Асоціація «Новомедіа» засудила акти насильства до представників ЗМІ та закликала покарати винних

5 грудня 2013, 09:22 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

logo.gifМіжнародна громадська організація «Асоціація журналістів «Новомедіа»,  яка об'єднує журналістів та інших творчих працівників ЗМІ, які є християнами різних конфесій, заявила 3 грудня про свою солідарність з усіма журналістами, які сумлінно і компетентно виконують свої професійні обов’язки під час висвітлення акцій протесту у Києві та інших містах України.

Я заяві президента Асоціації «Новомедіа» Руслана Кухарчука наголошується:

«Засуджуємо будь-які акти незаконного насильства до представників засобів масової інформації.

Нагадуємо, що згідно норм Кримінального кодексу України перешкоджання законній професійній діяльності журналістів класифікується як кримінальний злочин.

Вимагаємо від компетентних органів проведення ретельного розслідування кожного факту фізичної агресії проти представників преси та у судовому порядку покарати винних.

Закликаємо журналістів дотримуватися обов’язкових заходів власної безпеки.

Пропонуємо медіа-працівникам України та інших держав організаційну та консультативну підтримку. Для цього потрібно звертатися до офісу Асоціації «Новомедіа»: +38-050-783-26-33, mail (at) novomedia.org».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Стефан | 22 листопада 2019, 00:19

Снос храма Украинской Православной Церкви по решению оккупационных властей в Евпатории - это недопустимо, как осквернение Дома Божия, но привычное дело для рулящих с 1917 года марксистов-атеистов,

• velovs@ukr.net | 21 листопада 2019, 21:30

Р. S. Деякі означення і словосполучення мого попереднього поста, мабуть, виглядають (дещо) занадто різкувато... І за що навіть готовий вибачитися. ------- Одначе ГОЛОВНИЙ його посил і сенс (зміст),

• velovs@ukr.net | 21 листопада 2019, 18:41

Наразі саме гетерогенний ШЛЮБ, СІМ'Я, РОДИНА - як премудрим Богом-Творцем встановлена і поблагословенна інституція (тобто первинний осередок, основне осердя і наріжна підвалина будь-якого народу,

• fedirtsiv | 21 листопада 2019, 14:30

Дивує та обурює те, що церковники так вперто домагаються піарити "культ сім"ї", коли в сім"ях дуже часто нема правдивої любові і чиняться жахливі речі, коли "сімейні

• velovs@ukr.net | 21 листопада 2019, 12:15

"Я думаю, що за таку ціну сьогодні ніхто не хоче миру. Тим більше, такого несправедливого миру, миру без правди, - наголосив Патріарх УГКЦ Святослав." ---------- І якраз такої ПРАВДИ про цю

Популярні статті місяця