• Головна
  • Новини
  • Голова СБУ про УПЦ (Московського Патріархату): Там просто є паршиві вівці...

Голова СБУ про УПЦ (Московського Патріархату): Там просто є паршиві вівці

24.03.2016, 10:31
Голова СБУ про УПЦ (Московського Патріархату): Там просто є паршиві вівці - фото 1
Голова Служби безпеки України Василь Грицак каже, що не можна звинуватити Українську Церкву Московського Патріархату у тероризмі чи сепаратизмі, але там є "паршиві вівці".

1465138.jpg-ggg.jpgГолова Служби безпеки України Василь Грицак каже, що не можна звинуватити Українську Церкву Московського Патріархату у тероризмі чи сепаратизмі, але там є "паршиві вівці".

Про це він заявив журналістам на брифінгу, передає depo.ua.

"Фактів є дуже багато, але не можна звинувачувати на пряму якусь конкретну Церкву. Я, як працівник СБУ, звик кваліфікувати дії конкретної особи. В кожній отарі є паршиві вівці", - сказав Грицак.

За його словами, окремі випадки, що доводять причетність священики УПЦ (МП) до діяльності терористів на Донбасі, не є системою, є окремі люди, які "в такий спосіб проявляють себе".

"На сьогодні я не можу сказати, що це вороги - це одна з найбільших конфесій в Україні", - сказав голова СБУ.