"Кремль буде боротися на смерть": українців попередили про загрозу через єдину Церкву

26 червня 2018, 09:35 | Релігія і політика | 1 |   | Код для блогу |  | 

Росія буде робити все можливе для того, щоб не допустити створення в Україні єдиної православної Церкви. Таку заяву в своєму відеоблозі на YouTube зробив журналіст Айдер Муждабаєв, зазначивши, що, згідно з дослідженнями, близько 80% прихожан МП в Україні готові перейти в єдину автокефальну православну Церкву України.

"Це означає, що "смерть Кощія"- вона близько. Під "Кощієм" я маю на увазі РПЦ в Україні. Її смерть. Навіть не як церковної, а державної російської організації, яка до останнього приходу буде займатися в Україні російською пропагандою і пропагандою "Русского мира", - сказав журналіст.

Муждабаєв додав, що делегація РПЦ їздить по країнах, де є православні Церкви і агітують проти автокефалії для України.

"Щоб все було як раніше і РПЦ залишалася найбільшою і крутою православною церквою. У тому числі, представники РПЦ, наскільки я чув, зустрічаються навіть з самим патріархом Варфоломієм. Я, чесно кажучи, радив би Варфоломію бути обережнішим у зустрічах з ними", - заявив він.

За словами журналіста, "Кремль буде боротися на смерть" в питанні створення єдиної церкви в Україні, оскільки в іншому випадку "у Москви, як носія імперського православ'я, порушиться гегемонія". Про це інформує «Обозреватель».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2018, 08:31

Этот (извините) злобно-злоязыкий сплетник и клеветник - как обычно - про всех, дескать, всё "знает"... :-)

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2018, 08:26

Р. S. От, наскільки мені відомо, раніше, здається, кожне засідання, наприклад, обох палат конгресу США розпочиналося з традиційної молитви. Й це, безумовно й напевно, позитивно позначалося на його

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2018, 08:02

Молитвою "Отче наш" в нашій країні молилися й моляться, зокрема, на різноманітних і дуже багатьох масових громадсько-публічних заходах - як у приміщеннях, так і на вулицях і площах. В т. ч.

• Михаил | 21 вересня 2018, 01:51

"...в борьбе ... с изуверами-коммунистами..". Вы что, с ума сошли? Да не было у коммунистов и КГБ более верного и преданного сторонника и агента, чем Денисенко! А его жена Евгения Петровна

• Стефан | 20 вересня 2018, 23:41

Патриарх Филарет Поместной Православной Украинской Церкви доказал служением Господу Богу Иисусу Христу свою крепость духа, мужество и верность идеалами христианства в его многолетней борьбе с

Популярні статті місяця