Священик на «Мерседесі»? Не бачу в цьому нічого поганого, - Новинський про статки архиєреїв УПЦ (МП)

14 лютого 2018, 11:15 | Релігія і політика | 5 |   | Код для блогу |  | 

Нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський підтвердив, що дарує священнослужителям дорогі автомобілі, оскільки дороги в України «залишають бажати кращого». Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

"А що таке елітні автомобілі? Автомобілі займають останнє місце. І не треба звертати уваги на те, на якому автомобілі пересувається той чи інший архиєрей. Я подарував автомобіль. Я кажу: навіть не думай його комусь продати. Якщо тобі треба пожертвувати на якісь інші цілі – будь ласка, ми ще принесемо, дамо грошей на це", - розповів Новинський. І додав, що розкоші в цьому не вбачає.

"Дороги в Україні залишають бажати кращого. На "Бентлі" я не бачив жодного представника церкви. Ні на "Бентлі", ні на "Ролс-Ройсі". На "Мерседесах" бачив. Я не бачу в цьому нічого поганого", - зауважив депутат.

У відповідь на зауваження про різке ставлення до УПЦ Київського Патріархату Новинський сказав, що не визнає такої Церкви. "Такої Церкви не існує. Це не Церква, це політична організація. Філарет – це ж політик, він же не духовна людина. Патріарх Кирил – це в першу чергу духовна фігура, це глава Церкви. А Філарет не визнаний ніким, це розкольник", - вважає політик.

Водночас Новинський заперечив, що виступає проти Єдиної Православної Церкви в Україні – на його думку, вона вже є. "Я не проти Єдиної Помісної Церкви. У нас є Помісна Церква. Вона не Московського Патріархату, вона Українська Православна Церква", - пояснив він.

Нардеп від "Опозиційного блоку" також зазначив, президент тричі намагався позбавити його українського громадянства.

" У мене з ним досить складні стосунки. Копали все абсолютно, і нічого не змогли знайти. Коли Порошенко став президентом, було три заходи, аби позбавити мене громадянства", - спростував він чутки про нібито домовленості з Банковою щодо безпеки. Активного спілкування з Порошенком, за словами політика, в нього немає. "Востаннє говорив по телефону влітку минулого року. Я його бачу по телевізору або на економічному форумі в Давосі", - розповів він.

Система Orphus
Рейтинг
1
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • В. Ясеневий | 14 лютого 2018, 20:49
    Коментувати коментар

Іншого разу,зупинившись біля Патр.Курії,дивлячись на авта, що стояли на поряд на зупинці , запитав свого секретаря:"А чиї це авта?"Наших Владик,-Ваша Святосте."(Там стояли круті джипи,мерси і т.д.) .А якби не було ЗАПОВІДІ ХРИСТА ПРО "НЕСТЯЖАТНЛЬСТВО",- то які тоді в них були б авта?"

• В. Ясеневий | 14 лютого 2018, 21:00
      Коментувати коментар

Якось вранці до Патріарха в резиденцію увійшла поважна пані і мовила:"Дорогий Владико,мені приснилася Матінка Божа і просила пожертвувати Вам певну суму на взуття.Я хочу вручити Вам ці гроші"-"А коли ВОНА вам приснилася?"- "Ввечері, як тільки заснула.".-"А мені приснилася вранці і сказала не брати ці гроші, а віддати їх бідним.В мене дуже гарне і добротне шкіряне взуття.Правда я знайшов його на смітнику, трошки підшив, але воно дуже добре, дивіться...."

• В. Ясеневий | 14 лютого 2018, 21:15
      Коментувати коментар

Святий старець- дуже ПРАВОСЛАВНИЙ-постійно користувався громадським транспортом,носив латану рясу і справді вів строгий вбогий і аскетичний монаший спосіб життя.А що сьогодні наші АРХІЄРЕЇ: ЄПИСКОПИ,АРХІЄПИСКОПИ, МИТРОПОЛИТИ І ПАТРІАРХИ...?Яке в них розуміння НАУКИ ХРИСТА ПРО ВБОГІСТЬ,СКРОМНІСТЬ,ПРОСТОТУ ...?Виглядає, що ВОНИ цього зовсім не розуміють,або повністю цим нехтують...Виходить що земнеі матеріальне - тобто мамона в них на першому місці...

• В. Ясеневий | 14 лютого 2018, 20:40
    Коментувати коментар

Патр.Павло Сербський(1914-2009).Одного разу цей святий старець йшов пішки до своєї курії.Біля нього враз зупинилося авто і через відчинені двері прозвучало:"Ваша святість, сідайте я Вас довезу куди скажете.Я Ваш священик."Владика сів в круте авто."А чия це машина?-"Моя,-відповів священик."Тоді негайно зупиніть!"...Схиливши низько голову вбогий святий старець повільно пішов до Патріархії...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 лютого 2018, 19:14

Удивительно и поразительно! Т. е. я полностью согласен и поддерживаю те мысли и рассуждения, что здесь изложил мой постоянный оппонент Николай Григорьев_... Иными словами, достаточно, на мой взгляд,

• Николай Григорьев_ | 21 лютого 2018, 18:20

Такой визит Папы Римского Франциска нежелателен. Его определенно подставят.Того что он сказал украинцам при посещении прокафедрального собор св. Софии в Риме,достаточно. В распри среди политических

• velovs@ukr.net | 21 лютого 2018, 15:17

Правильно. Тільки мені тут не надто вже подобається ця його назва - "ЄВРОмайдан"! Бо нинішня Європа - це, на жаль, уже - принаймні, багато в чому - по суті і змісту, ПОСТХРИСТИЯНСЬКИЙ та т.

• Halo | 21 лютого 2018, 15:08

Бажано, щоб не вийшло так, що перший Майдан 2004 року буде забутий і вся увага прикута тільки до Євромайдану.

• velovs@ukr.net | 21 лютого 2018, 13:25

Красиво поёшь, начальник... --------- Однако же: если исренне не покаешься, то отвечать, а особенно за ПРОШЛЫЕ - явно и далеко НЕ ХРИСТИАНСКИЕ, в т. ч. в составе криминально-мафиозной

Популярні статті місяця