• Головна
  • Новини
  • Помічник головного рабина України симпатизує українському націоналізму...

Помічник головного рабина України симпатизує українському націоналізму

14.04.2015, 10:12
Помічник головного рабина України симпатизує українському націоналізму - фото 1
Давид Мільман – помічник головного рабина України (рух Хабад) прихильно ставиться до українського націоналізму і вважає, що націоналізм – це основа патріотизму.

Давид МільманДавид Мільман – помічник головного рабина України (рух Хабад) прихильно ставиться до українського націоналізму і вважає, що націоналізм – це основа патріотизму.

Про він заявив у інтерв’ю для російського релігійного видання Портал-Сredo.ru, відповідаючи на питання, чи не симпатизує він, бува, українському націоналізму.

«Так. Я вважаю, що це необхідно для збереження української державності», - сказав він.

«Мої предки жили тут з 1770 року – це доведено. А, напевно, і раніше хтось був. Тому це і моя країна, так сама як країна «Правого сектора», «Свободи» і так далі. І я теж зацікавлений, щоби ця країна процвітала. І все тут було добре», - додав помічник головного рабина України.

«Націоналізм, я думаю, є необхідний, і якби Росія була більш націоналістичною, вона б була більш процвітаючою. Тому що націоналізм - це основа патріотизму», - наголосив Давид Мільман.