Капелан Ігор Петренко прокоментував своє затримання

13 вересня 2017, 13:44 | Релігія і політика | 3 |   | Код для блогу |  | 

Ми повідомляли про затримання херсонського священика Ігоря Петренка та місцевого активіста Петра Петиша, яких відправили до Львова для надання свідчень про події з резонансним проривом кордону у Краковці Михайлом Саакашвілі, інформує Gazeta.ks.

Petrenko-kapelan.jpeg

Як відомо, Петренко і Петиш були учасниками тих подій на стороні екс-президента Грузії.

Працівникам сайту «Мост» вдалося поговорити з о. Ігорем щодо вчорашніх подій і його нинішнього стану.

«Слідчі поліції обманним шляхом заманили мене і Петиша до машини і повезли до Львова. В мене забрали телефон, а вже пізніше дали поговорити з дружиною і попросили сказати, що зі мною все гаразд, — каже Ігор Петренко. — Фактично, нас викрали. Це залякування незгодних людей. Я так розумію, що нас хочуть допитати щодо подій на кордоні. Я там був, не приховую. Але це можна було зробити і через відеоконференцію. Зараз ми чекаємо на юриста, з яким підемо до поліції для дачі свідчень».

Нагадаємо, вчора біля будівлі ГУ НП в Херсонській області проходив мітинг активістів, які вимагали від поліції пояснити інцидент і Петренком.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Fr. Valerii | 14 вересня 2017, 10:51
    Коментувати коментар

Якщо священик УПЦКП благословляв напад на українських прикордонників, то чим ця церква відрізняється від УПЦМП?

• Валерий Стоп | 13 вересня 2017, 14:07
    Коментувати коментар

А ще говорять, що церква не вмішується у політику...Вмішується - і УПЦ КП, і УПЦ МП...і, на жаль, не для зміцнення державності, а для її розхитування... Вже одного ...швілі мали ( Джугашвілі, Сталіна ).. Ще одного захотіли? Шукаєте зайд, щоб навели порядок в Україні? Яке приниження!...Самі показуємо, що недолугі... та ще й церкву вмішуємо... А ворог радіє аж в долоні плеще...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• igorshevchuk | 19 вересня 2017, 20:31

* * * Скільки написано й що наговорено?? дивлюся як це насправді: пальчатка сходить із рук упокорена можна мені вам руку подати тіло із серця зсувається — тільки впокорене Бог є в серці

• Учкудук | 19 вересня 2017, 16:22

Офіційна УГКЦ теж не призначені і очорнює УПГКЦ вже декілька років. Вони більше переймаються свідками Єгови.чим душами своїх вірних.

• bopa | 19 вересня 2017, 09:22

Не буде таких глибоких об'єктивних досліджень, втратимо те що маємо. Господь нам цього не простить! І ціна розплати буде небачено дорогою. Освідомлюймо!

• bopa | 19 вересня 2017, 08:59

Гарний коментар дозволю собі доповнити кінець: "Це велика перемога і вся слава тільки Богу! А я зі своїми братами прикладемо усіх зусиль, щоб бути вірним і виконувати Його святі заповіді".

• bopa | 19 вересня 2017, 08:40

Реальність залежить від нас! "Ніхто за нас не зробиnь нашої роботи", шановний Fr.

Популярні статті місяця