Кілька народних депутатів запропонували Раді засідати тільки після молитви

14 липня 2017, 13:08 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

Кілька народних депутатів зареєстрували законопроект про зміни в регламенті роботи Верховної Ради. Він передбачає, що після відкриття кожного пленарного засідання в парламенті будуть читати молитву "Отче наш", повідомляється на офіційному сайті ВРУ, пише ZN,UA.

Хто буде читати молитву – самі депутати або спеціально запрошений священик, поки неясно, оскільки текст законопроекту ще не опублікований, є тільки дані про його реєстрацію (13 липня) і авторство.

Серед ініціаторів - народні депутати Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• В. Ясеневий | 25 травня 2018, 06:21

Такими, до речі, думаю що не всі, але є й ПРОТЕСТАНТСЬКІ ПАСТОРИ. КІЛЬКОХ таких особисто знаю.

• В. Ясеневий | 25 травня 2018, 06:14

Їздять, та не всі. Є напевно більшість батюшок, які й неспроможні купити і дешеві авта, бо з маленьких приходів ледве виживають, ледве зводять кінці з кінцями.Так що й про будови не лише вілл, а й

• В. Ясеневий | 25 травня 2018, 06:05

Такі отці є в КОЖНІЙ ЦРКВІ!!!

• bopa | 24 травня 2018, 21:19

Для реалізації такого задуму необхідно, мабуть, відкинути вчення Отців Церкви і організовувати еклезію Православ"я по-новому. Одним словом, провести Реформацію Православ"я. Тобто, повторити

• idunavy | 24 травня 2018, 16:22

А що євреї відзначають щорічно святом Пурим як не масове вбивство 75 000 осіб неєврейського походження в час кривавої єврейської різні, якому посприяла єврейська дружина перського царя, Естер? «І

Популярні статті місяця