Митрополит Олександр (Драбинко) прокоментував зняття депутатської недоторканості з Новинського

9 грудня 2016, 10:13 | Релігія і політика | 1 |   | Код для блогу |  | 

152025.jpg-www.jpgУ Митрополита УПЦ (МП) Олександра (Драбинка) зняття депутатської недоторканості з Вадима Новинського не викликало почуття задоволення.

Про це єрарх написав у Живому журналі.

«Я не шукав і не шукаю помсти, а шукав і шукаю правди», - зазначив він.

«Спочилий у Бозі Митрополит Володимир вчив мене не боятися і не відступати у боротьбі за правду. Але він так само вчив мене любові та прощенню. Моя участь у цьому процесі не має особистої мотивації», - заявив владика Олександр.

Митрополит зауважив, що він не прагне особистої сатисфакції. Його мета – доведення до відома людей правди про беззаконня, яке творилося режимом Януковича стосовно Митрополита Володимира.

«Прагну покласти край намаганням олігархії керувати Церквою. Не можу виправдати негідний вчинок команди Януковича стосовно Митрополита Володимира. Але, чекаючи на справедливий вердикт суду як громадянин, намагатимуся, як і належить християнинові та священикові, стримати своє серце від осуду та молитися за спасіння душ цих людей», - наголосив митрополит Олександр (Драбинко).

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • BBC | 9 грудня 2016, 11:19
    Коментувати коментар

У випадку з Драбинком ця правда у нього одностороння...I всiлякi оцi спiвчутливi мемуари нiкому не потрiбнi...Хай би виступив Драбинко з iнiцiативою,беручи до уваги його зв'язки у прокуратурi,знайти вбивць монахинi i священика....адже справа не розкрита,а вiн пише про якусь "правду"...Напевно вона у Драбинка своя....з часом ще випливуть його дiяння на посадi секретаря,а фактично узурпатора влади в УПЦ. Тодi побачимо Хто е ким в усiх цих балачках пустих...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Стефан | 12 грудня 2019, 18:28

Защита людей, являющихся заложниками на оккупированных территориях Украины, благородное и справедливое дело, как отдельных лиц, так и организаций, включая международные.

• Стефан | 12 грудня 2019, 18:17

Шаман Александр Габышев не экстремист, не преступник, а мирный пешеход, спорстсмен-марафонец на сверхдальнее расстояние, привлекает своим примером людей к духовной восточной практике жизнеосмысления

• fedirtsiv | 12 грудня 2019, 18:07

У Києві вітчим півроку ґвалтував 6-річного хлопчика. Поліція Києва затримала 30-річного чоловіка, який близько 6 місяців ґвалтував 6-річного хлопчика, який є його пасинком. Вітчим систематично

• velovs@ukr.net | 12 грудня 2019, 17:50

Інфа на тему, загалом, дотичну до порядку денного цього форуму: ----------- https://slovoproslovo.info/cbn-family-academy-zaproshuie-pryiednatysia-do-molytovnoho-marafonu-za-sim-iu/

• fedirtsiv | 12 грудня 2019, 16:55

Оце ще раз показує усе фарисейство церковників! Їм начхати на вірян - вони відстоюють свої шкурні інтереси, а люди стають заручниками церковної пропаганди! І дійсно найбільша біда зазомбовані віряни.

Популярні статті місяця