На Полтавщині підтримали акцію «Принеси ляльку до храму Московського Патріархату»

22 січня 2018, 10:00 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Кременчуці активісти кількох громадських організацій прийшли до Троїцької церкви, яка належить Українській Православній Церкві (МП), з транспарантом і дитячими іграшками.

У такий спосіб вони приєдналися до всеукраїнської акції протесту проти дій священика УПЦ (МП), який у Запоріжжі відмовився відспівувати трагічно загиблу дитину тільки через те, що та була похрещена у храмі іншої православної конфесії.

Згадані активісти повісили на огорожу церкви транспарант із написом «Московська церква – представництво ФСБ», а також прикріпили ляльки й інші іграшки. Організатори назвали свою акцію флешмобом. Вона була небагатолюдною і минула без жодних ексцесів. За нею спостерігали кілька поліцейських. Про це інформує Голос України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• Paraeklezyarh | 13 листопада 2019, 10:47

Тут ніяких поляків не треба. Майже у всіх протестантських церквах відбуваються подібні "шоу"(пишу в лапках, тому що вірю що "там де зібралось троє в Ім'я Моє, там і Я поміж

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:19

Р. S. Ці ДВА мої останні пости слід читати, поміняв місцями. :)

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:16

І - з цього приводу - ЩЕ РАЗ наведу оцей приклад. Тобто як наші ПОЛЬСЬКІ брати і сестри у Христі - прихильники КАТОЛИЦЬКОГО харизматичного "Руху віднови у Святому Дусі" потужно СЛАВЛЯТЬ і

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 08:11

По-різному все це відбувалося... І дійсно: нерідко застосовувалися і примус, і навіть силові методи. ------ Одначе ніяк не можна, при цьому, геть відкидати й применшувати значення і масштабів живої

• Paraeklezyarh | 13 листопада 2019, 00:02

В ідеалі- без сумніву, тільки так і не інакше. Але... Живем не в ідеальному суспільстві. Як би це не звучало дико. Але, становлення всього християнства відбувалось здебільшого не переконанням , а з

Популярні статті місяця