмів УПЦ МП на території Військової академії м.Одеса та військово-медичного клінічного центру Південного регіону в м.Одеса.

Про це повідомлєя видання Альтернатива.

Далі по тексту:

„…Повідомляємо Вам, що до нашої організації в місті Одеса останнім часом неодноразово зверталися як цивільні мешканці міста Одеса, так і деякі курсанти і офіцери-викладачі Військової Академії міста Одеса, щодо необхідності привернути увагу суспільства та влади до функціонування і діяльності храмів Української Православної Церкви (Московського Патріархату) на території Військової Академії м.Одеса (м. Одеса; вул. Фонтанська дорога 10) та Військово-клінічного медичного центру Південного регіону (м. Одеса; вул. Пирогівська 2/2).

За інформацією заявників, священнослужителі храмів УПЦ (МП) на території згаданих стратегічних об’єктів займаються неприхованою антидержавною пропагандою на користь держави-агресора серед прихожан цих храмів; офіцерів, прапорщиків, сержантів та курсантів Військової академії і військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військово-клінічному медичному центрі Одеси, в т.ч. поранених бійців АТО.

Крім того, за інформацією з власних джерел, хотів би наголосити на наступних моментах. На сьогодні фактично відсутні правові підстави для знаходження на території Військової Академії м. Одеса Храму Кирила та Мефодія Одеської єпархії УПЦ (МП). Будь-які договори оренди приміщення під згаданий храм УПЦ (МП) відсутні. На територію Військової Академії міста Одеса, що в принципі є режимним об’єктом, мають доступ будь-які цивільні особи, які проходять туди під виглядом прихожан храму УПЦ МП, що теоретично надає їм можливість збору необхідної інформації стосовно Військової Академії м. Одеса чи інших дій на користь спецслужб країни-агресора.

Настоятелем храму Кирила і Мефодія на сьогодні є протоієрей Сергій Дмітрієв (отець Сєргій), який також є головою Єпархіального відділу по взаємодії з військовими формуваннями та правоохоронними органами, в минулому полковник, радянський ветеран війни в Афганістані, який є доволі прихильним до радянського минулого та агресивного «руського міра» сучасної РФ.

Також варто зауважити, що 25 травня 2013 року, фактично за рік до війни, в Одесі відбулася зустріч деяких одіозних депутатів Державної Думи РФ з певними депутатами Верховної Ради України, керівником депутатської групи Верховної Ради України з між парламентських зав’язків з Російською Федерацією Сергієм Ківаловим, митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом та іншими представниками Одеської єпархії УПЦ МП. Делегація в повному складі тоді відвідала і Військову Академію м. Одеса. Деякі священнослужителі Одеської єпархії УПЦ (МП) в подальшому були причетні до антидержавного заколоту в квітні-травні 2014 року, апогеєм якого стало 2 травня 2014 року.

В 2013 році, за деякою інформацією, на території Військової Академії м.Одеса, очевидно за духовної підтримки священнослужителів УПЦ МП, відбувалися заходи – марафон пам’яті «За Одєссу» під патронатом Россотруднічєства та вишкіли так званого «Одеського козацько-кадетського корпусу», очільники якого в 2014 року також були причетні до антидержавного заколоту в Одесі і наразі знаходяться під слідством або ж відбувають покарання.

Враховуючи вищевикладену інформацію, ситуацію в країні, агресію РФ проти України та загалом прихильне ставлення УПЦ МП до цієї агресії, просимо Вас перевірити цю інформацію та в разі її підтвердження вжити всіх можливих заходів, щодо подальшого унеможливлення функціонування згаданих храмів УПЦ (МП) на території Військової Академії м. Одеса та Військово-клінічного медичного центру Південного регіону“.

 

 

Система Orphus
Рейтинг
0
1
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 22 січня 2019, 16:20

   У чинного глави Ватикану, як відомо, досить, м'яко кажучи, "специфічний" погляд і підхід до того, що нині відбувається в Україні та довкіл неї. А особливо - до кривавої збройно-гібридної

  • velovs@ukr.net | 22 січня 2019, 16:14

   "Рівноапостольний Володимир охрестив свій народ у Києві, де ТИСЯЧОЛІТТЯМИ все стоїть на своєму місці: і фундаменти Десятинної церкви, і Свята Софія, і храм Спаса на Берестові, і Києво-Печерська

  • stoodnja | 22 січня 2019, 15:40

   Ви серйозно припускаєте, що усіх прихожан Московського патріархату будуть перехрещувати в ПЦУ?

  • stoodnja | 22 січня 2019, 15:39

   Я хрещена в церкві Московського патріархату (іншого не було). Старші діти хрещені в Московському патріархаті (іншого не було). Молодший - в українській автокефальній церкві. Була хресною мамою

  • velovs@ukr.net | 22 січня 2019, 15:38

   А отут іще одна - цікава й важлива новина, пов'язана з Днем Соборності: https://censor.net.ua/news/3107667/v_den_sobornosti_zaregistrirovan_vseukrainskiyi_sobor

  Популярні статті місяця