• Головна
  • Новини
  • Священик УПЦ (МП) відкрив пам’ятник "жертвам українських карателів"...

Священик УПЦ (МП) відкрив пам’ятник "жертвам українських карателів"

28.09.2015, 13:01
Священик УПЦ (МП) відкрив пам’ятник "жертвам українських карателів" - фото 1
В окупованому селищі Комунар в Радянському районі Макіївки Донецької області незаконне угруповання "ДНР" відкрило пам'ятник "жертвам українських карателів".

im5-hh.jpgВ окупованому селищі Комунар в Радянському районі Макіївки Донецької області незаконне угруповання "ДНР" відкрило пам'ятник "жертвам українських карателів".

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сепаратистський сайт "ДАН".

Біля пам'ятника також пройшла панахида, яку відслужив священик УПЦ (МП) о. Валерій.

Крім нього на заході була присутня кандидат в "мери" окупованої Макіївки Лариса Толстикіна і так званий "депутат народної ради "ДНР" Мирослав Руденко.

На думку Толстикіної, такі монументи варто встановити у всіх окупованих селищах.

"Такі пам'ятники, думаю, будуть встановлені у всіх селищах. Цей пам'ятник зроблений з душею, це видно і це відчувається. Я думаю, форма не настільки важлива, важливо те, що люди вклали в це душу, постаралися, щоб пам'ять залишилася в наших умах і серцях", - заявила вона.

Після цього "депутат" Руденко звинуватив Європейський союз і США в "подвійних стандартах" і в тому, що ті "закривають очі на очевидні факти військових злочинів київської хунти".

im578-uuu.jpg