УПЦ (МП) в Криму освятила прапори бойових кораблів Росії

15 грудня 2017, 12:22 | Релігія і політика | 6 |   | Код для блогу |  | 

У анексованому Росією Севастополі 13 грудня 2017 року відбувся чин урочистого освячення андріївських прапорів, які з 2001 р є прапорами Військово-Морського Флоту Російської Федерації. Освячення прапорів здійснювалося для бойових кораблів і допоміжних суден Чорноморського Флоту ВМФ Росії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnterfax-russia.ru.

Подія була приурочена до дня пам'яті апостола Андрія Первозваного і відбувалося у Володимирському соборі - усипальниці російських адміралів. У заході взяли участь представники екіпажів всіх корабельних з'єднань Чорноморського Флоту ВМФ Росії, повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту, капітан 1 рангу В'ячеслав Трухачов.

Службу очолив благочинний Севастопольського округу Кримської єпархії УПЦ (МП) протоєрей Сергій Халюта, який відслужив молебень апостолу Андрію Первозваному, освятив прапори і передав їх командирам кораблів і капітанам суден.

Традиція освячення прапорів Чорноморського Флоту РФ підтримується протягом останніх 20 років. В останні роки представники УПЦ (МП) також регулярно освячують військові об'єкти Росії в Криму і святкують «день возз'єднання Криму з Росією».

«Ви є не тільки захисниками кордонів Росії - ви є захисниками кордонів всього Православного світу», - заявив благочинний Севастопольського округу протоєрей Сергій Халюта, звертаючись в 2015 р до російських військових в Криму.

У 2017 р році учасники "Кримської весни" розповіли, як використовувалася Церква для відриву Криму від України.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
6коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • kotzk | 10 січня 2018, 07:03
  Коментувати коментар

  Только РПЦ давала благословления на войны, насилие, Содом или кто-то ещё это делал? Клоны пусть соединятся в свои первоматрицы.

 • velovs@ukr.net | 1 січня 2018, 20:55
  Коментувати коментар

  "«Ви є не тільки захисниками кордонів Росії - ви є захисниками кордонів всього Православного світу», - заявив благочинний Севастопольського округу протоієрей Сергій Халюта, звертаючись в 2015 р. до російських військових в Криму." --------------------------------------------------------------------------------------Цікаво: а саме ДЕ пролягають оті "кордони всього православного світу", що їх наразі, мовляв, мусить "захищати" ВМС РФ і, загалом, уся російсько-імперська вояччина?! І, власне, від КОГО саме?! А також: а чи просили її про це, власне, ті країни і народи, яких традиційно вважають "православними"?! Тим паче, що деякі з цих країн нині є членами НАТО!!!

  • kotzk | 2 січня 2018, 04:37
   Коментувати коментар

   В Севастополе есть полуостров Херсонес или его остатки, мыс. Там музей и новый храм. Речь идет, видимо, о Крещении Руси, которое началось не в Киеве. Кроме того, в Крыму есть пещерные монастыри первых веков христианства, до Крещения Руси. Сам Херсонес - место молчания. Подобно природному монастырю. Может быть, место возвращения долгов. Возвращение чужих жен. Тот, кто взял женщину против ее воли не имеет жизни после смерти. Это касается всех племен, народов, личностей. Она бессмертна, как природа. Он - кости и перегной, из которых почва природы, нефть, газ, торф. Много было мечтателей, воображающих себя защитниками и воителями. Это бред древней проститутки, которая молилась половому отростку обезьяны или осла. Именно из-за этой сучки, клоны которой живы и сейчас, обезьяны и ослы получили человеческие тела и считают, что они есть и будут после смерти. Но она еще жива и осознает свои ошибки, уже не поет гимны самцам, а пожирает их в бездну вечной смерти.

  • velovs@ukr.net | 2 січня 2018, 08:22
   Коментувати коментар

   Розвал на зламі 80-90-х рр. ХХ ст. – спочатку т. зв. "європейського соцтабору", а одразу затим – і розпад самої Московської комуно-совдепівської "імперії зла й беззаконня", на жаль, ніяк не спонукав кремлівську правлячу верхівку до якогось суттєвого, докорінного перегляду своїх – як, між іншим, і доволі великої частини російського соціуму – глибинно-ментальних, світоглядно-ідеологічних настанов і стереотипів. ----------------------------------------------------------- Радше навпаки: наразі, тобто, судячи з усього, вже "в останні роки" і "в останні дні" всесвітньої Історії спасіння, коли ось "темрява землю вкриває, а морок – народи", спостерігаємо (поміж іншого) новітню й різку активізацію агресивних – експансіоністських, реваншистсько-загарбницьких устремлінь цієї авторитарної імперії (горезвісного "русского мира"), розташованої - відносно, зокрема, близькосхідного регіону - "з крайньої півночі" (Єз.38:8,15,16; Іс.60:2). Все те, що раніше прикривалося й виправдовувалося облудним гаслом "собирания земель русских и православных". ----------------------------------------------------------------------------------- Й саме в цьому контексті тут, вочевидь, варто зауважити, що вже упродовж кількох століть якраз Україна була (і подосі є!) першою і дуже важливою "зупинкою" і стратегічним плацдармом на шляху гегемоністських устремлінь правителів сусідньої "братньої" держави не лише на захід – в Європу. А й особливо її "сакральної" експансії на південь (від Москви та Петербургу), у напрямку Київ – Херсонес Таврійський – Константинополь – Антіохія - Єрусалим. ------------------------------------------------------ Себто, і нині у формі РФ маємо, за своєю суттю, все ту ж московсько-шовіністську (євразійську) імперію – "гідну" правонаступницю Золотої орди та особливо "ІІІ Риму" (царсько-самодержавного, а ще більше – комуно-тоталітарного). Себто ту неовавилонську "велику блудницю" – "жінку, яка сиділа на звірі червоному, сповненому імен богохульних", і що "тримала золоту чашу в руці своїй, наповнену мерзотами і нечистотами блудодійства її". І ця "жінка упоєна була [великою] кров'ю святих і кров'ю свідків Ісусових", а також "і всіх [інших] убитих на землі" (Одкр.17:1-6; 18:24).

 • kotzk | 1 січня 2018, 20:00
  Коментувати коментар

  Ну и правильно. К Водяному. Все МП. Там ждут.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 16:40

  Разом з тим Господь і тут перехитрить, переграє і "пошиє в дурні" самого диявола, і Антихриста, і всіх їхніх численних прислужників та агентів. ------- Він, як виглядає, просто візьме і -

 • bopa | 4 квітня 2020, 15:26

  Для вірних поважного віку ситуація не так уже й незвична. Вони пам'ятають, коли міліція, у формі і без, пильно слідкувала за участтю вірних у святкових богослужіннях. Вже не говорю про вірних

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 13:39

  І, судячи з усього, вже скоро має прийти той час, коли вони (прислужники Антихриста) спочатку - під тим чи іншим благоприйстойним приводом - заборонять християнам приходити в їх храми і собори та

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 11:03

  Ця "нарада" за участі, головним чином, предстоятелів лише деяких Церков - насамперед Московської, а також саме сателітів і васалів Москви, могла висловити лише приватну точку зору цього

 • velovs@ukr.net | 4 квітня 2020, 08:03

  Дуже схоже. І, судячи з усього, грядущий прихід Антихриста все ближче й ближче... ------ Разом з тим: усе це також означає і свідчить, що і неминуче (після того) повернення Христа - тільки вже як

Популярні статті місяця