Під Станицею священики РПЦ благословили бойовиків "ЛНР" на війну з Україною

20 січня 2017, 10:31 | Релігія і політика | 2 |   | Код для блогу |  | 

Прочани з Санкт-Петербурга на чолі зі священиками храму преподобної Софії Суздальської Володимиром і Сергієм відвідали передові блокпости бойовиків "ЛНР". До складу «паломницької» делегації також увійшли російські найманці, які отримали серйозні поранення під час війни проти України у 2014 році, передає Depo.Донбас.

ЛНР.jpg

Візит священнослужителі приурочили до святкування Водохреща.

"Наша священна місія полягає в тому, щоб пройти по території "ДНР" і "ЛНР" з чудотворними іконами, які освятять землю Донбасу і захистять її від зазіхань зовнішніх ворогів, які бажають осквернити нашу святу землю і народ", - заявив єрей Володимир.

Він зазначив, що освячує бойовиків іконою Богородиці - "воскрешає Русь".

"Ікона благословляє на перемогу, благословляє на захист, благословляє на великі справи цієї молодої "республіки", - додав він.

Священики РПЦ відвідали позиції бойовиків "ЛНР" під Станицею, звідки вони обстрілюють як українських військових, так і мирне населення.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Алек Червоний | 3 лютого 2017, 19:19
  Коментувати коментар

  РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА НА УКРАЇНІ Російські війська давно знаходяться на Україні і не тільки чекають, а вибирають слушні моменти для дестабілізації суспільної ситуації в нашій державі. Якщо хтось в цьому сумнівається, то нехай подивиться на енергійні спортивні морди молодих священників в церквах РПЦ МП на Україні. Ця спортивна православна молодь військового віку, не зовсім православно грамотна, але як використовувати зброю, вона точно знає і уміє. Хтось може дорікнути, звідкіля відомо, що ця молодь при храмах РПЦ православно неграмотна? А ви подивіться по блогах, як поздоровляють на Донбасі російські бойовики один одного з православними святами - обсмієтесь! На Різдво Христове вони писали "Христос воскрес", а дехто додумався навіть поздоровляти з Паскою! Та і навіщо їм знати той закон православний, коли треба всього лишень походити на молебнах з великою мискою і зібрати пожертви з мирян! Навіть з цього повідомлення видно, що священники РПЦ МП є шпигунами МП і ФСБ на території України і постійно посилають повідомлення в свій московський штаб. Навіщо нам на Україні ці шпигуни? Для активізації шпигунської і підривної діяльності Росія направляє в церкви на Україну військових кураторів і саме вони є фактичними керівниками над православними священниками РПЦ МП на Україні. Що ще точно відомо з повідомлень московської патріархії, ФСБ, Армія і Російський Патріархат постійно проводять спільні навчання і семінари, на яких узгоджують свої дії по Україні. У пресі неодноразово з'являлись повідомлення про участь в військових нарадах вищого сановника РПЦ МП - патріарха Кирила і його митрополитів. А хоч хто задумався - як вони могли потрапити на військову нараду, де розмова йшла про питання військової стратегії і тактики. Оскільки неодноразово повідомлялось, що патріарх Кирило Гундяєв - Михайлов був співробітником ФСБ, давйте подумаємо, яке у нього може бути військове звання? Оскільки він керує всим євроазійським православним світом, то у нього військове звання не менше генерала, а у його митрополитів звання не менше полковника. Ось тоді і стає зрозумілим, що вищі ієрархи РПЦ МП роблять на військових нарадах! Тому давайте спільними зусиллями витіснимо з України цю шпіонську військову гадину - РПЦ МП !!!

 • Леонтій | 23 січня 2017, 09:00
  Коментувати коментар

  Окрім цієї інфи, хочу також звернути увагу й, передусім, "канонічно"-кривославних тролів іще ось, зокрема, на цю публікацію, опубліковану тут же, на РІСУ: http://risu.org.ua/ua/index/monitoring/society_digest/65760/ Цікаво: що вони "співатимуть" з приводу і першої, і другої? Чи, може, просто проігнорують їх? Адже вони досить викривальні для розуміння правдивої сутності російського імперіалізму загалом та цієї його "духовно-скреповской" - ідеологічно-кривославної складової!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • barni | 24 липня 2019, 05:46

  З Господнього благословіння, думаю ворожнечі немає, а от конкуренція за вірних ...??? Хоч тут є і свої великі плюси. Недалекий час покаже хто, особливо, з попів є хто. Хто за Україну, а хто ...???

 • Ігор Затятий | 23 липня 2019, 23:32

  А що, між ними ворожнеча? Зрозуміло, що не згадуючи мацкалів, які цілий світ ненавидять

 • barni | 23 липня 2019, 22:51

  Одне питання до попсько-феесбешно-гундяєвського пропогандона - назви Європейську країну і час в якій був останній раз т.зв. хресний хід?

 • barni | 23 липня 2019, 22:43

  Звичайно,не дослівно, але я передав зміст одного вірша з однієї Великої Книги, напевно ти попсько-феесбешно-гундяєвський пропогандон ЇЇ в руках не тримав. Я не тільки про РПЦвУ, я про всі і всякі

 • Agiopolis | 22 липня 2019, 23:13

  Отож "дехто" з СБУ і робить це, прикриваючись "московськими попами"...

Популярні статті місяця